Zjistili jsme, že používáte zastaralý prohlížeč, který není kompatibilní s naším webem.
Toggle navigation
Community
Akademie
Přidružení
Atleti
Přihlásit se
Vytvořit účet
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Gymnasium Cup
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
Účet
Přihlásit se
Vytvořit účet
Společnost
Akademie
Přidružení
Atleti
Ranking
Best Male Brown Belts
Last calculated před 9 hodinami
Rankings
Best Male Brown Belts
Global
1.
Georgii Sarkisov
Gymnasium
32
Points
5
Wins
8
Losses
1
6
1
2.
Vladimir Blyum
Gojira team
31
Points
7
Wins
0
Losses
3
0
0
3.
Leonid Garbuzov
Gymnasium
25
Points
4
Wins
3
Losses
2
1
2
4.
Магомед Абдурашидов
JSJ-ACADEMY
20
Points
3
Wins
0
Losses
2
0
0
5.
Гаджимагомед Юркулиев
LEGION SPB
19
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
5.
Михаил Панков
Strela Team (official)
19
Points
5
Wins
3
Losses
1
2
1
7.
Suren Khurdayan
Hayastan MMA Academy - Armenia
16
Points
3
Wins
3
Losses
1
1
2
8.
Davit Tumasyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
13
Points
2
Wins
4
Losses
1
0
2
9.
Erik Hamzoyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
12
Points
1
Wins
1
Losses
1
1
0
10.
Александр Попандопуло
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
11
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
1
11.
Alexandr Silaev
GFTeam Moscow
10
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
1
11.
Simral Tagiev
Liberty
10
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
0
13.
Гурьев Руслан
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
13.
Artur Abiev
Gymnasium
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
15.
Zelimkhan Kasaev
Gymnasium
6
Points
0
Wins
3
Losses
0
2
0
16.
Alexander Redvanov
Gojira team
3
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
16.
Александр Карманов
Universal Jiu Jitsu
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
16.
Томас Левиев
Gymnasium
3
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
16.
Иван Хроменков
Gymnasium
3
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
0
16.
Alymgeldi Abdijamil Uulu
Gymnasium
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
21.
Anton Dmitrakov
Strela Team (official)
2
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
2
22.
Jamerson Silva
Academy Conttagion Brazilian Jiu Jitsu
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
22.
Raffael Movsesyan
Academy of Grappling
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1