Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2006-2007 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green / -55 кг
(Mat 1-6)
42
Gotowy
Anastasia Kudreshova
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Таисия Елешина Ludus GoJira Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / +72 кг
(Mat 7-12)
44
Gotowy
Джунид Хасбулатов
ZR Team Association
Wygrana na punkty - 04:00
Мищенко Иван Ribeiro Jiu Jitsu University
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -44 кг
(Mat 1-6)
1-40
Gotowy
Джамал Алхасов
Pridebjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Валерий Сухоруков LION ACADEMY
2008-2009 (Gi) / Boys / White / -48 кг
(Mat 7-12)
37
Gotowy
Arbi Turpalov
BERKUT BJJ TEAM
Wygrana na punkty - 03:00
Арсений Ошмарин MATA LEAO
2004-2005 (Gi) / Girls / White / -58 кг
(Mat 7-12)
41
Gotowy
Vidineva Elena
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Александра Меньшикова Академия единоборств "VICTORY TEAM" Wygrana na punkty - 04:00
2004-2005 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -74 кг
(Mat 1-6)
1-43
Gotowy
Daniil Voropaev
Gymnasium
Wygrana na punkty - 04:00
Александр Меньшов Supernova BJJ Academy
2006-2007 (Gi) / Boys / White / -50 кг
(Mat 1-6)
43
Gotowy
Лев Осташов
Jungle Bjj
Адам Енжаев CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
2004-2005 (Gi) / Boys / White / -53 кг
(Mat 7-12)
41
Gotowy
магомед ахмедов
Максим Машковцев Академия единоборств "VICTORY TEAM" Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
2006-2007 (Gi) / Boys / White / -45 кг
(Mat 1-6)
2-42
Gotowy
Егор Косолапов
ZR Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:51
Александр Горячев LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -44 кг
(Mat 7-12)
42
Gotowy
Дмитрий Хлебников
MATA LEAO
Евгений Быстров Наро-Фоминский клуб боевого самбо Wygrana na punkty - 03:00
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -45 кг
(Mat 1-6)
47
Gotowy
Arkady Tsyganov
Amir Alkov Supernova BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:08
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -54 кг
(Mat 7-12)
40
Gotowy
Timofey Trandafilov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
VLADIMIR LEONENKO Gymnasium Zhukovka Wygrana na punkty - 03:00
2006-2007 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green / -50 кг
(Mat 7-12)
45
Gotowy
Ana Brkic
Ludus GoJira
Диана Голубева Supernova BJJ Academy Wygrana na punkty - 01:22
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -45 кг
(Mat 1-6)
48
Gotowy
Роман Иванов
-LION academy-
Никита Поляков MOLODYEZNIJ-FEDUNOV Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
2004-2005 (Gi) / Boys / White / -53 кг
(Mat 7-12)
42
Gotowy
Кирилл Блошниченко
КСЕ СПАРТАНЕЦ
Wygrana na punkty - 04:00
Рамазан Мухутдинов
2006-2007 (Gi) / Girls / White / -50 кг
(Mat 1-6)
45
Gotowy
Viktoriia Shustova
Ludus Perm
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:20
Ekaterina Bogomolova Gymnasium
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -45 кг
(Mat 1-6)
49
Gotowy
Дмитрий Варварин
Supernova BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:06
Viacheslav Ermakov Zrteam
2004-2005 (Gi) / Girls / White / -58 кг
(Mat 7-12)
42
Gotowy
Валерия Курбатова
Ural Warriors Team - UWT
Wygrana na punkty - 04:00
Маргарита Ким LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2004-2005 (Gi) / Boys / Grey / -53 кг
(Mat 1-6)
2-44
Gotowy
Denis Ibragimov
Supernova BJJ Academy
Дмитрий Никитин Ural Warriors Team - UWT Wygrana na punkty - 04:00
2004-2005 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -53 кг
(Mat 1-6)
1-45
Gotowy
Valeria Kozlova
CHECKMAT INTERNATIONAL
Полина Титаренко A-FORCE BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -40 кг
(Mat 1-6)
41
Gotowy
Семён Грати
CHECKMAT INTERNATIONAL
Давид Балаян Strela Team (official) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -44 кг
(Mat 7-12)
43
Gotowy
Ilya Volovik
Strela Team (official)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Timur Kipriianov Gymnasium
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -54 кг
(Mat 7-12)
42
Gotowy
Georgy Belkin
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Saadulla Saipulaev Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
2004-2005 (Gi) / Boys / White / -64 кг
(Mat 7-12)
47
Gotowy
Vladimir Kosolapov
ZR Team
Wygrana na punkty - 04:00
Виктор Гончаренко BLAKZ Enakievo
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -50 кг
(Mat 1-6)
41
Gotowy
Павел Лисин
КСЕ СПАРТАНЕЦ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Даниил Романов MOLODYEZNIJ-FEDUNOV
2006-2007 (Gi) / Boys / White / -50 кг
(Mat 1-6)
44
Gotowy
Bogdan Lubenets
Ribeiro Jiu Jitsu University
Unknown User Wygrana na punkty - 04:00
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -45 кг
(Mat 1-6)
48
Gotowy
Федор Зубарь
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Wygrana na punkty - 04:00
Евгений Зайцев Supernova BJJ Academy
2004-2005 (Gi) / Boys / White / -84 кг
(Mat 7-12)
43
Gotowy
Осман Албаков
Strela Team (official)
Unknown User LUDUS ALLIANCE RUSSIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / +72 кг
(Mat 7-12)
45
Gotowy
Джунид Хасбулатов
ZR Team Association
Fedor Glushkov Jungle Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -45 кг
(Mat 1-6)
50
Gotowy
Арсений Андронов
Strela Team (official)
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:39
Егор Кича Ribeiro Jiu Jitsu University
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -50 кг
(Mat 7-12)
40
Gotowy
Mark Neverov
Ludus GoJira
Wygrana na punkty - 04:00
Ian Khokhlov Gymnasium
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -54 кг
(Mat 7-12)
41
Gotowy
VLADIMIR LEONENKO
Gymnasium Zhukovka
Wygrana na punkty - 03:00
Gavriil Troman Supernova BJJ Academy