We hebben vastgesteld dat u mogelijk een verouderde browser gebruikt, hierdoor werkt onze website niet.
Toggle navigation
Community
Sportscholen
Affiliaties
Deelnemers
Inloggen
Creëer account
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Gymnasium Cup
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
Account
Inloggen
Creëer account
Communitie
Sportscholen
Affiliaties
Deelnemers
Ranking
Best Male Purple Belts
Laatst berekend 1 uur geleden
Rankings
Best Male Purple Belts
1.
Андрей Вычегжанин
MATA LEAO
32
Points
5
Wins
1
Losses
3
0
1
2.
Maksim Gavrilov
Gymnasium
31
Points
4
Wins
0
Losses
3
0
0
3.
Demid Zolin
Gojira team
30
Points
6
Wins
1
Losses
3
1
0
4.
Генадий Колев
Gymnasium
28
Points
5
Wins
1
Losses
3
0
1
5.
Mayis Nersesyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
26
Points
4
Wins
2
Losses
2
2
0
6.
Lado Barnovi
Legion Brazilian Jiu Jitsu
20
Points
3
Wins
0
Losses
2
0
0
6.
Nikita Devyatov
Universal Jiu Jitsu
20
Points
3
Wins
0
Losses
2
0
0
6.
Герман Деккер
Strela Team (official)
20
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
6.
Павел Вагин
Gojira team
20
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
10.
Юрий Кузнецов
CHECKMAT INTERNATIONAL
19
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
11.
Shamil Chabaev
Strela Team (official)
18
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
12.
Vyacheslav Melnik
Gymnasium
16
Points
2
Wins
3
Losses
1
2
1
12.
Leonid Garbuzov
Gymnasium
16
Points
3
Wins
4
Losses
1
2
1
14.
Сергей Лебедев
Piratas BJJ Academy
15
Points
3
Wins
2
Losses
1
1
1
15.
Shamil Baychorov
Gymnasium
14
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
0
15.
Andrej Kalajtanov
Gymnasium
14
Points
4
Wins
4
Losses
1
1
2
17.
Petr Hubulov
KAYLAS TEAM
13
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
18.
Irakli Mgeliashvili
Legion Brazilian Jiu Jitsu
12
Points
1
Wins
1
Losses
1
1
0
18.
Игорь Толмачев - Шустов
Titan Jiu Jitsu Moscow
12
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
0
18.
DIMITRIY SAMARTSIDIS
10th Planet jiu jitsu Batumi
12
Points
0
Wins
1
Losses
1
1
0
21.
Unknown User
Gymnasium
11
Points
2
Wins
2
Losses
1
0
2
21.
Yuriy Kazakov
Gymnasium
11
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
1
21.
Pavel Zaytsev
10th Planet jiu jitsu Batumi
11
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
1
24.
Yaroslav Protovchanskiy
Piratas BJJ Academy
10
Points
2
Wins
4
Losses
0
3
1
24.
Mikhail Bugaevski
Gymnasium
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
24.
Dmitry Greshnov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
27.
Аркадий Подоляко
AF Academy
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
27.
Roman Tarkil
Strela Team (official)
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
27.
Aleksander Aivazov
KAYLAS TEAM
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
27.
IURII ERMAKOV
Zrteam
9
Points
1
Wins
5
Losses
0
2
2
31.
Rafig Salmanov
KAYLAS TEAM
8
Points
3
Wins
4
Losses
0
2
2
32.
Руслан Хашба
AF Academy
6
Points
0
Wins
2
Losses
0
2
0
33.
Сергей Михайлов
Strela Team (official)
5
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
34.
Nikita Gubenko
Strela Team (official)
4
Points
0
Wins
3
Losses
0
1
1
34.
Александр Тимофеев
Strela Team (official)
4
Points
0
Wins
4
Losses
0
1
1
34.
FAKHRIDDIN URMANOV
GFTEAM
4
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
0
34.
Владимир Трофименко
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
4
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
34.
Leon Mokrinskiy
GRACIE BARRA OZERKI - ST. PETERSBURG
4
Points
1
Wins
3
Losses
0
1
1
34.
Константин Ермохин
Gymnasium
4
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
34.
Ivan Getman
Universal Jiu Jitsu
4
Points
1
Wins
3
Losses
0
1
1
34.
Unknown User
Gymnasium
4
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
1
34.
Хамид Азимов
Universal Jiu Jitsu
4
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
34.
Евгений Гоцуляк
Strela Team (official)
4
Points
1
Wins
3
Losses
0
1
1
34.
ANDREY GREBENiUK
Gojira team
4
Points
0
Wins
3
Losses
0
1
1
45.
Karen Tonoyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
45.
Tural Geokchaev
KAYLAS TEAM
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
45.
Unknown User
Universal Jiu Jitsu
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
45.
Damir Murat
SATTI LUX STROY
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
45.
Левон Пиранян
AF Academy
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
50.
АРТЕМ Чернышев
Jungle Bjj
2
Points
0
Wins
3
Losses
0
0
2
50.
Тимур Доронин
10th Planet jiu jitsu Batumi
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
52.
Alexander Ulanov
Gojira team
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
52.
Вадим Вульфович
Gojira team
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
52.
AGASERDAR Ovezov
Gojira team
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
52.
Тургут Мехтиев
KAYLAS TEAM
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
52.
Артём Невский
Budo-Center
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
52.
Adam Gantamirov
Gojira team
1
Points
0
Wins
3
Losses
0
0
1