Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -33 kg
(December 18)
17
Окончено
Eli Paniashvili
Gymnasium
Won by points - 03:00
Юрий Perevozchikov Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -19 kg
(December 18)
1-15
Окончено
Aleksandr Karbanovich
Agat
Won by points - 02:00
Mark Kostyrkin Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(December 18)
2-18
Окончено
Захар Котов
S.P.O.R.T. Generation
Artem Osipov Gymnasium Won by points - 02:00
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -44 kg
(December 18)
16
Окончено
VASILY ZHDANOV
Ribeiro Jiu Jitsu University
Maksim Sifurov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Won by points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -36 kg
(December 18)
15
Окончено
Артём Глазков
Держава
Евгений Изюмов SHADOWS WAY Won by points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -36 kg
(December 18)
15
Окончено
Фёдор Жихорев
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Won by points - 03:00
Максим Спирин GLADIATOR MMA ACADEMY KOVROV
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(December 18)
2-19
Окончено
Матео Фрольцов
ART OF FIGHT
Александр Внуков SHADOWS WAY Won by Submission - 00:52
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -33 kg
(December 18)
1-18
Окончено
Марк Яровой
АСЕ Ястреб
Amir Kurbanov Ludus GoJira Won by points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -36 kg
(December 18)
16
Окончено
Скакунов Кирилл
AF Academy
Won by points - 03:00
Фёдор Черных Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(December 18)
2-20
Окончено
Artem Osipov
Gymnasium
Won by Submission - 00:19
Vladimir Nak Gymnasium
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(December 18)
15
Окончено
Гарри Маргарян
Ахмад Нурмагомедов Agate team Won by points - 02:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -28 kg
(December 18)
14
Окончено
Илья Егоров
SHADOWS WAY
Артём Зубаровский SHADOWS WAY Won by points - 02:00
2012-2013 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / +42 kg
(December 18)
1-20
Окончено
ELMAN IBAKOV
Gymnasium
Won by Submission - 01:29
Вадим Демин Держава
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -25 kg
(December 18)
Окончено
Даниэль Долина
ART OF FIGHT
Won by Walkover
Чингиз Гасымов Gymnasium
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -44 kg
(December 18)
17
Окончено
Владислав Калюжин
Ludus Ramenki
Won by points - 03:00
Иван Кульга Ribeiro Jiu Jitsu University
2014-2015 (Gi) / Girls / White / -24 kg
(December 18)
2-22
Окончено
Ася Кравец
Gymnasium
Won by points - 02:00
Ольга Киселева
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(December 18)
16
Окончено
Семен Трофимов
SHADOWS WAY
Won by Submission - 01:48
Юрий Киселев
2012-2013 (Gi) / Girls / Grey / -33 kg
(December 18)
18
Окончено
Varvara Mirohnikova
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by points - 00:15
Амина Эльдарова GF Team Russia
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -33 kg
(December 18)
1-19
Окончено
Eric Antonov
Amir Kurbanov Ludus GoJira Won by points - 03:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / +35 kg
(December 18)
21
Окончено
Peter Fedorov
SHADOWS WAY
Won by points - 02:00
Александр Киселев АСЕ Ястреб
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -22 kg
(December 18)
2-25
Окончено
Yaroslav Pavlov
Mikael Ter-Avanesov Gymnasium Won by Submission - 00:35
2012-2013 (Gi) / Girls / Grey / -33 kg
(December 18)
20
Окончено
Елизавета Горина
Gymnasium
Won by points - 03:00
Alisa Ermakova ZR Team Hungary
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -25 kg
(December 18)
18
Окончено
Матео Фрольцов
ART OF FIGHT
Danil Kurdyukov SHADOWS WAY Won by Submission - 01:48
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(December 18)
2-21
Окончено
Александр Внуков
SHADOWS WAY
Won by Submission - 01:20
Artem Osipov Gymnasium
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -31 kg
(December 18)
18
Окончено
Альберт Тонконог
Gymnasium
Максим Мясников ICON INTERNATIONAL Won by points - 02:00
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -44 kg
(December 18)
18
Окончено
Данил Юнусов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 01:39
Maksim Sifurov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(December 18)
1-21
Окончено
Simeon Freydin
Gymnasium
Матвей Китков ZR Team Association Won by Decision - 03:00
2014-2015 (Gi) / Girls / White / -24 kg
(December 18)
2-23
Окончено
Ася Кравец
Gymnasium
Светлана Журавлева CHEKMAT INTERNATIONAL Won by points - 02:00
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(December 18)
21
Окончено
Григорий Полтанов
Ludus Perm
Роман Чащин Won by Submission - 00:37
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -36 kg
(December 18)
17
Окончено
Евгений Изюмов
SHADOWS WAY
Won by Submission - 00:17
Скакунов Кирилл AF Academy
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -25 kg
(December 18)
19
Окончено
Danil Kurdyukov
SHADOWS WAY
Won by points - 02:00
Захар Котов S.P.O.R.T. Generation
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -44 kg
(December 18)
Окончено
Владислав Калюжин
Ludus Ramenki
Won by Walkover - 03:00
Михаил Гордюшев Gymnasium