We hebben vastgesteld dat u mogelijk een verouderde browser gebruikt, hierdoor werkt onze website niet.
Toggle navigation
Community
Sportscholen
Affiliaties
Deelnemers
Inloggen
Creëer account
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Gymnasium Cup
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
Account
Inloggen
Creëer account
Communitie
Sportscholen
Affiliaties
Deelnemers
Ranking
Best Boys 8-9 year White/Grey Belts
Laatst berekend 5 uur geleden
Rankings
Best Boys 8-9 year White/Grey Belts
Global
1.
Адам Тихонович
MATA LEAO
67
Points
16
Wins
0
Losses
6
0
0
2.
NIKITA NIKITIN
АСЕ Ястреб
38
Points
8
Wins
1
Losses
3
1
0
3.
Тимур Хегай
MATA LEAO
24
Points
9
Wins
3
Losses
1
3
0
4.
Константин Киреев
Gymnasium
22
Points
4
Wins
1
Losses
2
1
0
5.
Alex Bekchyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
21
Points
3
Wins
0
Losses
2
0
0
5.
омар Омаров
Pridebjj
21
Points
6
Wins
0
Losses
2
0
0
5.
Алишер Мукат
SATTI LUX STROY
21
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
5.
ALEKSANDR KOMAROV
AF Academy
21
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
5.
Степан Карпеченков
Strela Team (official)
21
Points
5
Wins
2
Losses
2
0
1
10.
Мансур Дахунов
Ludus Team
20
Points
3
Wins
0
Losses
2
0
0
10.
Авдеев Владимир
MATA LEAO
20
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
10.
Демьян Нагоров
AF Academy
20
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
10.
Alen Gevorgyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
20
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
14.
Lev Sitnikov
Prime jiu-jitsu
19
Points
7
Wins
0
Losses
2
0
0
14.
Timur Geogdzhayan
Gojira team
19
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
14.
Федор Чернышов
SHADOWS WAY
19
Points
5
Wins
3
Losses
1
2
0
14.
Саидбала Гусеев
Universal Jiu Jitsu
19
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
14.
Максим Зайцев
SHADOWS WAY
19
Points
5
Wins
0
Losses
2
0
0
19.
Егор Овтин
Сибирский След
18
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
19.
Георгий Грачев
Scramble
18
Points
7
Wins
5
Losses
1
1
3
19.
Адриан Бернецян
kazakhstan national team
18
Points
1
Wins
0
Losses
2
0
0
19.
Даниил Мартынов
Senna Fight Academy
18
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
19.
Самир Эльчибеков
Prime jiu-jitsu
18
Points
5
Wins
0
Losses
2
0
0
19.
Ardan Boskholov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
18
Points
5
Wins
0
Losses
2
0
0
25.
Lev Znamenskii
Gymnasium
16
Points
6
Wins
2
Losses
1
2
0
26.
Артём Кононенко
СК РОСТ
15
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
0
26.
Алексей Семенников
АСЕ Ястреб
15
Points
4
Wins
3
Losses
1
2
0
26.
Александр Абдуллин
Dragon's Den Russia
15
Points
5
Wins
5
Losses
1
0
3
26.
Никита Петров
Strela Team (official)
15
Points
4
Wins
1
Losses
1
1
0
30.
Демид Вожжов
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
14
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
30.
Artem Osipov
Gymnasium
14
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
0
32.
Ruben Ter-Avanesov
Gymnasium
13
Points
2
Wins
3
Losses
1
0
3
32.
Мирослав Капитанюк
SHADOWS WAY
13
Points
5
Wins
1
Losses
1
0
1
32.
Alen Sakanyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
13
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
35.
Захар Митякин
SHADOWS WAY
12
Points
4
Wins
1
Losses
1
0
1
35.
Ян Чесельски
S.P.O.R.T. Generation
12
Points
4
Wins
1
Losses
1
0
1
37.
Сулейман Шихзагиров
Pridebjj
11
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
1
37.
Егор Колесников
Strela Team (official)
11
Points
3
Wins
3
Losses
1
0
2
39.
Абдулла Акаев
Gojira team
10
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
1
39.
Амаль Валиуллин
CHECKMAT INTERNATIONAL
10
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
0
39.
Kirill Nikolaev
Gojira team
10
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
1
39.
Александр Киселев
АСЕ Ястреб
10
Points
1
Wins
4
Losses
0
3
1
43.
