Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -31 кг
(Mat 7-12)
12
Završeno
Михаил Гордюшев
Gymnasium
Alexander Reshetarchuk LUDUS ALLIANCE RUSSIA Pobedio Završnicom - 01:54
2013-2014 (Gi) / Kids / White / -20 кг
(Mat 1-6)
1-13
Završeno
Георгий Валеев
Supernova BJJ Academy
Николай Огальцов Ас Pobeda po poenima - 02:00
2005-2006 (Gi) / Boys / White / -45 кг
(Mat 7-12)
8
Završeno
Арсений Левченко
Martial Arts Center GENERAL
Pobedio Završnicom - 00:24
Михаил Гаспарян Gymnasium
2013-2014 (NoGi) / Kids / Colourful / +26 кг
(Mat 1-6)
2-13
Završeno
Егор Леонов
Migranteam
Pobedio Odlukom - 00:54
Дмитрий Говзич Gymnasium Zhukovka
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -30 кг
(Mat 1-6)
12
Završeno
Владислав Калюжин
Ludus Ramenki
Захар Еремин Gymnasium Pobeda po poenima - 03:00
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -21 кг
(Mat 1-6)
10
Završeno
Амир Умаханов
Migranteam
Pobeda po poenima - 03:00
Артем Беляев КСЕ СПАРТАНЕЦ
2007-2008 (NoGi) / Boys / Grey / -36 кг
(Mat 7-12)
14
Završeno
Aleksandr Nikolaevskii
Legend
Тихон Мацуганов Legend Pobedio Završnicom - 01:10
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -36 кг
(Mat 1-6)
13
Završeno
Platon Matveev
Gymnasium
Alexander Smorodkin S.P.O.R.T. Generation Pobeda po poenima - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -25 кг
(Mat 7-12)
10
Završeno
Gazimagomedov Ali
ART OF FIGHT
Pobeda po poenima - 03:00
Руслан Белугин КСЕ СПАРТАНЕЦ
2007-2008 (Gi) / Boys / White / -34 кг
(Mat 7-12)
10
Završeno
Александр Морозов
Supernova BJJ Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Руслан Дюсекенов ABBAS
2013-2014 (Gi) / Kids / White / -20 кг
(Mat 1-6)
1-14
Završeno
Мирон Барябин
Pobeda po poenima - 01:33
Ауес Шогенов Gymnasium
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -36 кг
(Mat 1-6)
10
Završeno
Александрос Сараканидис
Academy of Grappling
Аркадий Кондратенко Наро-Фоминский клуб боевого самбо Pobedio Završnicom - 02:28
2003-2004 (NoGi) / Boys / White / -62 кг
(Mat 7-12)
8
Završeno
Danila Aleksenko
VALETUDO г. Ковров
Максим Иванов Самбо-Питер Pobedio Završnicom - 00:45
2005-2006 (Gi) / Boys / Grey / -45 кг
(Mat 7-12)
10
Završeno
Денис Кича
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Павел Лисин КСЕ СПАРТАНЕЦ Pobedio Završnicom - 00:19
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -30 кг
(Mat 1-6)
13
Završeno
Артемий Егоров
Ludus GoJira
Yanislav Ivanov Pobeda po poenima - 03:00
2005-2006 (Gi) / Boys / White / -50 кг
(Mat 7-12)
Završeno
SEMEN KHOKHOLKO
ZR Team Association
Pobeda bez borbe
Даниил Родняков ABBAS
2007-2008 (Gi) / Boys / Grey / -44 кг
(Mat 7-12)
15
Završeno
Давид Балаян
Strela Team (official)
Pobedio Završnicom - 00:28
Матвей Матюто 22 FIGHT CLUB
2013-2014 (NoGi) / Kids / Colourful / -20 кг
(Mat 1-6)
2-14
Završeno
Родослав Карпенков
Ас
Pobeda po poenima - 02:00
Нитай Мищенко Ас
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-6)
11
Završeno
Константин Зиборов
Supernova BJJ Academy
Алексей Герасимов Martial Arts Center GENERAL Pobedio Završnicom - 00:33
2005-2006 (Gi) / Boys / White / -50 кг
(Mat 7-12)
10
Završeno
Артём Родичев
-LION academy-
Нуриел Биняминов RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Pobedio Završnicom - 01:54
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -36 кг
(Mat 1-6)
14
Završeno
Egor Ignatov
Ludus GoJira
Pobeda po poenima - 03:00
Амин Агаев
2007-2008 (Gi) / Boys / White / -38 кг
(Mat 7-12)
13
Završeno
Dmitry Beketov
РОО "Федерация джиу-джитсу Архангельской области"
Михаил Лобач CHECKMAT INTERNATIONAL Pobedio Završnicom - 00:53
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -31 кг
(Mat 7-12)
13
Završeno
Григорий Гурьев
Gymnasium
Амирхан Мехтиханов BEVERLY HILLS JIU JITSU CLUB Pobedio Završnicom - 01:56
2003-2004 (Gi) / Boys / White / -69 кг
(Mat 7-12)
10
Završeno
Зубайр Тангиев
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Pobedio Završnicom - 01:50
Сергей Аниканов Святогор
2013-2014 (Gi) / Kids / White / -20 кг
(Mat 1-6)
1-15
Završeno
Глеб Бесков
Gymnasium
Сафина Панарина АСЕ Ястреб Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
2007-2008 (Gi) / Boys / Grey / -34 кг
(Mat 7-12)
13
Završeno
Gazimagomedov Arip
ART OF FIGHT
Pobeda po poenima - 03:00
Егор Абрамешин КСЕ СПАРТАНЕЦ
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-6)
12
Završeno
Роман Чащин
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Кирилл Грабовский MATA LEAO Pobedio Završnicom - 00:13
2013-2014 (Gi) / Kids / White / -20 кг
(Mat 1-6)
1-16
Završeno
Таир Касымжанов
Migranteam
Pobeda po poenima - 02:00
Герман Григоров Gymnasium
2007-2008 (Gi) / Boys / White / -38 кг
(Mat 7-12)
14
Završeno
Alexander Dranev
Ludus Ramenki
Владислав Михеев Supernova BJJ Academy Pobeda po poenima - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -39 кг
(Mat 1-6)
12
Završeno
Серафим Зимарев
АКАДЕМИЯ ММА Азаркина Анатолия
Pobedio Završnicom - 00:41
Бунхоев Бувайсар RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -34 кг
(Mat 1-6)
14
Završeno
Никита Козлов
Supernova BJJ Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Александр Цаллагов ICON JIU-JITSU TEAM
2005-2006 (Gi) / Boys / White / -45 кг
(Mat 7-12)
9
Završeno
Адам Енжаев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Арсений Левченко Martial Arts Center GENERAL Pobedio Završnicom - 00:50