Wykryliśmy, że być może korzystasz z przestarzałej przeglądarki, która nie jest kompatybilna z naszą stroną internetową.
Toggle navigation
Community
Akademie
Zespóły
Zawodnicy
Zaloguj się
Utwórz konto
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Gymnasium Cup
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
Konto
Zaloguj się
Utwórz konto
Community/społeczność
Akademie
Zespóły
Zawodnicy
Ranking
Best Male Blue Belts
Ostatnio obliczone 34 minuty temu
Rankings
Best Male Blue Belts
1.
Shahab Fardhal
Mellivora BJJ Academy
31
Points
6
Wins
0
Losses
3
0
0
2.
Maksim Dolin
UNION Grappling Team
24
Points
6
Wins
4
Losses
2
1
1
3.
Isa Akhmedov
KYRGYZSTAN TOP TEAM
23
Points
6
Wins
1
Losses
2
1
0
4.
Бехзод Тухтабоев
Strela Team (official)
20
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
4.
Сергей Иванов
Strela Team (official)
20
Points
4
Wins
1
Losses
2
0
0
4.
Саид Nabiev
TOP TEAM FIGHT CLUB
20
Points
5
Wins
1
Losses
2
0
0
4.
Сергей Михайлов
Strela Team (official)
20
Points
3
Wins
2
Losses
2
0
1
4.
Leonid Konichev
Piratas BJJ Academy
20
Points
6
Wins
2
Losses
1
2
0
9.
Ibragim Magomedov
Gymnasium
19
Points
5
Wins
0
Losses
2
0
0
10.
Руслан Вольский
Strela Team (official)
18
Points
5
Wins
0
Losses
2
0
0
10.
Aslan Poghosyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
18
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
10.
Aleksandr Starkov
Universal Jiu Jitsu
18
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
13.
Ralif Nabiev
Strela Team (official)
16
Points
4
Wins
4
Losses
1
1
2
14.
Ali Salam
JGBJJ-TEAM
15
Points
5
Wins
1
Losses
1
1
0
15.
Hovhannes Hovhannisyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
14
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
15.
Мурад Курбаналиев
Agate team
14
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
0
15.
Alexander Rukhadze
Legion Brazilian Jiu Jitsu
14
Points
3
Wins
3
Losses
1
1
1
18.
Мухаммад Ибрагимов
Pridebjj
13
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
18.
Илья Гудин
KAYLAS TEAM
13
Points
4
Wins
1
Losses
1
1
0
18.
Nikoloz Gamkrelidze
Legion Brazilian Jiu Jitsu
13
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
18.
Арсен Асанов
Jungle Bjj
13
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
18.
Константин Галецкий
Russia
13
Points
1
Wins
1
Losses
1
1
0
23.
Дмитрий Моргунов
Frota Team Nogueira
12
Points
1
Wins
2
Losses
1
1
0
23.
Maksud Britsov
Davi Ramos JJ Academy
12
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
1
23.
Evgenij Papko
Strela Team (official)
12
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
0
23.
Timur Boev
Gymnasium
12
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
23.
Hrachya Hakobyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
12
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
23.
Никита Аюшев
Strela Team (official)
12
Points
4
Wins
3
Losses
1
0
3
29.
Kaygulov Rinat
Jungle Bjj
11
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
29.
Николай Пестеров
Strela Team (official)
11
Points
2
Wins
3
Losses
1
0
2
29.
Никита Новак
10th Planet jiu jitsu Batumi
11
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
0
29.
Alexander Dmitriev
Gymnasium
11
Points
2
Wins
3
Losses
1
0
2
29.
Руслан Гамбаров
Gymnasium
11
Points
1
Wins
3
Losses
1
0
1
29.
Nikolay Shkuta
Gymnasium
11
Points
2
Wins
2
Losses
1
0
1
35.
Maksim Gavrilov
Gymnasium
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
35.
Unknown User
AF Academy
10
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
1
35.
Ruslan Bairov
Fight Club PitBull
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
35.
Астемир Пшеунов
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
10
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
1
35.
Abduhalim Ernazarov
Supernova BJJ Academy
10
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
35.
Алексей Телихов
Universal Jiu Jitsu
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
35.
