Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (NoGi) / Blue / Master 1 / Middle
(Mat 1-8)
88
已完成
DIMITRIY SAMARTSIDIS
Strela Team (official)
Nikolay Andreev Gymnasium Won by points - 06:00
Male (NoGi) / Blue / Master 1 / Light
(Mat 1-8)
已完成
Aleksandr Starkov
Universal Jiu Jitsu
Эмин Бабаев Agate team Won by Walkover
Male (Gi) / Purple / Master 1 / Light
(Mat 1-8)
89
已完成
IURII ERMAKOV
Zrteam
Won by points - 06:00
Unknown User Jungle Bjj
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Mat 1-8)
81
已完成
Гюльмагомед Гюльмагомедов
UNIVERSAL FIGHTERS
Won by points - 05:00
Василий Арнаут Gymnasium
Male (NoGi) / Purple / Master 1 / Middle
(Mat 1-8)
77
已完成
Ruslan Khaziev
Gymnasium
Won by points - 06:00
Egor Mokin 187 BJJ
Male (NoGi) / White / Master 1 / Light
(Mat 1-8)
88
已完成
Alexandr Zubekhin
Gymnasium
Won by points - 05:00
Alexander Dmitriev Gymnasium
Male (NoGi) Absolute / White / Absolute
(Mat 1-8)
1-83
已完成
Ильяс Алиев
Isa Akhmedov KYRGYZSTAN TOP TEAM Won by Submission - 02:18
Male (NoGi) / Purple / Master 2 / Middle
(Mat 1-8)
已完成
Мовсар Масхадов
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
IURII ERMAKOV Zrteam Won by Walkover
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-8)
89
已完成
Vasily Kuzminov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Генадий Колев Gymnasium Won by Submission - 01:08
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Heavy
(Mat 1-8)
97
已完成
Konstantin Kuzminov
Gymnasium
Maksim Dolin UNION Grappling Team Won by Submission - 00:40
Male (NoGi) / Blue / Adult / Ultra Heavy
(Mat 1-8)
已完成
Руслан Гамбаров
Gymnasium
Won by Walkover
Vladimir Solomonov CHECKMAT INTERNATIONAL
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-8)
90
已完成
Эмин Бабаев
Agate team
Won by points - 05:00
Денис Тюленев Gymnasium
Male (NoGi) / Blue / Adult / Ultra Heavy
(Mat 1-8)
90
已完成
Руслан Гамбаров
Gymnasium
Vladimir Blyum LUDUS ALLIANCE RUSSIA Won by points - 06:00
Male (NoGi) / White / Adult / Heavy
(Mat 1-8)
Male (NoGi) / Purple / Master 1 / Middle
(Mat 1-8)
78
已完成
Ruslan Khaziev
Gymnasium
Gusein Bagomedov Agate team Won by points - 06:00
Male (NoGi) Absolute / White / Absolute
(Mat 1-8)
1-85
已完成
Гюльмагомед Гюльмагомедов
UNIVERSAL FIGHTERS
Isa Akhmedov KYRGYZSTAN TOP TEAM Won by points - 05:00
Male (NoGi) / Purple / Adult / Middle
(Mat 1-8)
2-89
已完成
Юрий Кузнецов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 03:58
Roman Zinchenko
Male (NoGi) / Blue / Adult / Ultra Heavy
(Mat 1-8)
已完成
Vladimir Solomonov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vladimir Blyum LUDUS ALLIANCE RUSSIA Won by Walkover
Male (NoGi) / White / Master 1 / Light
(Mat 1-8)
89
已完成
Илья Молчанов
Strela Team (official)
Alexandr Zubekhin Gymnasium Won by points - 05:00
Male (NoGi) Absolute / Purple / Absolute
(Mat 1-8)
80
已完成
IURII ERMAKOV
Zrteam
Tamerlan Eslemesov EVOLVE BJJ Won by Submission - 00:21
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-8)
91
已完成
Генадий Колев
Gymnasium
Vladimir Blyum LUDUS ALLIANCE RUSSIA Won by points - 05:00
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Heavy
(Mat 1-8)
98
已完成
Maksim Dolin
UNION Grappling Team
Won by Submission - 01:25
Arseniy Khasanov KAYLAS TEAM
Male (NoGi) / Brown / Adult / Light
(Mat 1-8)
2-90
已完成
German Shesterikov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by points - 06:00
Alymgeldi Abdijamil Uulu Gymnasium
Male (NoGi) / Purple / Master 1 / Middle
(Mat 1-8)
79
已完成
Egor Mokin
187 BJJ
Gusein Bagomedov Agate team Won by points - 06:00
Male (NoGi) Absolute / White / Absolute
(Mat 1-8)
1-86
已完成
Danil Danilov
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by points - 05:00
Isa Akhmedov KYRGYZSTAN TOP TEAM
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-8)
92
已完成
ILYA SETCHIKOV
Universal Jiu Jitsu
Руслан Гамбаров Gymnasium Won by Submission - 01:19
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-8)
93
已完成
Эмин Бабаев
Agate team
Davud Magomedov Gymnasium Won by Submission - 01:39
Male (NoGi) Absolute / Purple / Absolute
(Mat 1-8)
81
已完成
Anton Dmitrakov
Strela Team (official)
Won by Walkover
Gusein Bagomedov Agate team
Male (NoGi) Absolute / Purple / Absolute
(Mat 1-8)
83
已完成
Tamerlan Eslemesov
EVOLVE BJJ
Anton Dmitrakov Strela Team (official) Won by Submission - 01:39
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-8)
94
已完成
Maksim Semenov
Universal Jiu Jitsu
Zaur Bagomedov Gymnasium Won by Submission - 00:24
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-8)
95
已完成
Vladimir Blyum
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by points - 05:00
Руслан Гамбаров Gymnasium
Male (NoGi) Absolute / Purple / Absolute
(Mat 1-8)
82
已完成
Egor Mokin
187 BJJ
Юрий Кузнецов CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 03:48