Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Mat 1-10)
Закінчено
Тимофей Бурлай
Нурболатхан Кушбасов S.P.O.R.T. Generation Won by Walkover
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -39 kg
(Mat 1-10)
Закінчено
Petrov Sevastian
Никита Баранов CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Walkover
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -39 kg
(Mat 1-10)
Male (Gi) / White / Master 1 / Middle -82.3 kg
(Mat 1-10)
Закінчено
Emil Shamsutdinov
S.P.O.R.T. Generation
Won by Walkover
Евгений Фомичук Senna Fight Academy
Male (Gi) / White / Master 1 / Middle -82.3 kg
(Mat 1-10)
Закінчено
Emil Shamsutdinov
S.P.O.R.T. Generation
Won by Walkover
Станислав Легков Strela Team (official)
Male (Gi) / White / Adult / Light Feather -64 kg
(Mat 1-10)
Закінчено
Дмитрий Яковлев
PHUKET TOP TEAM
Won by Walkover
Алексей Ширихин
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Mat 1-10)
Закінчено
Georgii Minasian
Gymnasium
Won by Walkover
Алексей Ширихин ICON JIU-JITSU TEAM
2009-2010 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 kg
(Mat 1-10)
Закінчено
Никита Березовский
ISLAM KHAZBIEV Strela Team (official) Won by Walkover
2009-2010 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 kg
(Mat 1-10)
Закінчено
Никита Березовский
Timur Bespalov Pridebjj Won by Walkover
Male (NoGi) / White / Master 1 / Middle -82.3 kg
(Mat 1-10)
Закінчено
Станислав Легков
Strela Team (official)
Виктор Дятлов Won by Walkover
Male (NoGi) / White / Adult / Light Feather -64 kg
(Mat 1-10)
Закінчено
Алексей Ширихин
ICON JIU-JITSU TEAM
Unknown User TEAM Agate Won by Walkover
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
Закінчено
Denis Penner
LEGION SPB
Арсений Беспалов Pridebjj Won by Walkover
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Mat 1-10)
Закінчено
Вадим Зозуля
S.P.O.R.T. Generation
Won by Walkover
Vladislav Lyubomirov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Mat 1-10)
1
Закінчено
Богдан Котов
S.P.O.R.T. Generation
Дмитрий Окунев Senna Fight Academy Won by points - 03:00
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
2-1
Закінчено
Казбек Курчаев
Won by Submission - 01:18
Александр Прокофьев S.P.O.R.T. Generation
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Mat 1-10)
Закінчено
Максим Спирин
VALETUDO г. Ковров
Won by Walkover
Platon Kimadze Gymnasium
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
1
Закінчено
Велимир Чуб
Strela Team (official)
Мирон Барябин Won by points - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
1
Закінчено
Murad Babaev
Nacka Dojo IF
Максим Якубов Won by Submission - 00:31
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
1
Закінчено
Ярослав Фомичев
Strela Team (official)
Platon Kiselev STONEGUARD Won by points
2015-2016 (Gi) / Kids / White / -22 kg
(Mat 1-10)
1-1
Закінчено
Ernest Pihlak
Orion`s Belt
Захар Котов S.P.O.R.T. Generation Won by points - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(Mat 1-10)
1
Закінчено
Иван Демидов
КСЕ СПАРТАНЕЦ
Timur Sharifov LEGION SPB Won by points - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Mat 1-10)
1
Закінчено
Miroslav Ivanov
Won by points - 02:00
Aleksandr Rabkin S.P.O.R.T. Generation
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
3
Закінчено
Юрий Карабаев
LEGION SPB
Ivan Sobolev Won by points - 02:00
2013-2014 (Gi) / Girls / White / -21 kg
(Mat 1-10)
3
Закінчено
Елизавета Монахова
Gymnasium
Won by points - 02:00
Олеся Бурлеева LEGION SPB
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
1
Закінчено
Максим Копиев
LEGION SPB
Won by points - 02:00
Дмирий Шевелюхин СК Гладиатор г. Зеленогорск
2015-2016 (Gi) / Kids / White / -18 kg
(Mat 1-10)
1-4
Закінчено
Степан Баландин
S.P.O.R.T. Generation
Роман Степанов LEGION SPB Won by points - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
Закінчено
Глеб Бесков
Gymnasium
Платон Середа Gymnasium Won by Walkover
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Mat 1-10)
1
Закінчено
Александр Кучурин
Gymnasium
Won by points
Ян Чесельски S.P.O.R.T. Generation
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
2
Закінчено
Timofei Koigerov
Igor Nak Gymnasium Won by points - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
2
Закінчено
Максим Якубов
Won by points - 02:00
Макар Савин S.P.O.R.T. Generation
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
2
Закінчено
Лев Соболев
Владимир Смородский LEGION SPB Won by points
2015-2016 (Gi) / Kids / White / -22 kg
(Mat 1-10)
1-2
Закінчено
Ernest Pihlak
Orion`s Belt
Won by Decision - 02:00
Gordey Astrakhanskiy