Vi har oppdaget at du kanskje bruker en utdatert nettleser som ikke er kompatibel med nettstedet vårt.
Toggle navigation
Community
Klubber
Forbund
Utøvere
Logg inn
Opprett konto
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Gymnasium Cup
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
Konto
Logg inn
Opprett konto
Kampsportmiljø
Klubber
Forbund
Utøvere
Ranking
Best Boys 6-7 year White/Grey Belts
Sist beregnet 18 timer siden
Rankings
Best Boys 6-7 year White/Grey Belts
Global
1.
Егор Пачин
MATA LEAO
30
Points
6
Wins
0
Losses
3
0
0
2.
Ахмад Нурмагомедов
MK Team & Agate
28
Points
8
Wins
4
Losses
2
1
1
3.
Robert Kaygulov
Jungle Bjj
27
Points
7
Wins
2
Losses
2
1
0
4.
Артемий Зубец
SHADOWS WAY
25
Points
9
Wins
2
Losses
2
1
0
5.
Mikael Ter-Avanesov
Gymnasium
23
Points
5
Wins
1
Losses
2
1
0
5.
Артемий Канунников
Держава
23
Points
6
Wins
0
Losses
2
0
0
7.
Чингиз Гасымов
Gymnasium
21
Points
7
Wins
2
Losses
2
0
2
8.
Андрей Савицкий
Scramble
20
Points
3
Wins
2
Losses
2
0
2
8.
Artem Osipov
Gymnasium
20
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
8.
Семен Трофимов
SHADOWS WAY
20
Points
7
Wins
0
Losses
2
0
0
11.
Макар Бородюк
AF Academy
18
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
12.
Владимир Журонов
Gymnasium
17
Points
5
Wins
4
Losses
1
1
2
13.
Damir Kuzmenko
АСЕ Ястреб
15
Points
5
Wins
3
Losses
1
1
0
14.
Матвей Мухин
Gymnasium
14
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
14.
Семён Морковин
Strela Team (official)
14
Points
6
Wins
3
Losses
1
1
1
16.
Матео Фрольцов
ART OF FIGHT
13
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
0
17.
Nikita Semenov
Universal Jiu Jitsu
12
Points
1
Wins
1
Losses
1
1
0
17.
Михаил Шатило
СК РОСТ
12
Points
4
Wins
1
Losses
1
1
0
17.
Илья Воробьев
АСЕ Ястреб
12
Points
4
Wins
1
Losses
1
1
0
20.
Олег Михайлов
Gymnasium
11
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
1
20.
Il’ya Magsumov
Strela Team (official)
11
Points
3
Wins
2
Losses
1
0
1
20.
Илья Галиуллин
Strela Team (official)
11
Points
5
Wins
1
Losses
1
0
1
23.
Максим Короткий
Gymnasium
10
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
23.
Aleksandr Fatkin
Gojira team
10
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
0
23.
Илья Константинов
Scramble
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
23.
Vladimir Khlopetskiy
Gymnasium
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
27.
Anania Murvanidze
Georgia
9
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
0
27.
Artem Nazaretyan
Gojira team
9
Points
4
Wins
0
Losses
1
0
0
27.
Artem Gordok
Fighting club bushido
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
27.
Георгий Никонов
S.P.O.R.T. Generation
9
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
0
27.
Тимофей Семенов
Universal Jiu Jitsu
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
27.
Mark Kostyrkin
Gymnasium
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
27.
Амир Саидов
AF Academy
9
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
27.
Daniel Dolina
ART OF FIGHT
9
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
0
27.
Мустафа Мустафаев
Pridebjj
9
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
0
27.
NURTOREBI MALIK
SATTI LUX STROY
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
27.
Тимофей Кель
Держава
9
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
0
27.
Daniil Chapaev
Gymnasium
9
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
0
27.
Айсултан Джамалов
SATTI LUX STROY
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
27.
Alexander Kan
Gymnasium
9
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
0
41.
Tarakanov Artemii
Scramble
8
Points
3
Wins
4
Losses
0
2
1
41.
Кирилл Бушуев
СК РОСТ
8
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
43.
Равиль Кашафутдинов
Jungle Bjj
7
Points
3
Wins
2
Losses
0
2
0
43.
Велимир Кубышкин
Prime jiu-jitsu
7
Points
1
Wins
4
Losses
0
2
1
43.
