Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -48 кг
(Mat 1-8)
Dokončeno
Иван Доронин
Ludus Ryazan
Won by Walkover
Егор Рогачёв Ludus GoJira
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -48 кг
(Mat 1-8)
Dokončeno
Timur Kipriianov
Gymnasium
Won by Walkover
Егор Рогачёв Ludus GoJira
Male (Gi) / White / Adult / Medium Heavy
(Mat 1-8)
Dokončeno
Sarkis Karapetyan
TOP TEAM FIGHT CLUB
Денис Табинаев CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Walkover
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -34 кг
(Mat 1-8)
1
Dokončeno
Назар Багаутдинов
Jungle Bjj
Won by points - 02:00
Максим Спирин VALETUDO г. Ковров
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -27 кг
(Mat 1-8)
1
Dokončeno
Dmitrii Tikhanov
Supernova BJJ Academy
Семён Давыденко VALETUDO г. Ковров Won by Submission - 00:30
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-8)
1
Dokončeno
Григорий Иванчиков
Gymnasium
Nikita Trifonov MATA LEAO Won by points - 02:00
2015-2016 (Gi) / Kids / White / -20 кг
(Mat 1-8)
1-1
Dokončeno
Руслан Скороходов
Gurza Team
Denis Yunikov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Won by points - 02:00
2015-2016 (Gi) / Kids / White / -24 кг
(Mat 1-8)
2-1
Dokončeno
Максим Ким
Gymnasium
Won by points - 02:00
Shamil Ibragimov Agate team
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -21 кг
(Mat 1-8)
1
Dokončeno
Вероника Кеменова
АСЕ Ястреб
Won by points - 02:00
Кирилл Мангутов
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -30 кг
(Mat 1-8)
1
Dokončeno
Eric Antonov
Bodao team
Константин Шевцов Gracie Barra Ekaterinburg Won by points - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -27 кг
(Mat 1-8)
2
Dokončeno
Данил Василенко
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 01:49
Тимур Тимин LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -30 кг
(Mat 1-8)
3
Dokončeno
Fedor Martashov
Won by points - 02:00
Демид Романов Senna Fight Academy
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-8)
2
Dokončeno
Матвей Китков
ZR Team Association
Степан Савчук АСЕ Ястреб Won by Submission - 00:35
2015-2016 (Gi) / Kids / White / -20 кг
(Mat 1-8)
1-2
Dokončeno
Maksim Samoylov
Gymnasium
Artem Yunikov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Won by Decision - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -21 кг
(Mat 1-8)
3
Dokončeno
Рафаэль Ганеев
CHECKMAT/ADAEV TEAM
LEWIS GOULDING The MMA Academy Liverpool Won by points - 02:00
2015-2016 (Gi) / Kids / White / -18 кг
(Mat 1-8)
Dokončeno
Савелий Крылов
MATA LEAO
Farid Guseynov Gymnasium Zhukovka Won by Walkover
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -27 кг
(Mat 1-8)
3
Dokončeno
Егор Абатуров
АСЕ Ястреб
Won by points - 02:00
Арсений Соболев Ludus Vladimir
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-8)
3
Dokončeno
Daniil Illarionov
LION ACADEMY
Kirill Chernov АСЕ Ястреб Won by Submission - 01:05
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -30 кг
(Mat 1-8)
2
Dokončeno
Константин Шевцов
Gracie Barra Ekaterinburg
Won by points - 02:00
Ruben Ter-Avanesov Gymnasium
2015-2016 (Gi) / Kids / White / -20 кг
(Mat 1-8)
1-3
Dokončeno
ANDREY KOROLEV
Gymnasium
Филипп Труфманов Martial Arts Center GENERAL Won by points - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -21 кг
(Mat 1-8)
2
Dokončeno
Вероника Кеменова
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 00:32
Agvan Boskholov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2015-2016 (Gi) / Kids / White / -24 кг
(Mat 1-8)
2-2
Dokončeno
Максим Ким
Gymnasium
Won by points - 02:00
Enrique Guerrero Trujillano Gymnasium
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -34 кг
(Mat 1-8)
2
Dokončeno
Назар Багаутдинов
Jungle Bjj
Won by points - 02:00
Глеб Домрачев CHECKMAT INTERNATIONAL
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -21 кг
(Mat 1-8)
1
Dokončeno
Unknown User
АСЕ Ястреб
Won by points - 02:00
Андроник Арсений
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-8)
Dokončeno
Платон Ганцов
MATA LEAO
Won by Walkover
Danila Salikov Supernova BJJ Academy
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -27 кг
(Mat 1-8)
4
Dokončeno
Дамир Шарипов
MATA LEAO
Михаил Новиков ZR Team Won by points - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -24 кг
(Mat 1-8)
5
Dokončeno
Максим Якубов
LEGION SPB
Won by points - 02:00
Арслан Хаматов Jungle Bjj
2015-2016 (Gi) / Kids / White / -18 кг
(Mat 1-8)
Dokončeno
Савелий Крылов
MATA LEAO
IVAN NOVIKOV Gymnasium Won by Walkover
2013-2014 (Gi) / Girls / White / -27 кг
(Mat 1-8)
5
Dokončeno
Polina Golota
Academy Lion
Пименова Ульяна Supernova BJJ Academy Won by points - 02:00
2015-2016 (Gi) / Kids / White / -20 кг
(Mat 1-8)
1-4
Dokončeno
George Khesuani
Gymnasium
Platon Podgrebelniy LION ACADEMY Won by points - 01:41
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -30 кг
(Mat 1-8)
4
Dokončeno
Дмитрий Коновалов
Supernova BJJ Academy
Won by points - 02:00
Pavel Blagodatov AForce Russia
2015-2016 (Gi) / Kids / White / -24 кг
(Mat 1-8)
2-3
Dokončeno
Shamil Ibragimov
Agate team
Enrique Guerrero Trujillano Gymnasium Won by points - 02:00