Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2008-2009 / Boys / White / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
3-35
Färdig
Матвей Миронов
Gymnasium
Vann på Submission - 00:22
Yura Petrov Gymnasium
2008-2009 / Boys / Colorfull / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
2-38
Färdig
Роман Дмитриев
Gymnasium
Vann på Submission - 02:12
Platon Poltevskii Gymnasium
2010-2011 / Boys / Colorfull / -31 кг
(Gymnasium Cup X)
3-36
Färdig
Ivan Pavlov
Gymnasium
Михаил Гордюшев Gymnasium Vann på poäng - 03:00
2010-2011 / Boys / Colorfull / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
1-35
Färdig
Gamid Amirov
Gymnasium
Vann på Submission - 02:25
Karetnikov Mark Gymnasium
2008-2009 / Boys / Colorfull / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
3-37
Färdig
Александр Маневич
Gymnasium
Alexander Uchaev Gymnasium Vann på Submission - 02:35
2010-2011 / Boys / Colorfull / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
1-36
Färdig
Gleb Strakhov
Gymnasium
Mark Bulanov Gymnasium Vann på poäng - 03:00
2008-2009 / Girls / White / -48 кг
(Gymnasium Cup X)
2010-2011 / Boys / Colorfull / -31 кг
(Gymnasium Cup X)
3-38
Färdig
Zakhar Eremin
Gymnasium
Vann på poäng - 03:00
Georgi Kan Gymnasium
2008-2009 / Boys / Colorfull / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
2-40
Färdig
Maxim Lisyutin
Gymnasium
Leonid Shakkum Gymnasium Vann på poäng - 03:00
2010-2011 / Boys / White / -33 кг
(Gymnasium Cup X)
1-37
Färdig
Egor Grishko
Gymnasium
Александр Белоцерковский Gymnasium Vann på poäng - 03:00
2008-2009 / Boys / Colorfull / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
3-39
Färdig
Лев Гаврилов
Gymnasium
Alexander Sizykh Gymnasium Vann på Walkover
2010-2011 / Boys / Colorfull / -31 кг
(Gymnasium Cup X)
3-40
Färdig
Михаил Гордюшев
Gymnasium
Zakhar Eremin Gymnasium Vann på domslut - 03:00
2008-2009 / Girls / White / -48 кг
(Gymnasium Cup X)
2-41
Färdig
Olesya Polyakova
Gymnasium
Anna Rozenberg Vann på poäng - 03:00
2010-2011 / Boys / Colorfull / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
1-38
Färdig
Gamid Amirov
Gymnasium
Vann på poäng - 03:00
Mark Bulanov Gymnasium
2008-2009 / Boys / Colorfull / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
3-41
Färdig
Матвей Михайлов
Gymnasium
Maksim Bryksin Gymnasium Vann på poäng - 03:00
2008-2009 / Boys / Colorfull / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
2-42
Färdig
Роман Дмитриев
Gymnasium
Maxim Lisyutin Gymnasium Vann på poäng - 03:00
2008-2009 / Boys / Colorfull / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
3-42
Färdig
Platon Matveev
Gymnasium
Ilya Polyakov Gymnasium Vann på poäng - 03:00
2010-2011 / Boys / Colorfull / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
1-39
Färdig
Gleb Strakhov
Gymnasium
Karetnikov Mark Gymnasium Vann på Submission - 00:55
2008-2009 / Boys / Colorfull / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
2-43
Färdig
Platon Poltevskii
Gymnasium
Leonid Shakkum Gymnasium Vann på Submission - 00:46
2010-2011 / Boys / White / -33 кг
(Gymnasium Cup X)
1-40
Färdig
Марк Васильев
Gymnasium
Александр Белоцерковский Gymnasium Vann på poäng - 03:00
2006-2007 / Boys / Colorfull / -66 кг
(Gymnasium Cup X)
2-44
Färdig
Егор Дудоров
Gymnasium
Alexander Dmitriev Gymnasium Vann på Submission - 01:29
2010-2011 / Boys / Colorfull / -31 кг
(Gymnasium Cup X)
3-43
Färdig
Демид Ионов
Gymnasium
Zhan Khokhlov Gymnasium Vann på poäng - 03:00
2008-2009 / Boys / Colorfull / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
2-45
Färdig
Роман Дмитриев
Gymnasium
Leonid Shakkum Gymnasium Vann på poäng - 03:00
2010-2011 / Boys / Colorfull / -25 кг
(Gymnasium Cup X)
1-41
Färdig
Basile Rutz
Gymnasium
Vann på Submission - 01:30
Daniil Nak Gymnasium
2008-2009 / Boys / Colorfull / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
3-44
Färdig
Alexander Uchaev
Gymnasium
Alexander Sizykh Gymnasium Vann på domslut - 03:00
2008-2009 / Boys / Colorfull / -54 кг
(Gymnasium Cup X)
1-42
Färdig
Peter Shlepov
Gymnasium
NODAR Muzashvili Gymnasium Vann på poäng - 03:00
2008-2009 / Boys / Colorfull / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
2-46
Färdig
Platon Poltevskii
Gymnasium
Maxim Lisyutin Gymnasium Vann på poäng - 03:00
2008-2009 / Boys / Colorfull / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
3-45
Färdig
Maksim Bryksin
Gymnasium
Vann på poäng - 03:00
Ilya Polyakov Gymnasium
2010-2011 / Boys / Colorfull / -25 кг
(Gymnasium Cup X)
1-43
Färdig
Basile Rutz
Gymnasium
Vann på Submission - 00:43
Семён Волкодав Gymnasium
2006-2007 / Boys / Colorfull / -66 кг
(Gymnasium Cup X)
2-47
Färdig
Matvei Trifonov
Gymnasium
Дени Исмаилов Gymnasium Vann på Submission - 03:10
2008-2009 / Boys / Colorfull / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
3-46
Färdig
Александр Маневич
Gymnasium
Vann på Walkover
Лев Гаврилов Gymnasium
2008-2009 / Boys / Colorfull / -54 кг
(Gymnasium Cup X)
1-44
Färdig
Peter Shlepov
Gymnasium
Timur Kipriianov Gymnasium Vann på poäng - 03:00