Wykryliśmy, że być może korzystasz z przestarzałej przeglądarki, która nie jest kompatybilna z naszą stroną internetową.
Toggle navigation
Community
Akademie
Zespóły
Zawodnicy
Zaloguj się
Utwórz konto
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Gymnasium Cup
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
Konto
Zaloguj się
Utwórz konto
Community/społeczność
Akademie
Zespóły
Zawodnicy
Ranking
Best Boys 14-15 year White/Grey Belts
Ostatnio obliczone 9 godzin temu
Rankings
Best Boys 14-15 year White/Grey Belts
1.
Mikhail Tsvetkov
Gymnasium
30
Points
4
Wins
0
Losses
3
0
0
2.
Maksim Razumov
Gymnasium
18
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
3.
Александр Пачин
MATA LEAO
11
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
3.
Игорь Михайлов
Gymnasium
11
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
1
5.
Киракосян Артур
Gymnasium
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
5.
Pavel Розгин
Russia
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
5.
Gurami Bezhitashvili
Muxiani
10
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
5.
Levan Glonti
Legion Brazilian Jiu Jitsu
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
5.
Vako Shukvani
Georgia
10
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
5.
Luka Imerlishvili
Muxiani
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
5.
Lev Goldstein
Strela Team (official)
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
12.
Сергей Быков
CHECKMAT INTERNATIONAL
7
Points
1
Wins
2
Losses
0
2
0
13.
Магомед Мальсагов
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
4
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
13.
Mishiko Ubilava
Georgia
4
Points
2
Wins
1
Losses
0
1
0
15.
Maksim Pushnov
Scramble
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
15.
Артём Банченко
Universal Jiu Jitsu
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
15.
Андрей Литвиненко
Gymnasium
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
15.
Gio Gogolashvili
Georgia
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
15.
Levani Gelashvili
Muxiani
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
15.
Дмитрий Хлебников
Budo-Center
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
15.
Антон Васильев
Jungle Bjj
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
15.
Goga Busurashvili
Georgia
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
15.
Artem Zakaryanov
Gymnasium
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
24.
Vasili Gamezardashvili
Muxiani
2
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
25.
GREGORY RYBALOV
Gojira team
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
25.
Daniel Hakobyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
25.
Макарий Щербатюк
Gojira team
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
25.
Даниэль Кричкивский
Scramble
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
25.
Курбан Саладинов
Клуб спортивного и боевого самбо "Тактик"
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
25.
Курбанали Керимов
Клуб спортивного и боевого самбо "Тактик"
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
25.
Sandro Laferashvili
Georgia
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
25.
Davit Menteshashvili
Georgia
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1