Wykryliśmy, że być może korzystasz z przestarzałej przeglądarki, która nie jest kompatybilna z naszą stroną internetową.
Toggle navigation
Community
Akademie
Zespóły
Zawodnicy
Zaloguj się
Utwórz konto
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Gymnasium Cup
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
Konto
Zaloguj się
Utwórz konto
Community/społeczność
Akademie
Zespóły
Zawodnicy
Ranking
Best Boys 14-15 year Color Belts
Ostatnio obliczone 12 godzin temu
Rankings
Best Boys 14-15 year Color Belts
1.
Postnikov Jakov
Scramble
65
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
2.
Алексей Ковтанюк
АСЕ Ястреб
26
Points
4
Wins
2
Losses
2
2
0
3.
Тимур Подоляко
AF Academy
22
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
4.
Hrachya Ghazakhyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
21
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
5.
Samvel Zhamgaryan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
20
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
6.
Artem Mozhaev
Supernova BJJ Academy
19
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
6.
Каплан Хачиев
A-FORCE BJJ
19
Points
3
Wins
0
Losses
2
0
0
6.
Alex Avagyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
19
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
9.
Arkady Tsyganov
Senna Fight Academy
13
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
0
9.
Magomed Gadzhiev
Pridebjj
13
Points
4
Wins
1
Losses
1
0
1
11.
Иван Соловий
Supernova BJJ Academy
12
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
12.
Unknown User
AF Academy
10
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
1
12.
Артур Баиров
Fight Club PitBull
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
12.
Тимофей Ларченко
Scramble
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
15.
Ruslan Shaykhanov
BJJ Jungle
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
16.
Владислав Гаузер
CHECKMAT INTERNATIONAL
8
Points
2
Wins
7
Losses
0
1
3
17.
Vanik Sargsyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
7
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
17.
Ахмадшах Имомов
Universal Jiu Jitsu
7
Points
3
Wins
2
Losses
0
2
0
19.
Mikhail Balov
Gojira team
6
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
20.
Григорий Зачесов
Gojira team
5
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
1
20.
Jora Murajyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
5
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
20.
Богдан Серебренников
Budo-Center
5
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
20.
Arthur Bekchyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
5
Points
1
Wins
3
Losses
0
1
1
24.
Gor Sahakyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
24.
Даниил Миллер
BJF TEAM
4
Points
0
Wins
3
Losses
0
1
1
24.
Владислав Михеев
Supernova BJJ Academy
4
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
24.
Александр Пачин
MATA LEAO
4
Points
1
Wins
3
Losses
0
1
1
24.
Aram Sargsyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
4
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
1
24.
Dmitri Pribylov
Supernova BJJ Academy
4
Points
0
Wins
3
Losses
0
1
1
30.
Karen Surinov
Gymnasium
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
30.
Кирилл Слесаренко
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
30.
Artem Zakaryanov
Gymnasium
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
30.
Владислав Янгалычев
Strela Team (official)
3
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
0
34.
Grigor Babayan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
34.
Arseniy Ermakov
Zrteam
2
Points
0
Wins
4
Losses
0
0
2
34.
Дмитрий Хлебников
Budo-Center
2
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
1
37.
Вячеслав Власов
Dragon's Den Pskov
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
37.
Daniel Hakobyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
37.
Антон Васильев
Jungle Bjj
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
37.
Рамазан Мусалаев
Клуб спортивного и боевого самбо "Тактик"
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
37.
Даниил Миллер
Scramble
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
37.
Armen Chopuryan
Hayastan MMA Academy - Armenia
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
43.
Jakov Postnikov
Universal Jiu Jitsu
0
Points
5
Wins
0
Losses
2
0
0