We hebben vastgesteld dat u mogelijk een verouderde browser gebruikt, hierdoor werkt onze website niet.
Toggle navigation
Community
Sportscholen
Affiliaties
Deelnemers
Inloggen
Creëer account
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Gymnasium Cup
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
Account
Inloggen
Creëer account
Communitie
Sportscholen
Affiliaties
Deelnemers
Ranking
Best Boys 14-15 year Color Belts
Laatst berekend 16 uur geleden
Rankings
Best Boys 14-15 year Color Belts
1.
Jakov Postnikov
BJF TEAM
1800
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
2.
Pavel Shasherin
Strela Team (official)
1700
Points
5
Wins
0
Losses
2
0
0
3.
Damir Kalandarov
Gojira team
1300
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
0
3.
Aleksandr Serbinov
BJF TEAM
1300
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
0
3.
Николай Ковалев
Academy of Grappling
1300
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
1
6.
Даниил Миллер
BJF TEAM
1100
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
1
7.
Матвей Трутнев
Gojira team
1000
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
1
7.
Родион Коршунов
ART OF FIGHT
1000
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
1
9.
Вячеслав Вишняков
Supernova BJJ Academy
900
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
10.
Нурэдил Гулжанов
EVOLVE BJJ
800
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
1
10.
Otto Blium
Gojira team
800
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
12.
Артём Сковородин
Gojira team
700
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
12.
Владимир Михайлов
Academy of Grappling
700
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
2
14.
Алексей Алимцев
GFTEAM
600
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
14.
Platon Matveev
Gymnasium
600
Points
2
Wins
1
Losses
0
1
0
14.
Alexandros Sarakanidis
Academy of Grappling
600
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
14.
Grigory Brezhnev
Gojira team
600
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
14.
Андрей Литвиненко
Gymnasium
600
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
19.
Максим Брыксин
Gymnasium
500
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
19.
Матвей Ванин
Gymnasium
500
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
19.
Руслан Волченко
187 BJJ
500
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
19.
Alexander Sizykh
Gymnasium
500
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
23.
Мартин Мартиросян
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
300
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
23.
Рома Майборода
GF TEAM
300
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
25.
Иван Ширяев
-LION academy-
100
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
0
25.
Саша Сеин
Куровское Fedunov Team
100
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
0