Ми виявили, що ви можете використовувати застарілий браузер, несумісний із нашим сайтом.
Toggle navigation
Community
Академії
Афіліації
Атлети
Вхід
Створити акаунт
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Gymnasium Cup
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
Обліковий запис
Вхід
Створити акаунт
Спільнота
Академії
Афіліації
Атлети
Ranking
Best Boys 12-13 year White/Grey Belts
Останній розрахунок 23 hours ago
Rankings
Best Boys 12-13 year White/Grey Belts
1.
Иброхим Музафаров
MATA LEAO
29
Points
4
Wins
0
Losses
3
0
0
2.
Иван Косинов
Gojira team
27
Points
6
Wins
1
Losses
3
0
0
3.
Илья Севрюков
AF Academy
23
Points
5
Wins
0
Losses
2
0
0
4.
Alexander Sizykh
Gymnasium
22
Points
5
Wins
3
Losses
2
1
1
5.
Куснеден Диас
SATTI LUX STROY
20
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
6.
Гаджишахбан Халифаев
Pridebjj
18
Points
3
Wins
0
Losses
2
0
0
7.
Влад Кочубинский
AF Academy
15
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
0
8.
Василий Дёрдяй
Supernova BJJ Academy
14
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
0
8.
Александр Маневич
Gymnasium
14
Points
6
Wins
6
Losses
0
4
2
10.
Георгий Проценко
Gojira team
13
Points
5
Wins
1
Losses
1
1
0
10.
Арсений Федосеев
CHECKMAT INTERNATIONAL
13
Points
5
Wins
1
Losses
1
0
1
10.
Unknown User
GARAJJ
13
Points
1
Wins
2
Losses
1
1
0
10.
Айдемир Пшеунов
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
13
Points
4
Wins
1
Losses
1
1
0
14.
Levon Barseghyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
12
Points
1
Wins
1
Losses
1
1
0
15.
Narek Baghdasaryan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
11
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
1
15.
Andrey Sokolskiy
Gymnasium
11
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
15.
Timur Kipriianov
Gymnasium
11
Points
1
Wins
3
Losses
1
0
1
15.
Gor Khachatryan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
11
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
1
15.
Шарабутдин Джанакаев
Universal Jiu Jitsu
11
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
20.
Хайдар Музафаров
MATA LEAO
10
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
20.
Серажутдин Арсланалиев
Клуб спортивного и боевого самбо "Тактик"
10
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
20.
Oto Migrijanashvili
Georgia
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
20.
Giorgi Labuchidze
Muxiani
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
20.
Nika Palelashvili
Muxiani
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
25.
Mark Izgarshev
Titan Jiu Jitsu Moscow
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
25.
Кирилл Авраменко
AF Academy
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
25.
Захар Гусев
Gojira team
9
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
25.
Дмитрий Сухарев
Strela Team (official)
9
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
25.
Unknown User
AF Academy
9
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
0
25.
Luka Svimonishvili
Fighting club bushido
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
25.
Nika Niguriani
Georgia
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
25.
Nasonov Ivan
Gojira team
9
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
33.
Далгат Камалутдинов
Pridebjj
6
Points
0
Wins
2
Losses
0
2
0
34.
Platon Matveev
Gymnasium
5
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
34.
Дмитрий Ганжа
АСЕ Ястреб
5
Points
3
Wins
2
Losses
0
1
1
34.
Tornike Gagnidze
Muxiani
5
Points
2
Wins
1
Losses
0
1
0
34.
Матвей Трутнев
Gojira team
5
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
1
38.
Даниил Спивак
Titan Jiu Jitsu Moscow
4
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
38.
Всеволод Бачманов
Dragon's Den Russia
4
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
38.
Erik Kocharyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
4
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
1
38.
Сергей Иванов
АСЕ Ястреб
4
Points
0
Wins
3
Losses
0
1
1
38.
Михаил Гордюшев
Gymnasium
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
38.
Leonid Shakkum
Gymnasium
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
44.
Gordey Rybnikov
Universal Jiu Jitsu
3
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
0
44.
Giorgi Gagoshidze
Georgia
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
44.
Глеб Гольников
S.P.O.R.T. Generation
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
44.
Nikolai Goloborodko
Gymnasium
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
44.
Глеб Максимов
Universal Jiu Jitsu
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
44.
Michael Gordyushev
Gymnasium
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
44.
Фёдор Смирнов
Supernova BJJ Academy
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
44.
Nguyen Bach
Gymnasium
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
44.
Андрей Фольц
Gojira team
3
Points
2
Wins
1
Losses
0
1
0
44.
Alfred Olsson
Gymnasia BJJ
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
44.
Ayat SAUGABAY
SATTI LUX STROY
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
44.
Данил Заневский
-LION academy-
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
44.
Макар Войташевский
AF Academy
3
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
57.
Макар Машкин
Russia
2
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
2
57.
Артем Горин
AF Academy
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
57.
Илья Агафонов
Russia
2
Points
0
Wins
4
Losses
0
0
2
60.
Саша Сеин
MOLODYEZNIJ-FEDUNOV
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
60.
Арсен Чернов
Gojira team
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
60.
Матвей Баткин
Gymnasium
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
60.
Сергей Бадло
LION ACADEMY
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
60.
Usman Muzafarov
MATA LEAO
1
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
1
60.
Giorgi Bedoshvili
Georgia
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
60.
Matvey Batkin
Gymnasium
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
60.
Ioseb Tvildiani
Georgia
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
60.
Дмитрий Конопацкий
Gojira team
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
60.
Леонид Дзюба
Gymnasium
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
60.
Хамза Темирханов
Agate team
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
60.
Никита Кондратьев
Prime jiu-jitsu
1
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
1
60.
Антон Назаров
Strela Team (official)
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
60.
Артём Бондаренко
Strela Team (official)
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
60.
Zorik Azaryan
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
60.
Артём Сковородин
AF Academy
1
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
0
60.
Платон Пименов
CHECKMAT INTERNATIONAL
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1