Захар Котов
S.P.O.R.T. Generation
7
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
46.
Иван Соколов
ART OF FIGHT
6
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
1
46.
Mirza Zulfigarov
Pridebjj
6
Points
1
Wins
2
Losses
0
2
0
46.
Демид Черевков
Universal Jiu Jitsu
6
Points
3
Wins
3
Losses
0
2
0
46.
Михаил Никоноров
SHADOWS WAY
6
Points
3
Wins
2
Losses
0
1
1
46.
Мирон Бондалетов
DRAGON’S DEN VN
6
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
51.
Zakhar Fedunov
Hokuto BJJ Russia
5
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
1
52.
Марк Чернозуб
СК РОСТ
4
Points
3
Wins
2
Losses
0
1
0
52.
Карим Талыбов
Gymnasium
4
Points
3
Wins
2
Losses
0
1
1
52.
Игорь Базарнов
Gojira team
4
Points
2
Wins
1
Losses
0
1
0
52.
Platon Podgrebelniy
LION ACADEMY
4
Points
2
Wins
3
Losses
0
1
1
52.
Ярослав Кобеняков
Gymnasium
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
52.
Егор Дробышев
-LION academy-
4
Points
2
Wins
1
Losses
0
1
0
52.
Enrique Guerrero Trujillano
Gymnasium
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
52.
Alexey Novozhenov
Gymnasium
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
60.
Александр Николайчук
Universal Jiu Jitsu
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
60.
Мирон Сильвестрович
Scramble
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
60.
Марк Соколов
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
3
Points
1
Wins
3
Losses
0
0
2
60.
Эльдар Кушхов
S.P.O.R.T. Generation
3
Points
2
Wins
1
Losses
0
1
0
60.
Daviti Chapidze
Fighting club bushido
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
60.
Maxim Kotov
Gymnasium
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
60.
Ахмад Ибрагимов
Agate team
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
60.
Арсений Березин
Gojira team
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
60.
Марк Абрамян
Piratas BJJ Academy
3
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
0
60.
Давид Гафоров
Gymnasium
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
60.
Ислам Арсланбеков
Pridebjj
3
Points
2
Wins
2
Losses
0
0
2
60.
ALEKSANDR PAVLOV
Strela Team (official)
3
Points
1
Wins
3
Losses
0
0
2
60.
Roman Bezusenko
Gymnasium
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
73.
Глеб Царегородцев
Gymnasium
2
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
73.
Максим Мясников
ICON INTERNATIONAL
2
Points
0
Wins
3
Losses
0
0
2
73.
Тимур Узденов
AF Academy
2
Points
2
Wins
2
Losses
0
0
1
73.
Мазалай Мазалаев
Клуб спортивного и боевого самбо "Тактик"
2
Points
2
Wins
2
Losses
0
0
2
73.
Magomed Makhmudilaev
Senna Fight Academy
2
Points
1
Wins
3
Losses
0
0
2
73.
Павел Ерофеев
Hokuto BJJ Russia
2
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
1
73.
Гордей Зенин
СК РОСТ
2
Points
2
Wins
2
Losses
0
0
2
73.
Богдан Комков
Prime jiu-jitsu
2
Points
2
Wins
2
Losses
0
0
1
81.
Макар Авдонькин
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Максим Чемакин
Strela Team (official)
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Mansur Magomadov
Gymnasium
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Егор Гутин
MATA LEAO
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
81.
Степан Баландин
Strela Team (official)
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Timur Romanchenko
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Пётр Пак
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Guseinov Nabiyulla
Pridebjj
1
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
1
81.
Никита Карасёв
GRACIE BARRA OZERKI - ST. PETERSBURG
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Daniel Sevostianov
Strela Team (official)
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Лев Скоробогатов
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Dmitry Savenkov
Кодокан Син-Рю
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Даниил Хиврич
Dragon's Den Russia
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Михаил Сторчак
Gymnasium
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Ivan Leshchenko
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Maksim Samoylov
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Максим Усольцев
Gracie Barra Novosibirsk
1
Points
0
Wins
3
Losses
0
0
1
81.
Тимур Такташев
Gymnasium
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
81.
Артём Федотюк
Senna Fight Academy
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Арсений Ануфриев
Agate team
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
‹
1
2
›