Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2007-2008 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -60 кг
(Saturday)
34
완료됨
Ярослав Ермолаев
ICON JIU-JITSU TEAM
Won by points - 04:00
VLADIMIR LEONENKO Gymnasium
2007-2008 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 кг
(Saturday)
42
완료됨
Федор Лобанов
СК Медведь
Maksim Bataev SAPSAN TEAM Won by Decision - 04:00
2009-2010 (NoGi) / Boys / Grey / -32 кг
(Saturday)
Никита Птичкин
Senna Fight Academy
Вячеслав Чулковский STRELA Won by Walkover
Вячеслав Чулковский STRELA Won by Walkover
2007-2008 (Gi) / Boys / White / -40 кг
(Saturday)
34
완료됨
Михаил Цветков
Gymnasium
Won by points - 04:00
Павел Тимохин Supernova BJJ Academy
2007-2008 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -55 кг
(Saturday)
34
완료됨
SHAKHBAN ILLAEV
Pridebjj
Won by points - 04:00
Егор Иванов Senna Fight Academy
2007-2008 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -50 кг
(Saturday)
1-39
완료됨
ШАМИЛЬ ГУСЕЙНОВ
Pridebjj
Won by points - 04:00
Postnikov Jakov LEGION SPB
2007-2008 (Gi) / Boys / White / -60 кг
(Saturday)
33
완료됨
Тимофей Рассказов
Ас
Won by points - 04:00
Александр Николаев CHECKMAT/ADAEV TEAM
2007-2008 (Gi) / Boys / White / -45 кг
(Saturday)
37
완료됨
Анзор Сонов
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by Disqualification (disqualification)
Макарий Щербатюк Ludus GoJira
2007-2008 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green / -50 кг
(Saturday)
36
완료됨
Екатерина Константинова
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 02:02
Mira Rozenberg Gymnasium
2009-2010 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -46 кг
(Saturday)
43
완료됨
Никита Макаров
Ас
Won by points - 03:00
Тимофей Гудков Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2011-2012 (NoGi) / Boys / White / -25 кг
(Saturday)
35
완료됨
Danil Vidinev
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Юсуфхон Усаров СК Медведь Won by points - 03:00
2011-2012 (NoGi) / Boys / Grey / -34 кг
(Saturday)
33
완료됨
Vladislav Lyubomirov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Won by points - 03:00
Иван (Ivan) Алексютин (Aleksiutin) Strela Team (official)
2007-2008 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -40 кг
(Saturday)
1-40
완료됨
Семён Грати
CHECKMAT INTERNATIONAL
Матвей Тагаев ZR Team Blagoveschensk Won by Walkover
2007-2008 (Gi) / Boys / White / -45 кг
(Saturday)
38
완료됨
Анзор Сонов
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by Submission - 01:14
Иван Косинов Ludus GoJira
2007-2008 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -55 кг
(Saturday)
35
Матвей Ролдугин
ICON JIU-JITSU TEAM
Unknown User ZR Team Blagoveschensk Won by points - 04:00
2007-2008 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -40 кг
(Saturday)
1-41
완료됨
Abdula Guseynov
Pridebjj
Won by Walkover
Fedor Babenkov Supernova BJJ Academy
2005-2006 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -58 кг
(Saturday)
44
Ruslan Bairov
Pit-Bull
Mark Neverov Ludus GoJira Won by points - 04:00
2007-2008 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -60 кг
(Saturday)
36
Михаил Веретильный
Supernova BJJ Academy
Saadulla Saipulaev Won by points - 04:00
2007-2008 (Gi) / Boys / Grey / -50 кг
(Saturday)
40
완료됨
Anatoly Lesoto
ART OF FIGHT
Владислав Михеев Supernova BJJ Academy Won by points - 04:00
2007-2008 (Gi) / Boys / White / -40 кг
(Saturday)
35
Михаил Цветков
Gymnasium
Won by Disqualification (disqualification)
Unknown User PandaBJJ
2007-2008 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -50 кг
(Saturday)
1-42
ШАМИЛЬ ГУСЕЙНОВ
Pridebjj
Won by points - 04:00
Владислав Гаузер CHECKMAT INTERNATIONAL
2009-2010 (NoGi) / Boys / Grey / -32 кг
(Saturday)
2-32
Денни Хатуев
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Won by Submission - 00:56
Георгий Куприн Supernova BJJ Academy
2009-2010 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -40 кг
(Saturday)
37
Kirill Tsygankov
SAPSAN TEAM
Won by points - 03:00
Джамал Muradov Pridebjj
2007-2008 (Gi) / Boys / White / -40 кг
(Saturday)
36
완료됨
Исмаил Ашурбеков
Pridebjj
Won by Disqualification (disqualification)
Александр Гаврилов ILMMA
2007-2008 (Gi) / Boys / White / -50 кг
(Saturday)
38
Арсений Ошмарин
MATA LEAO
Won by points - 04:00
Святослав Мадянов LION ACADEMY
2005-2006 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -58 кг
(Saturday)
45
Иван Ильин
CHECKMAT INTERNATIONAL
DAVID Vasilenko АСЕ Ястреб Won by points - 04:00
2007-2008 (Gi) / Girls / Grey / -45 кг
(Saturday)
2007-2008 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -60 кг
(Saturday)
37
Artem Mozhaev
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 00:14
Ярослав Ермолаев ICON JIU-JITSU TEAM
2009-2010 (NoGi) / Boys / Grey / -32 кг
(Saturday)
2-33
Вячеслав Чулковский
STRELA
Bogdan Zolin КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by Submission - 00:31
2007-2008 (Gi) / Boys / White / -45 кг
(Saturday)
39
Макарий Щербатюк
Ludus GoJira
Иван Косинов Ludus GoJira Won by Submission
2007-2008 (Gi) / Girls / Grey / -45 кг
(Saturday)
36
Anna Rozenberg
Gymnasium
Софья Самсонова АСЕ Ястреб Won by Decision - 04:00
2005-2006 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -69 кг
(Saturday)
2-35
Maksim Rusakov
Ludus GoJira
Won by points - 04:00
Даниил Ивасько Сибирский барс