Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2011-2012 (Gi) / Girls / Grey / -25 kg
(Mat 1-10)
14
Finished
Василиса Mustafina
Won by Submission
Unknown User Strela Team (official)
2015-2016 (NoGi) / Kids / White / -20 kg
(Mat 1-10)
1-16
Finished
Gordey Astrakhanskiy
Won by points - 02:00
Роман Степанов LEGION SPB
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
10
Finished
Mark Ovchinnikov
S.P.O.R.T. Generation
Aleksei Pechulis Won by points - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Mat 1-10)
18
Finished
VSEVOLOD LOGINOV
Ribeiro Jiu Jitsu University
Ярослав Смирнов Rook & Roll Won by points - 03:00
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Mat 1-10)
11
Finished
Bexultan Madamin
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Богдан Скороходов Martial Arts Center GENERAL Won by points
2011-2012 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -33 kg
(Mat 1-10)
13
Finished
Матвей Золотавин
LEGION SPB
Won by Decision - 03:00
Yaroslav Baryshev Supernova BJJ Academy
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Mat 1-10)
14
Finished
Кирилл Леонов
Rook & Roll
Abulfaz Naghiyev JGBJJ-TEAM Won by points - 03:00
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -33 kg
(Mat 1-10)
2-8
Finished
Filipp Semenov
Андрей Кулаков Won by points - 03:00
2013-2014 (NoGi) / Boys / Grey / -22 kg
(Mat 1-10)
1-17
Finished
Юрий Карабаев
LEGION SPB
Won by Submission - 00:15
Demid Lebedev
2013-2014 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
19
Finished
Fedor Martashov
Eli Paniashvili Gymnasium Won by points - 02:00
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
11
Finished
Амир Али Голубинов
Won by points
Fedor Smorodkin S.P.O.R.T. Generation
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Mat 1-10)
15
Finished
Тимофей Соловьев
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Александр Денисов S.P.O.R.T. Generation Won by points - 03:00
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Mat 1-10)
12
Finished
Платон Серебряков
Степан Петров LEGION SPB Won by points - 03:00
2013-2014 (NoGi) / Boys / Grey / -22 kg
(Mat 1-10)
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Mat 1-10)
19
Finished
Unknown User
JGBJJ-TEAM
Nurislam Sagidolla Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Won by points - 03:00
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Mat 1-10)
13
Finished
Абдулхаким Амиралиев
Pridebjj
Won by Submission - 00:36
Danil Vidinev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
10
Finished
Арсений Беспалов
Pridebjj
Won by points
Владимир Смородский LEGION SPB
2013-2014 (NoGi) / Boys / White / -22 kg
(Mat 1-10)
14
Finished
Артем Яковлев
Strela Team (official)
Won by points - 02:00
Константин Ким LEGION SPB
2011-2012 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -25 kg
(Mat 1-10)
21
Finished
Егор Юшка
S.P.O.R.T. Generation
Ислам Азизов Senna Fight Academy Won by points - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Mat 1-10)
15
Finished
VASILY ZHDANOV
Ribeiro Jiu Jitsu University
Максим Сидоренко LEGION SPB Won by Submission - 02:19
2013-2014 (NoGi) / Boys / Grey / -22 kg
(Mat 1-10)
1-19
Finished
Rasul Shamsutdinov
S.P.O.R.T. Generation
Ivan Sobolev Won by points - 02:00
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -36 kg
(Mat 1-10)
14
Finished
ELMAN IBAKOV
Gymnasium
Won by points - 03:00
Георгий Карюк Senna Fight Academy
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Mat 1-10)
17
Finished
Кирилл Коуров
КСЕ СПАРТАНЕЦ
Won by Submission - 02:35
DANILA MARIN Supernova BJJ Academy
2011-2012 (Gi) / Girls / Grey / -25 kg
(Mat 1-10)
15
Finished
Василиса Mustafina
Won by points - 03:00
Василиса Емец Strela Team (official)
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
12
Finished
Лев Ерёменко
Центр Госинкан
Яков Дюбарев S.P.O.R.T. Generation Won by points - 03:00
2013-2014 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Mat 1-10)
2-9
Finished
Rostislav Danilin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Арсений Беспалов Pridebjj Won by Submission - 00:52
2013-2014 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
20
Finished
Miroslav Ivanov
Won by points - 02:00
Eli Paniashvili Gymnasium
2013-2014 (NoGi) / Boys / Grey / -22 kg
(Mat 1-10)
1-20
Finished
Юрий Карабаев
LEGION SPB
Максим Якубов Won by points - 02:00
2013-2014 (NoGi) / Boys / White / -22 kg
(Mat 1-10)
16
Finished
Дмирий Шевелюхин
СК Гладиатор г. Зеленогорск
Won by points - 02:00
Казбек Курчаев
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -22 kg
(Mat 1-10)
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Mat 1-10)
16
Finished
Александр Денисов
S.P.O.R.T. Generation
Won by points - 03:00
Даниил Самодов
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Mat 1-10)
20
Finished
Ярослав Смирнов
Rook & Roll
Динислам Мамаев Pridebjj Won by Submission - 00:09