Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -54 kg
(Feb 6)
완료됨
Кирилл Сюрин
Gymnasium
Won by Walkover
Karetnikov Mark Gymnasium
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Feb 6)
17
완료됨
Shamil Ibragimov
Agate team
Artemii Fedorov Strela Team (official) Won by Submission - 00:10
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -28 kg
(Feb 6)
2014-2015 (NoGi) / Girls / White / -21 kg
(Feb 6)
2-22
완료됨
ALEKSIIA KONIUKHOVA
Strela Team (official)
Won by points - 02:00
Ekaterina Vildanova АСЕ Ястреб
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -48 kg
(Feb 6)
18
완료됨
Maxim Sim
Gracie Barra Northridge
Won by Decision - 03:00
Vsevolod Salnikov STONEGUARD
2016-2017 (NoGi) / Kids / White / -18 kg
(Feb 6)
완료됨
Ясмина Панарина
АСЕ Ястреб
Nikita Semenov Universal Jiu Jitsu Won by Walkover
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -35 kg
(Feb 6)
1-19
완료됨
Александр Киселев
ZENIT TEAM
Won by points - 02:00
Егор Колесников Strela Team (official)
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Feb 6)
19
완료됨
Артём Зубаровский
АСЕ Ястреб
Казбек Курчаев Pridebjj Won by Submission - 00:29
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -38 kg
(Feb 6)
완료됨
Михаил Гордюшев
Gymnasium
Иван (Ivan) Алексютин (Aleksiutin) Strela Team (official) Won by Walkover
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Feb 6)
14
완료됨
Данил Василенко
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 00:45
Unknown User Strela Team (official)
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -36 kg
(Feb 6)
16
완료됨
Евгений Изюмов
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 01:14
Авдеев Владимир Budo-Center
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -22 kg
(Feb 6)
17
완료됨
Осман Османов
Pridebjj
Александр Поклад LEGION SPB Won by points - 02:00
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -38 kg
(Feb 6)
2-23
완료됨
Илья Хробостов
-LION academy-
Мухамад Булатов Pridebjj Won by Submission - 00:51
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Feb 6)
16
완료됨
Максим Якубов
LEGION SPB
Won by points - 03:00
Nikita Tolstykh S.P.O.R.T. Generation
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Feb 6)
16
완료됨
Виталий Ерамасов
АСЕ Ястреб
Won by points - 03:00
Дамир Абишов Strela Team (official)
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -30 kg
(Feb 6)
19
완료됨
Mikhail StАritsyn
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 00:33
Daniil Kulikov SAPSAN TEAM
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -21 kg
(Feb 6)
완료됨
Захар Котов
S.P.O.R.T. Generation
Won by Walkover
LEONID MOLODTSOV Gymnasium
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -54 kg
(Feb 6)
2-21
완료됨
Владислав Хвалько
LUTADOR
Won by points - 03:00
Кирилл Сюрин Gymnasium
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -21 kg
(Feb 6)
18
완료됨
Андроник Арсений
ZR Team
Won by points - 02:00
Иван Новиков Gymnasium
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -48 kg
(Feb 6)
20
완료됨
Джамал Алхасов
Pridebjj
Won by points - 03:00
Vsevolod Salnikov STONEGUARD
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -28 kg
(Feb 6)
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Feb 6)
1-20
완료됨
Аслан Саидов
Pridebjj
Кирилл Коуров КСЕ СПАРТАНЕЦ Won by Decision - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Feb 6)
15
완료됨
Богдан Норкин
Nevskiy Fightclub
Won by Submission - 02:44
Данил Дубницкий Strela Team (official)
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 kg
(Feb 6)
23
완료됨
Динислам Султанов
Jungle Bjj
Won by points - 03:00
Artyom Belenov Supernova BJJ Academy
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Feb 6)
18
완료됨
Artemii Fedorov
Strela Team (official)
Илья Воробьев АСЕ Ястреб Won by Submission - 01:07
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -25 kg
(Feb 6)
18
완료됨
Мирон Барябин
Александр Внуков АСЕ Ястреб Won by Submission - 01:05
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -22 kg
(Feb 6)
18
완료됨
Лаврентий Васильев
Strela Team (official)
Won by points - 02:00
Тимофей Барабаш АСЕ Ястреб
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Feb 6)
18
완료됨
Эрик Каримов
Jungle Bjj
Daniil Nak Gymnasium Won by points - 03:00
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -30 kg
(Feb 6)
21
완료됨
Нажмудин Музафаров
MATA LEAO
Амир Али Голубинов SAPSAN TEAM Won by points - 03:00
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -38 kg
(Feb 6)
2-24
완료됨
Мухамад Булатов
Pridebjj
Ilya Vayner Ribeiro Jiu Jitsu University Won by points - 03:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Feb 6)
20
완료됨
Илья Егоров
АСЕ Ястреб
Won by points - 02:00
Сафина Панарина АСЕ Ястреб
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -38 kg
(Feb 6)
20
완료됨
Александр Михлин
S.P.O.R.T. Generation
Артем Ужакин Strela Team (official) Won by Submission - 02:37