Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2000-2001 / Boys / White / -69 кг
(Gymnasium Cup X)
2-64
Gotowy
Vladislav Ranga
ZR Team Association
Wygrana na punkty - 05:00
Igor Maslovski
2004-2005 / Boys / White / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
1-74
Gotowy
Oleg Paramonov
GRILL CHICKEN
Wygrana na punkty - 04:00
Alexey Chernyy RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2002-2003 / Boys / White / -76 кг
(Gymnasium Cup X)
3-68
Gotowy
Alexander Erokhin
CANTAGALO INTERNATIONAL
Semen Golovkin LUDUS Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
2004-2005 / Girls / Yellow,Orange,Green / -48 кг
(Gymnasium Cup X)
5-69
Gotowy
Анна Никифорова
Jiumetru
Александра Винокурова Gracie Jiu-Jitsu Russia Wygrana na punkty - 04:00
2000-2001 / Boys / White / +82 кг
(Gymnasium Cup X)
4-69
Gotowy
Adam Gantamirov
Ludus GoJira
Wygrana na punkty - 05:00
Александр Деханов Святогор
2004-2005 / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
10-65
Gotowy
Lev Savranskiy
Supernova BJJ Academy
Никита Пыркин RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Wygrana na punkty - 04:00
2002-2003 / Boys / White / -54 кг
(Gymnasium Cup X)
3-70
Gotowy
Unknown User
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Андрей Крылов Святогор
Male Absolute / Purple / Adult / Absolute
(Gymnasium Cup X)
7-81
Gotowy
SVIATOSLAV OGNEV
GRILL CHICKEN
Wygrana na punkty - 07:00
Nikolai Sanakoev RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2002-2003 / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / +76 кг
(Gymnasium Cup X)
8-63
Gotowy
Vladimir Blium
Ludus GoJira
Murafis Ismailov Frota Team Nogueira Wygrana na punkty - 04:00
2004-2005 / Boys / White / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
1-75
Gotowy
Даниил Батуров
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Gleb Harzalya Gymnasium
2004-2005 / Boys / White / -58 кг
(Gymnasium Cup X)
6-65
Gotowy
Artemiy Churikov
Ludus GoJira
Ярослав Щукин RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
2000-2001 / Boys / White / -69 кг
(Gymnasium Cup X)
2-65
Gotowy
Mikita Yerashenka
Ludus GoJira
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Николай Липатов Святогор
2002-2003 / Boys / White / +76 кг
(Gymnasium Cup X)
6-67
Gotowy
Daniil Atanov
Supernova BJJ Academy
Ruslan Ignatev-Borodukhin PHUKET TOP TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
2002-2003 / Boys / White / -54 кг
(Gymnasium Cup X)
3-71
Gotowy
Vladislav Safonov
Dragon's Den Fight Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Орлов Николай PandaBJJ
2004-2005 / Girls / White / -58 кг
(Gymnasium Cup X)
5-72
Gotowy
Alva Leeb
Nacka Dojo IF
Diana Trankina Ribeiro Jiu Jitsu - USA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
2002-2003 / Boys / Grey / -62 кг
(Gymnasium Cup X)
10-66
Gotowy
Daniel Kokoev
Евгений Мозжаров Наро-Фоминский клуб боевого самбо Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Male Absolute / Purple / Master 1 / Absolute
(Gymnasium Cup X)
4-72
Gotowy
Igor Oveshnikov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:39
Andrei Silla Stone Fight St.Petersburg
2004-2005 / Boys / White / +66 кг
(Gymnasium Cup X)
9-56
Gotowy
Artemiy Kisterev
Gymnasium
Wygrana na punkty
Artem Shilov Ludus Vladimir
2002-2003 / Boys / White / -76 кг
(Gymnasium Cup X)
3-69
Gotowy
Никита Корчагин
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Semen Golovkin LUDUS Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
2004-2005 / Boys / White / -66 кг
(Gymnasium Cup X)
1-77
Gotowy
Андрей Камерилов
Тельман Исмаилов ABBAS Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
2002-2003 / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 кг
(Gymnasium Cup X)
8-66
Gotowy
Каплуненко Артем
Supernova BJJ Academy
Denis Ledovskoi Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
2004-2005 / Boys / White / +66 кг
(Gymnasium Cup X)
9-59
Gotowy
Grigory Suvorov
Wygrana na punkty - 01:00
Artemiy Kisterev Gymnasium
2002-2003 / Boys / Grey / -62 кг
(Gymnasium Cup X)
10-67
Gotowy
Никита Карлов
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Ваге Геворгян CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 04:00
2000-2001 / Boys / White / -69 кг
(Gymnasium Cup X)
2-66
Gotowy
Said Taramov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Andrey Milyutin Ludus Voskresensk Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
2002-2003 / Boys / White / +76 кг
(Gymnasium Cup X)
6-68
Gotowy
Максим Вишняков
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Wygrana na punkty - 04:00
Игорь Литвиненко Gymnasium
Male Absolute / Purple / Adult / Absolute
(Gymnasium Cup X)
7-82
Gotowy
Zelimhan Kasaev
ABBAS
Михаил Василенко STRELA TEAM Wygrana na punkty - 07:00
2004-2005 / Boys / White / -66 кг
(Gymnasium Cup X)
1-78
Gotowy
Кучин Василий
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Anton Babkin VALETUDO г. Ковров Zwycięstwo przez dyskwalifikację
2004-2005 / Boys / White / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
1-76
Gotowy
Oleg Paramonov
GRILL CHICKEN
Даниил Батуров RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:31
2004-2005 / Girls / White / -52 кг
(Gymnasium Cup X)
5-75
Gotowy
Софья Шкадина
КСЕ СПАРТАНЕЦ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Valeria Kozlova CHECKMAT INTERNATIONAL
2002-2003 / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 кг
(Gymnasium Cup X)
8-67
Gotowy
Никита Еремеев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 04:00
Dmitrii Panfilov RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2000-2001 / Boys / White / -69 кг
(Gymnasium Cup X)
2-67
Gotowy
Vladislav Ranga
ZR Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:09
Mikita Yerashenka Ludus GoJira
2004-2005 / Boys / White / +66 кг
(Gymnasium Cup X)
9-60
Gotowy
Abas Magomedmirzaev
ART OF FIGHT
Timur Mukhametdinov Gymnasium Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29