Ми виявили, що ви можете використовувати застарілий браузер, несумісний із нашим сайтом.
Toggle navigation
Community
Академії
Афіліації
Атлети
Вхід
Створити акаунт
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Gymnasium Cup
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
Обліковий запис
Вхід
Створити акаунт
Спільнота
Академії
Афіліації
Атлети
Ranking
Best Boys 12-13 year Color Belts
Останній розрахунок 17 hours ago
Rankings
Best Boys 12-13 year Color Belts
1.
Максим Буриков
Academy of Grappling
1700
Points
3
Wins
0
Losses
2
0
0
2.
Матвей Смольянов
Gojira team
1600
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
2.
Andrew Mityashin
Gojira team
1600
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
2.
Arseniy Vashnev (Вашнёв)
BJF TEAM
1600
Points
5
Wins
0
Losses
2
0
0
5.
Denni Khatuev
Titan Jiu Jitsu Moscow
1500
Points
5
Wins
0
Losses
2
0
0
6.
Александр Райлян
Gymnasium
1100
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
7.
Zakhar Eremin
Gymnasium
1000
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
7.
Александр Тищенко
Gojira team
1000
Points
0
Wins
2
Losses
0
2
0
9.
Егор Ютров
Gojira team
900
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
1
10.
Maksim Sifurov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
800
Points
0
Wins
3
Losses
0
1
1
11.
Mikhail StАritsyn
Supernova BJJ Academy
700
Points
2
Wins
1
Losses
0
1
0
12.
Yaroslav Baryshev
Supernova BJJ Academy
600
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
12.
Марк Смирнов
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
600
Points
0
Wins
4
Losses
0
0
2
12.
Никита Симонов
Fedunov Team
600
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
12.
Timofey Kurbanov
BJF TEAM
600
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
2
16.
Viktor Bestuzhev
BJF TEAM
400
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
16.
Артём Абраменков
Supernova BJJ Academy
400
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
16.
Rafael Markosian
Academy of Grappling
400
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
19.
Михаил Рудаков
Academy of Grappling
100
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
0
19.
Daniil Antonov
Eduardo Hernandes Team
100
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
0