Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Mat 1-10)
15
終了
Lev Znamenskii
Gymnasium
Захар Митякин SHADOWS WAY Won by points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Girls / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
14
終了
Евангелина Ваганова
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by Submission - 01:52
Violetta Osipova SAPSAN TEAM
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Mat 1-10)
2-13
終了
Kozlov Artёm
Senna Fight Academy
Won by points - 03:00
Савва Аркадьев S.P.O.R.T. Generation
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
12
終了
Максим Якубов
LEGION SPB
Won by Submission - 02:34
Владимир Смородский Scramble
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -36 kg
(Mat 1-10)
12
終了
Евгений Изюмов
SHADOWS WAY
Won by Submission - 00:19
Георгий Шнитников GRACIE BARRA OZERKI - ST. PETERSBURG
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -33 kg
(Mat 1-10)
1-14
終了
Виталий Ерамасов
SHADOWS WAY
Won by Submission - 01:18
Altair Ungarbayev Samurai Academy
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Mat 1-10)
12
終了
Igor Bondarenko
SHADOWS WAY
Won by Submission - 00:30
Даниил Авалишвили Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -39 kg
(Mat 1-10)
12
終了
Vasiliy Larionov
SAPSAN TEAM
Won by points - 03:00
Timur Khaptakhaev Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -36 kg
(Mat 1-10)
13
終了
Ян Чесельски
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by points - 03:00
Sergei Chusov SAPSAN TEAM
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -36 kg
(Mat 1-10)
2-11
終了
Фёдор Черных
Gymnasium
Won by points - 03:00
Тимофей Савиных АСЕ Ястреб
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -31 kg
(Mat 1-10)
16
終了
Aleksei Pechulis
SAPSAN TEAM
Михаил Павлов Won by Submission - 02:45
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
13
終了
Михаил Ковальчук
GFTeam Moscow
Won by points - 03:00
Александр Кузин Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 kg
(Mat 1-10)
1-17
終了
Rasul Shamsutdinov
S.P.O.R.T. Generation
Won by Submission - 01:35
Яромир Глазырин Supernova BJJ Academy
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Mat 1-10)
14
終了
Данил Василенко
SHADOWS WAY
Won by points - 03:00
Егор Абатуров SHADOWS WAY
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Mat 1-10)
11
終了
Степан Савчук
АСЕ Ястреб
Won by points - 03:00
Bogdan Zhuravlev
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Mat 1-10)
2-14
終了
Георгий Грачев
Senna Fight Academy
Won by Submission - 00:24
Makar Egorov Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -33 kg
(Mat 1-10)
1-13
終了
Демид Романов
Senna Fight Academy
Won by points - 03:00
Artem Muranov S.P.O.R.T. Generation
2012-2013 (Gi) / Girls / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
15
終了
Маргарита Радулевич
S.P.O.R.T. Generation
Евангелина Ваганова LUDUS ALLIANCE RUSSIA Won by Submission - 01:55
2012-2013 (Gi) / Girls / Grey / -44 kg
(Mat 1-10)
15
終了
Varvara Mirohnikova
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by Submission - 00:41
Uliana SETCHIKOVA Senna Fight Academy
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Mat 1-10)
2-15
終了
Вячеслав Евдокимов
LEGION SPB
Won by points - 03:00
Kozlov Artёm Senna Fight Academy
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -31 kg
(Mat 1-10)
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -36 kg
(Mat 1-10)
14
終了
Евгений Изюмов
SHADOWS WAY
Дамир Абишов Strela Team (official) Won by points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -33 kg
(Mat 1-10)
1-15
終了
Виталий Ерамасов
SHADOWS WAY
Won by points - 03:00
Никита Тунёв СК РОСТ
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -22 kg
(Mat 1-10)
17
終了
Артемий Зубец
SHADOWS WAY
Won by points - 02:00
Тимофей Барабаш АСЕ Ястреб
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Mat 1-10)
18
終了
Михаил Клячков
S.P.O.R.T. Generation
Unknown User Strela Team (official) Won by points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Mat 1-10)
2-16
終了
Георгий Грачев
Senna Fight Academy
Аскар Урманов Strela Team (official) Won by points - 03:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -31 kg
(Mat 1-10)
19
終了
Илья Егоров
SHADOWS WAY
Максим Перевалов АСЕ Ястреб Won by Decision - 02:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -25 kg
(Mat 1-10)
16
終了
Захар Котов
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Андрей Савицкий Universal Jiu Jitsu Won by points - 02:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
14
終了
Максим Якубов
LEGION SPB
Won by points - 03:00
Михаил Ковальчук GFTeam Moscow
2016-2017 (NoGi) / Kids / White / -22 kg
(Mat 1-10)
1-18
終了
Александр Радюк
Сибирский След
Won by points - 02:00
Тимофей Бабец SHADOWS WAY
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -30 kg
(Mat 1-10)
20
終了
Aleksandr Makarov
Scramble
АРТЁМ ЧАЛАБЯН LEGION SPB Won by points - 03:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Mat 1-10)
20
終了
Лаврентий Васильев
Strela Team (official)
Won by points - 02:00
Семен Трофимов SHADOWS WAY