We hebben vastgesteld dat u mogelijk een verouderde browser gebruikt, hierdoor werkt onze website niet.
Toggle navigation
Community
Sportscholen
Affiliaties
Deelnemers
Inloggen
Creëer account
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Gymnasium Cup
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
Account
Inloggen
Creëer account
Communitie
Sportscholen
Affiliaties
Deelnemers
Ranking
Best Boys 6-7 year White/Grey Belt
Laatst berekend 18 uur geleden
Rankings
Best Boys 6-7 year White/Grey Belt
1.
Никита Калайтанов
BHJJ Russia
1800
Points
5
Wins
0
Losses
2
0
0
2.
Suleiman Abdurakhimov
CHECKMAT INTERNATIONAL
1600
Points
3
Wins
0
Losses
2
0
0
3.
Антон Кленьков
ICON INTERNATIONAL
1200
Points
4
Wins
1
Losses
1
1
0
4.
Роберт Степанян
Fight & Fitness
1100
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
5.
Vladimir Malkov
Gymnasium
800
Points
4
Wins
0
Losses
1
0
0
5.
Глеб Горин
Gymnasium
800
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
5.
Александр Лапшин
Gymnasium
800
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
8.
Агата Батталова
BHJJ Togliatty
700
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
8.
Степан Петров
Gymnasium
700
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
10.
Lev Berlovich
Gymnasium
600
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
10.
Даниил Савостин
Gymnasium
600
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
2
10.
Konstantin Dzgoev
Gymnasium
600
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
10.
Bagrationi Sandro
GoJIRa team
600
Points
0
Wins
3
Losses
0
0
2
10.
Ilyas Bayramkulov
Gymnasium
600
Points
2
Wins
1
Losses
0
1
0
15.
Георгий Хачатурян
Gymnasium
500
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
15.
Artem Kim
Gymnasium
500
Points
3
Wins
1
Losses
0
1
0
17.
Кантемир Ацканов
Gymnasium
400
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
17.
Егор Железцов
ICON INTERNATIONAL
400
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
19.
Давид Муслимов
Gymnasium
300
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
19.
Fedor Pak
Gymnasium
300
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
19.
Виктор Смирнов
Titan Jiu Jitsu Moscow
300
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
19.
Тимур Базыров
Gymnasium
300
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
19.
Вадим Казахов
Academy of Grappling
300
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
24.
Ilya Ivanov
Gymnasium
100
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
0
24.
Николай Логинов
Gymnasium
100
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
0
24.
Андрей Киричек
Gymnasium
100
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
0
24.
David Sarkisyan
Gymnasium
100
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
0
24.
Boris Prokofiev
Gymnasium
100
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
0
24.
Evtushenkov Mikhail
Gymnasium
100
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
0
24.
Kirill Kliushin
Gymnasium
100
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
0
24.
Георгий Астахов
Gymnasium
100
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
0
24.
Roman Bezusenko
Gymnasium
100
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
0
24.
Василий Филатов
Gymnasium
100
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
0