Wykryliśmy, że być może korzystasz z przestarzałej przeglądarki, która nie jest kompatybilna z naszą stroną internetową.
Toggle navigation
Community
Akademie
Zespóły
Zawodnicy
Zaloguj się
Utwórz konto
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Gymnasium Cup
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
Konto
Zaloguj się
Utwórz konto
Community/społeczność
Akademie
Zespóły
Zawodnicy
Ranking
Best Boys 12-13 year Color Belts
Ostatnio obliczone 1 godzina temu
Rankings
Best Boys 12-13 year Color Belts
Global
1.
Dmitry Pravednikov
Gymnasium
46
Points
12
Wins
2
Losses
4
1
0
2.
ISLAM KHAZBIEV
Strela Team (official)
43
Points
8
Wins
0
Losses
4
0
0
3.
Bogdan Zolin
Gojira team
34
Points
8
Wins
3
Losses
3
1
2
4.
Амир Хабичев
LUDUS
21
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
4.
Timur Bespalov
Pridebjj
21
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
6.
Mesrop Eghiazaryan
Hayastan MMA Academy - Armenia
20
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
6.
Davit Sevlikyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
20
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
8.
Unknown User
SATTI LUX STROY
19
Points
5
Wins
0
Losses
2
0
0
9.
Николай Смирнов
АСЕ Ястреб
18
Points
4
Wins
2
Losses
1
2
0
10.
Aleksandr Serbinov
BJJ.Parnas
15
Points
5
Wins
1
Losses
1
1
0
11.
Улаш Улашев
Agate team
14
Points
4
Wins
1
Losses
1
1
0
12.
Алексей Шаховский
Сибирский След
13
Points
1
Wins
1
Losses
1
1
0
12.
Максим Брыксин
Gymnasium
13
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
0
12.
Роман Мезенцев
Сибирский След
13
Points
1
Wins
1
Losses
1
1
0
15.
Egor Ignatov
Gojira team
12
Points
4
Wins
6
Losses
0
3
2
15.
Юрий (Yuri) Алексютин (Aleksiutin)
Strela Team (official)
12
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
17.
Роман Радюк
Сибирский След
11
Points
1
Wins
5
Losses
0
3
1
18.
Platon Kasperovich
S.P.O.R.T. Generation
10
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
1
18.
Damir Kalandarov
Gojira team
10
Points
3
Wins
4
Losses
0
2
1
18.
Вячеслав Власов
Dragon's Den Pskov
10
Points
2
Wins
2
Losses
1
0
1
18.
Вячеслав Кочигин
MATA LEAO
10
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
1
18.
Иван Ширяев
-LION academy-
10
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
1
23.
Мирон Иванов
Universal Jiu Jitsu
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
23.
Ruslan Volchenko
Prime jiu-jitsu
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
23.
Mher Prazyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
23.
Vilde Maksim
Senna Fight Academy
9
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
0
23.
ТИМУР КАРАСТЕКОВ
Legend
9
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
0
28.
Hayk Gevorgyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
8
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
28.
Davit Zhamgaryan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
8
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
28.
Maksim Bryksin
Gymnasium
8
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
31.
Давид Пиранян
AF Academy
7
Points
4
Wins
2
Losses
0
2
0
32.
Aram Poghosyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
6
Points
2
Wins
3
Losses
0
1
1
33.
Andrew Mityashin
Gojira team
4
Points
4
Wins
3
Losses
1
2
1
33.
Владимир Васильев
Scramble
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
33.
Владислав Файль
Senna Fight Academy
4
Points
0
Wins
3
Losses
0
1
1
33.
Данил Коломыцев
Ludus Perm
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
33.
Levon Martirosyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
33.
Mikhail Balov
Gojira team
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
39.
Radomir Kondrashkin
S.P.O.R.T. Generation
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
39.
Leon Shalaev
MATA LEAO
3
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
2
39.
Аркадий Кондратенко
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
3
Points
2
Wins
2
Losses
0
0
2
39.
Хайдар Музафаров
MATA LEAO
3
Points
1
Wins
3
Losses
0
0
2
39.
Алексей Алимцев
GFTEAM
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
39.
Павел Селянкин
-LION academy-
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
39.
Григорий Якимец
Gymnasium
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
39.
Xachik Asatryan
Hayastan MMA Academy - Armenia
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
39.
Dmitriy Barashkin
Scramble
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
48.
Имран Магомедов
Agate team
2
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
2
48.
Alexander Smorodkin
S.P.O.R.T. Generation
2
Points
0
Wins
4
Losses
0
0
2
48.
Константин Мусатов
Gojira team
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
48.
Hayk Gevorgyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
2
Points
0
Wins
4
Losses
0
0
2
48.
Areg Gevorgyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
2
Points
0
Wins
4
Losses
0
0
2
48.
Иван Миляков
Ludus Ramenki
2
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
48.
Timur Gazizov
Strela Team (official)
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
48.
Иброхим Музафаров
MATA LEAO
2
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
48.
Иван Горбачев
Universal Jiu Jitsu
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
48.
Эльдар Байчоров
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
58.
Ярослав Толмачев-Шустов
Titan Jiu Jitsu Moscow
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
58.
Эшон Хайдаров
AF Academy
1
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
1
58.
Марк Данильченко
S.P.O.R.T. Generation
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
58.
Владислав Махорин
Dragon's Den Russia
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
58.
Ali Abakarov
CHECKMAT INTERNATIONAL
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
58.
Даниил Косых
Сибирский След
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
58.
Misha Simonyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
65.
Postnikov Jakov
Scramble
0
Points
5
Wins
0
Losses
2
0
0
65.
Дима Перевалов
АСЕ Ястреб
0
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1