Владимир Смородский
Scramble
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
43.
Daniil Perin
Gymnasium
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
43.
Гордей Кузовенков
Gojira team
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
43.
Богдан Норкин
Universal Jiu Jitsu
9
Points
4
Wins
4
Losses
0
3
0
43.
Кирилл Машуков
PHUKET TOP TEAM
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
43.
Budislav Makarchuk
Strela Team (official)
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
43.
Giorgi Kvitaishvili
Georgia
9
Points
0
Wins
0
Losses
1
0
0
43.
Kenzhegaliyev Ansar
ALLIANCE AKSAY KZ
9
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
0
51.
Karim Rakhimov
CHECKMAT INTERNATIONAL
8
Points
3
Wins
2
Losses
0
2
0
52.
Амин Катчиев
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
7
Points
4
Wins
2
Losses
0
1
1
52.
Егор Беляев
Strela Team (official)
7
Points
4
Wins
2
Losses
0
2
0
54.
Vahagn Vekilyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
6
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
54.
Максим Спирин
GLADIATOR MMA ACADEMY KOVROV
6
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
1
54.
Данил Ревенко
Strela Team (official)
6
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
1
54.
Роберт Валеев
Strela Team (official)
6
Points
0
Wins
2
Losses
0
2
0
54.
Damir Sharipov
MATA LEAO
6
Points
2
Wins
4
Losses
0
1
2
54.
Kirill Kuzmenko
ALLIANCE AKSAY KZ
6
Points
0
Wins
2
Losses
0
2
0
54.
Александр Борисевич
Gymnasium
6
Points
3
Wins
2
Losses
0
1
1
61.
Michael Polyak
Temple BJJ
5
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
61.
Скакунов Кирилл
AF Academy
5
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
61.
Nikita Trifonov
MATA LEAO
5
Points
2
Wins
4
Losses
0
1
1
61.
Захар Хараишвили
-LION academy-
5
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
1
65.
Владислав Стельмах
KAYLAS TEAM
4
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
65.
Unknown User
AF Academy
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
65.
Арслан Аиткужин
Strela Team (official)
4
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
1
65.
Peter Fedorov
SHADOWS WAY
4
Points
1
Wins
3
Losses
0
1
1
65.
Nikita Solovev
Gojira team
4
Points
0
Wins
3
Losses
0
1
1
65.
Амин Байрамов
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
65.
NURTOREBI MALIK
SATTI LUX STROY
4
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
72.
Vasiliy Zenkin
Gymnasium
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
72.
Yaroslav Pavlov
Russia
3
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
72.
Мирон Бондалетов
DRAGON’S DEN VN
3
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
72.
Ярослав Плента
-LION academy-
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
72.
Фёдор Черных
Gymnasium
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
72.
Andria Liparteliani
Georgia
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
72.
Igor Nak
Gymnasium
3
Points
2
Wins
1
Losses
0
1
0
72.
Илья Бензионович
Sech Jiu-Jitsu
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
72.
Дмитрий Перегудов
Gymnasium
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
72.
Лев Скоробогатов
Gymnasium
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
72.
Даниил Константинов
Scramble
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
72.
Ваагн Оганесян
Gymnasium
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
72.
Расул Алиев
Universal Jiu Jitsu
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
72.
Тимофей Чарыков
Хольмганг
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
72.
Александр Кузин
Gymnasium
3
Points
0
Wins
3
Losses
0
0
3
72.
Simeon Freydin
Gymnasium
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
72.
Oto Akhalkatsi
Legion Brazilian Jiu Jitsu
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
72.
Егор Дробышев
-LION academy-
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
72.
Даниил Кравец
Gymnasium
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
72.
Ivan Grachev
Gojira team
3
Points
2
Wins
2
Losses
0
0
2
72.
Damir Egorichevoi
Fighting club bushido
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
72.
Ролан Липатов
Fratrum
3
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
0
72.
Даниил Авалишвили
Gymnasium
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
72.
Марат Кабукаев
Gymnasium
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
96.
Адьян Адучиев
Strela Team (official)
2
Points
0
Wins
3
Losses
0
0
2
96.
Серов Андрей
Gojira team
2
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
96.
Минин Илья
Strela Team (official)
2
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
1
96.
Гордей Шашков
S.P.O.R.T. Generation
2
Points
2
Wins
2
Losses
0
0
1
96.
Алексей Москалев
10th Planet Saint-Petersburg
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
‹
1
2
›