Vi har upptäckt att du kanske använder en föråldrad webbläsare som inte är kompatibel med vår webbplats.
Toggle navigation
Community
Klubbar
Affiliations
Tävlanden
Logga in
Skapa konto
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Gymnasium Cup
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
Konto
Logga in
Skapa konto
Community
Klubbar
Affiliations
Tävlanden
Ranking
Best Kid Athlete 2015-2016
Senast uppdaterad för 13 timmar sedan
Rankings
Best Kid Athlete 2015-2016
1.
Филипп Труфманов
Russia
37
Points
7
Wins
0
Losses
4
0
0
2.
Robert Kaygulov
Cyprus
36
Points
5
Wins
0
Losses
4
0
0
3.
Захар Котов
Russia
15
Points
2
Wins
2
Losses
1
2
0
4.
Artem Yunikov
Russia
12
Points
4
Wins
1
Losses
1
1
0
4.
Mikael Ter-Avanesov
Russia
12
Points
1
Wins
1
Losses
1
1
0
4.
Sazhid Khiderlezov
Russia
12
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
0
7.
Чингиз Гасымов
Russia
10
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
1
7.
Shamil Ibragimov
Russia
10
Points
1
Wins
2
Losses
1
0
1
7.
Gordey Astrakhanskiy
Russia
10
Points
2
Wins
2
Losses
1
0
1
10.
Максим Ким
Russia
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
10.
Tarakanov Artemii
Russia
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
10.
IVAN NOVIKOV
Russia
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
10.
Hasan Dadaev
Russia
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
14.
Роман Степанов
Russia
6
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
14.
Enrique Guerrero Trujillano
Spain
6
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
16.
Ekaterina Vildanova
Russia
4
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
1
16.
Denis Yunikov
Russia
4
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
1
18.
Maksim Samoylov
Russia
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
18.
Artem Shesterikov
Russia
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
18.
Farid Guseynov
Russia
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
18.
Велимир Кубышкин
Russia
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
18.
Глеб Горин
Russia
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
18.
Ernest Pihlak
Finland
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
18.
Руслан Скороходов
Russia
3
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
25.
Степан Баландин
Russia
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
26.
Савелий Крылов
Russia
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
26.
Sofia Matushkina
Russia
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
26.
Platon Podgrebelniy
Russia
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
26.
Слава Яковлев
Russia
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1