Wykryliśmy, że być może korzystasz z przestarzałej przeglądarki, która nie jest kompatybilna z naszą stroną internetową.
Toggle navigation
Community
Akademie
Zespóły
Zawodnicy
Zaloguj się
Utwórz konto
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Gymnasium Cup
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
Konto
Zaloguj się
Utwórz konto
Community/społeczność
Akademie
Zespóły
Zawodnicy
Ranking
Best Boys 10-11 year White/Grey Belts
Ostatnio obliczone 1 dzień temu
Rankings
Best Boys 10-11 year White/Grey Belts
1.
Амин Нурмагомедов
MK Team & Agate
46
Points
7
Wins
2
Losses
4
1
1
2.
Леон Акулов
Сибирский След
35
Points
8
Wins
1
Losses
3
1
0
3.
Нажмудин Музафаров
MATA LEAO
22
Points
8
Wins
2
Losses
2
0
2
4.
Дамир Абишов
Strela Team (official)
21
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
4.
Alex Balayan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
21
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
6.
Аслан Саидов
Pridebjj
20
Points
6
Wins
0
Losses
2
0
0
6.
Султан Арсланбеков
Pridebjj
20
Points
3
Wins
0
Losses
2
0
0
6.
Хайдар Музафаров
MATA LEAO
20
Points
6
Wins
0
Losses
2
0
0
9.
Матвей Афенчев
Strela Team (official)
19
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
9.
Кирилл Сюрин
Gymnasium
19
Points
3
Wins
0
Losses
2
0
0
11.
Александр Скоробогатов
Gymnasium
18
Points
3
Wins
0
Losses
2
0
0
11.
Ярослав Кириллов
Dragon's Den Russia
18
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
13.
Николай Вылчу
Supernova BJJ Academy
15
Points
4
Wins
1
Losses
1
1
0
14.
Дамир Камов
LUDUS
14
Points
5
Wins
1
Losses
1
1
0
15.
Seyran Mantashyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
13
Points
1
Wins
1
Losses
1
1
0
15.
Мухамад Булатов
Pridebjj
13
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
15.
Юсиф Мурсалов
Nevskiy Fightclub
13
Points
1
Wins
1
Losses
1
1
0
15.
Богдан Петров
Сибирский След
13
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
15.
Артём Глазков
Держава
13
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
20.
Egor Grachev
Gojira team
12
Points
4
Wins
1
Losses
1
1
0
20.
Виктор Ремезов
AF Academy
12
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
0
20.
Роман Басков
Сибирский След
12
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
23.
Максим Кукалев
Gymnasium
11
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
23.
Михаил Гордюшев
Gymnasium
11
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
25.
Билал Увайсаев
Checkmat academy
10
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
25.
Unknown User
AF Academy
10
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
0
25.
Даниэль Пирлепесов
Nevskiy Fightclub
10
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
25.
Андрей Семученков
Supernova BJJ Academy
10
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
25.
Абдулгамит Керимов
Клуб спортивного и боевого самбо "Тактик"
10
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
30.
Алексей Семенников
АСЕ Ястреб
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
30.
Fedor Pribylov
Supernova BJJ Academy
9
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
0
30.
Vladimir Minashvili
Georgia
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
30.
Irakli Gudushauri
Georgia
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
30.
Иван (Ivan) Алексютин (Aleksiutin)
Strela Team (official)
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
30.
Абдурахман Атлигишиев
Gymnasium
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
30.
Игорь Семьянских
Gymnasium
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
30.
Федор Качнов
Strela Team (official)
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
38.
Азат Дарханов
ALLIANCE AKSAY KZ
8
Points
4
Wins
2
Losses
0
2
0
39.
Maksim Sifurov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
6
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
39.
Artem Chepaksov
Gojira team
6
Points
1
Wins
2
Losses
0
2
0
39.
Джанхот Агиров
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
6
Points
3
Wins
2
Losses
0
2
0
42.
Viktor Bestuzhev
LEGION SPB
5
Points
3
Wins
4
Losses
0
1
1
42.