Yusup Kurbaitaev
Agate team
10
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
0
35.
Никита Терица
Strela Team (official)
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
35.
Арсен Мелькумов
Legion Brazilian Jiu Jitsu
10
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
35.
Артем Черемкин
Strela Team (official)
10
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
1
35.
Arseniy Khasanov
KAYLAS TEAM
10
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
35.
Равиль Зайнуллин
Jungle Bjj
10
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
1
47.
Mikhail Silakov
KAYLAS TEAM
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
47.
Данил Сахвалиев
Agate team
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
47.
Артем Поляков
Gymnasium
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
47.
Orkhan Rakhimov
Legion Brazilian Jiu Jitsu
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
47.
Alexandr Zubekhin
Gymnasium
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
47.
Кирилл Архипов
Strela Team (official)
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
47.
Vladimir Khlopetskiy
Gymnasium
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
47.
Ramzan Dudurkaev
Peacock fight club
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
47.
Илья Бельский
Gymnasium
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
56.
Denis Kamyshov
Davi Ramos JJ Academy
7
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
56.
Kipriianov Mikhail
Gymnasium
7
Points
4
Wins
4
Losses
0
1
2
58.
Станислав Елясов
Dragon's Den Velikiy Novgorod
6
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
59.
Юнус Омаров
Liberty
5
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
1
59.
Konstantin Minenko
Strela Team (official)
5
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
59.
Ara Sargsyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
5
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
59.
Павел Лесин
Russia
5
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
1
59.
Nahapet Ekizyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
5
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
59.
Евгений Кузьмин
AF Academy
5
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
65.
Влад Романовский
Strela Team (official)
4
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
1
65.
Александр Хасин
TOP TEAM FIGHT CLUB
4
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
1
65.
Антон Шабалин
Strela Team (official)
4
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
1
65.
Никита Мельников
Gymnasium
4
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
1
65.
Tigran Ghazakhyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
4
Points
2
Wins
1
Losses
0
1
0
65.
Kirill Ananenko
Strela Team (official)
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
65.
Valeriy Galat
Russia
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
65.
Рудольф Мкртычев
Strela Team (official)
4
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
0
65.
Pavel Minchik
Strela Team (official)
4
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
65.
Сергей Лемешко
AF Academy
4
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
65.
Артур Дудников
Gymnasium
4
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
65.
IGOR RYBNIKOV
Universal Jiu Jitsu
4
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
1
65.
Павел Токарев
Gymnasium
4
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
1
65.
Bogdan Panchoshin
Senna Fight Academy
4
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
65.
Dokka Khatuev
Titan Jiu Jitsu Moscow
4
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
1
65.
Александр Поленов
GRACIE BARRA HAMBURG
4
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
65.
Олег Румянцев
Strela Team (official)
4
Points
1
Wins
3
Losses
0
1
1
82.
Александр Трунов
Gymnasium
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
82.
Владислав Меньшиков
Jungle Bjj
3
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
82.
Даниил Ивасько
Supernova BJJ Academy
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
82.
Philipp Bogod
Senna Fight Academy
3
Points
2
Wins
1
Losses
0
1
0
82.
Ivan Krechetov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
82.
Ниджат Сафаров
KAYLAS TEAM
3
Points
2
Wins
2
Losses
0
0
2
82.
Sergei Belozerov
Strela Team (official)
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
82.
Александр Чикулин
Scramble
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
82.
Aram Avagyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
3
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
82.
Роман Батиенков
GFTEAM
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
82.
Антон Долголиков
CHECKMAT INTERNATIONAL
3
Points
2
Wins
1
Losses
0
1
0
82.
Konstantin Gharibyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
82.
Евгений Фомин
Strela Team (official)
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
82.
ANATOLII DEMIDOV
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
82.
Алигаджи Джалилов
KAYLAS TEAM
3
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
82.
Сергей Игнатюгин
Piratas BJJ Academy
3
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
0
82.
Никита Жуков
Gojira team
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
82.
ILDAR SAFAROV
Strela Team (official)
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
82.
Сергей РАХОВИЧ
Universal Jiu Jitsu
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
‹
1
2
›