Vi har upptäckt att du kanske använder en föråldrad webbläsare som inte är kompatibel med vår webbplats.
Toggle navigation
Community
Klubbar
Affiliations
Tävlanden
Logga in
Skapa konto
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Gymnasium Cup
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
Konto
Logga in
Skapa konto
Community
Klubbar
Affiliations
Tävlanden
Ranking
Best Boys 12-13 year Color Belts
Senast uppdaterad för 4 timmar sedan
Rankings
Best Boys 12-13 year Color Belts
Global
1.
Dmitry Pravednikov
Gymnasium
46
Points
12
Wins
2
Losses
4
1
0
2.
ISLAM KHAZBIEV
Strela Team (official)
43
Points
8
Wins
0
Losses
4
0
0
3.
Bogdan Zolin
Gojira team
34
Points
8
Wins
3
Losses
3
1
2
4.
Амир Хабичев
LUDUS
21
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
4.
Timur Bespalov
Pridebjj
21
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
6.
Davit Sevlikyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
20
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
6.
Mesrop Eghiazaryan
Hayastan MMA Academy - Armenia
20
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
8.
Unknown User
SATTI LUX STROY
19
Points
5
Wins
0
Losses
2
0
0
9.
Николай Смирнов
АСЕ Ястреб
18
Points
4
Wins
2
Losses
1
2
0
10.
Aleksandr Serbinov
BJJ.Parnas
15
Points
5
Wins
1
Losses
1
1
0
11.
Улаш Улашев
Agate team
14
Points
4
Wins
1
Losses
1
1
0
12.
Алексей Шаховский
Сибирский След
13
Points
1
Wins
1
Losses
1
1
0
12.
Максим Брыксин
Gymnasium
13
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
0
12.
Роман Мезенцев
Сибирский След
13
Points
1
Wins
1
Losses
1
1
0
15.
Egor Ignatov
Gojira team
12
Points
4
Wins
6
Losses
0
3
2
15.
Юрий (Yuri) Алексютин (Aleksiutin)
Strela Team (official)
12
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
17.
Роман Радюк
Сибирский След
11
Points
1
Wins
5
Losses
0
3
1
18.
Вячеслав Кочигин
MATA LEAO
10
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
1
18.
Вячеслав Власов
Dragon's Den Pskov
10
Points
2
Wins
2
Losses
1
0
1
18.
Damir Kalandarov
Gojira team
10
Points
3
Wins
4
Losses
0
2
1
18.
Иван Ширяев
-LION academy-
10
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
1
18.
Platon Kasperovich
S.P.O.R.T. Generation
10
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
1
23.
ТИМУР КАРАСТЕКОВ
Legend
9
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
0
23.
Ruslan Volchenko
Prime jiu-jitsu
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
23.
Vilde Maksim
Senna Fight Academy
9
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
0
23.
Mher Prazyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
23.
Мирон Иванов
Universal Jiu Jitsu
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
28.
Hayk Gevorgyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
8
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
28.
Davit Zhamgaryan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
8
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
28.
Maksim Bryksin
Gymnasium
8
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
31.
Давид Пиранян
AF Academy
7
Points
4
Wins
2
Losses
0
2
0
32.
Aram Poghosyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
6
Points
2
Wins
3
Losses
0
1
1
33.
Владимир Васильев
Scramble
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
33.
Данил Коломыцев
Ludus Perm
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
33.
Andrew Mityashin
Gojira team
4
Points
4
Wins
3
Losses
1
2
1
33.
Владислав Файль
Senna Fight Academy
4
Points
0
Wins
3
Losses
0
1
1
33.
Levon Martirosyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
33.
Mikhail Balov
Gojira team
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
39.
Павел Селянкин
-LION academy-
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
39.
Radomir Kondrashkin
S.P.O.R.T. Generation
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
39.
Аркадий Кондратенко
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
3
Points
2
Wins
2
Losses
0
0
2
39.
Dmitriy Barashkin
Scramble
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
39.
Xachik Asatryan
Hayastan MMA Academy - Armenia
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
39.
Григорий Якимец
Gymnasium
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
39.
Алексей Алимцев
GFTEAM
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
39.
Хайдар Музафаров
MATA LEAO
3
Points
1
Wins
3
Losses
0
0
2
39.
Leon Shalaev
MATA LEAO
3
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
2
48.
Эльдар Байчоров
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
48.
Иброхим Музафаров
MATA LEAO
2
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
48.
Hayk Gevorgyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
2
Points
0
Wins
4
Losses
0
0
2
48.
Alexander Smorodkin
S.P.O.R.T. Generation
2
Points
0
Wins
4
Losses
0
0
2
48.
Timur Gazizov
Strela Team (official)
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
48.
Иван Горбачев
Universal Jiu Jitsu
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
48.
Areg Gevorgyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
2
Points
0
Wins
4
Losses
0
0
2
48.
Имран Магомедов
Agate team
2
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
2
48.
Иван Миляков
Ludus Ramenki
2
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
48.
Константин Мусатов
Gojira team
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
58.
Марк Данильченко
S.P.O.R.T. Generation
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
58.
Даниил Косых
Сибирский След
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
58.
Владислав Махорин
Dragon's Den Russia
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
58.
Эшон Хайдаров
AF Academy
1
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
1
58.
Misha Simonyan
Hayastan MMA Academy - Armenia
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
58.
Ярослав Толмачев-Шустов
Titan Jiu Jitsu Moscow
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
58.
Ali Abakarov
CHECKMAT INTERNATIONAL
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
65.
Дима Перевалов
АСЕ Ястреб
0
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
65.
Postnikov Jakov
Scramble
0
Points
5
Wins
0
Losses
2
0
0