Джабраил Абдурагимов
Клуб спортивного и боевого самбо "Тактик"
5
Points
2
Wins
3
Losses
0
1
2
42.
Egor Semenov
Gymnasium
5
Points
2
Wins
1
Losses
0
1
0
42.
Али Магомедов
Agate team
5
Points
3
Wins
2
Losses
0
1
1
46.
Илья Бровиков
АСЕ Ястреб
4
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
1
46.
Dmitrij Fedotov
Scramble
4
Points
2
Wins
1
Losses
0
1
0
46.
Иван Дуткин
АСЕ Ястреб
4
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
0
46.
Vaghinak Sahakyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
4
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
1
46.
Скакунов Кирилл
AF Academy
4
Points
1
Wins
3
Losses
0
1
1
46.
Арсений Кузнецов
Strela Team (official)
4
Points
1
Wins
3
Losses
0
1
1
46.
Seyran Shahbazyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
4
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
46.
Владислав Овчинников
MATA LEAO
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
54.
Ангелина Семёнова
Сибирский След
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
54.
Александр Белоцерковский
Gymnasium
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
54.
Igor Ruchka
GARAJJ
3
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
0
54.
Абдулла Акаев
Gojira team
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
54.
Дарья Юн
Universal Jiu Jitsu
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
54.
Ivan Bogoslovskii
GARAJJ
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
54.
Артем Шиманский
-LION academy-
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
54.
Артем Смирнов
PHUKET TOP TEAM
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
54.
Виктор Цветков
-LION academy-
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
54.
Даниил Авалишвили
Gymnasium
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
54.
Михаил Береговой
Universal Jiu Jitsu
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
54.
Фёдор Черных
Gymnasium
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
54.
Кирилл Журавлев
-LION academy-
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
54.
Виктор Прохоров
Gymnasium
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
54.
Nazariy Kolesnikov
Prime jiu-jitsu
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
54.
Динислам Лиев
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
3
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
2
54.
Василий Гаппоев
Gymnasium
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
71.
Павел Савостиков
Supernova BJJ Academy
2
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
2
71.
Василий Кива
MATA LEAO
2
Points
0
Wins
3
Losses
0
0
2
71.
Всеволод Бачманов
Dragon's Den Russia
2
Points
2
Wins
1
Losses
0
0
1
71.
Гербеков Мухаммад
LUDUS
2
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
2
71.
Vazgen Vardanyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
2
Points
1
Wins
3
Losses
0
0
2
71.
Георгий Квачахия
AF Academy
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
71.
Хаял Аббасов
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
1
71.
Мухаммад Газимухаммедов
Клуб спортивного и боевого самбо "Тактик"
2
Points
0
Wins
3
Losses
0
0
2
79.
Hovsep Hovhannisyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
79.
Иван Кульга
Ribeiro Jiu Jitsu University
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
79.
Unknown User
Sech Jiu-Jitsu
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
79.
Григорий Полтанов
Ludus Perm
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
79.
Роман Комбаров
Gymnasium
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
79.
Иван Андросюк
AF Academy
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
79.
Nikolaev Fedor
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
79.
Иван Медведев
Dragon's Den Russia
1
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
1
79.
Рамазан Валеев
Strela Team (official)
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
79.
Тимур Тихомиров
-LION academy-
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
79.
Константин Сигов
Dragon's Den Russia
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
79.
Дмитрий Шель
Сибирский След
1
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
0
79.
Nika Bregvadze
Georgia
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
79.
Ераносян Ашот
Gojira team
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
79.
Valera Sventik
PHUKET TOP TEAM
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
79.
Mikhail Vorobev
Gymnasium
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
79.
Амир Зульфигаров
Pridebjj
1
Points
2
Wins
2
Losses
0
0
1
79.
Даниил Щербинин
Universal Jiu Jitsu
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
79.
Максим Ступихин
-LION academy-
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
79.
Денис Чижиков
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
79.
Георгий Колихов
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
79.
Александр Бибиков
Хольмганг
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
‹
1
2
›