We have detected that you may be using an outdated browser that is not compatible with our website.
Toggle navigation
Community
Academies
Affiliations
Athletes
Log in
Create account
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Gymnasium Cup
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
Account
Log in
Create account
Community
Academies
Affiliations
Athletes
Ranking
Best Boys 10-11 year Color Belts
Last calculated 2 hours ago
Rankings
Best Boys 10-11 year Color Belts
1.
Дима Перевалов
АСЕ Ястреб
40
Points
9
Wins
1
Losses
4
0
0
2.
Роман Тимаков
BJJ.Parnas
39
Points
8
Wins
0
Losses
4
0
0
3.
Zakhar Eremin
Gymnasium
37
Points
12
Wins
3
Losses
3
1
2
4.
Andrew Mityashin
Gojira team
34
Points
5
Wins
0
Losses
2
0
0
5.
Arseniy Vashnev (Вашнёв)
Scramble
29
Points
10
Wins
4
Losses
2
2
2
6.
Aleksandr Makarov
Scramble
26
Points
7
Wins
2
Losses
2
2
0
7.
Илья Морковин
Strela Team (official)
21
Points
5
Wins
2
Losses
2
0
2
8.
Михаил Павлов
Scramble
19
Points
4
Wins
6
Losses
1
2
3
9.
Leon Shalaev
MATA LEAO
17
Points
4
Wins
3
Losses
1
2
0
10.
Alan Khan
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
13
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
1
11.
Алан Кесаев
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
10
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
0
12.
Giorgi Bakuradze
Gymnasia BJJ
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
12.
Алексей Шаховский
Сибирский След
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
14.
Михаил Заликиани
Сибирский След
7
Points
2
Wins
5
Losses
0
1
2
14.
Богдан Петров
Сибирский След
7
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
14.
Timofey Kurbanov
Scramble
7
Points
3
Wins
4
Losses
0
2
1
14.
ELMAN IBAKOV
Gymnasium
7
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
14.
Леон Шалаев
MATA LEAO
7
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
14.
Иван Дружинин
Scramble
7
Points
3
Wins
5
Losses
0
2
1
20.
Булат Ахметьянов
Strela Team (official)
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
20.
Глеб Бутов
AF Academy
4
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
20.
Egor BELOBORODOV
Gojira team
4
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
1
23.
Лука Масалов
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
23.
Дамир Подоляко
AF Academy
3
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
2
23.
Eli Paniashvili
Gymnasium
3
Points
0
Wins
3
Losses
0
0
3
26.
Fedor Smorodkin
S.P.O.R.T. Generation
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
26.
Aleksandr Gorelov
Gojira team
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
26.
Андрей Кулаков
Strela Team (official)
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
29.
Vladislav Lyubomirov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
29.
Федор Петров
Russia
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
29.
Иван Чернухин
СК БОЕЦ
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
29.
Артём Абраменков
Supernova BJJ Academy
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
29.
Mark Ovchinnikov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
29.
Андрей Семученков
Supernova BJJ Academy
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
29.
Владислав Калюжин
Ludus Ramenki
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
29.
Вячеслав Кочигин
MATA LEAO
1
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
1
29.
Ivan Bogoslovskii
GARAJJ
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
29.
Алексей Семенников
АСЕ Ястреб
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
29.
Andria Jafoshvili
Georgia
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
29.
Vadim Demin
Держава
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
29.
Саид Кагиров
СК БОЕЦ
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1