Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -25 kg
(Saturday)
23
已完成
Александр Абдуллин
Dragon's Den Velikiy Novgorod
Won by points
Artem Osipov Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Girls / White / -28 kg
(Saturday)
23
已完成
Арина Власова
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Елизавета Горина Gymnasium Won by points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Girls / Grey / -31 kg
(Saturday)
20
已完成
Varvara Mirohnikova
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by Submission - 02:59
Лейла Алиева Gymnasium
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -22 kg
(Saturday)
25
已完成
Лаврентий Васильев
Strela Team (official)
Won by Submission - 00:38
Арсений Пожарский LEGION SPB
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
24
已完成
Захар Митякин
АСЕ Ястреб
Igor Bondarenko АСЕ Ястреб Won by Submission - 00:16
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Saturday)
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
2-20
已完成
Amir Kurbanov
GoJIRa team
Степан Прохорчик Supernova BJJ Academy Won by Submission - 00:15
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -19 kg
(Saturday)
23
已完成
Андроник Арсений
ZR Team
Mikael Ter-Avanesov Gymnasium Won by Submission - 00:32
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
25
已完成
Никита Неласов
АСЕ Ястреб
Won by points - 03:00
Савва Тунёв АСЕ Ястреб
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
25
已完成
Руслан Долматов
Checkmat Adygea
Won by points - 03:00
Сергей Бидин Куровское Fedunov Team
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Saturday)
21
已完成
Lev Sitnikov
BJJ FRX
Kirill Chernov АСЕ Ястреб Won by Submission - 00:25
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -22 kg
(Saturday)
26
已完成
Георгий Больнов
АСЕ Ястреб
Won by points - 02:00
Платон Антоненко Ribeiro Jiu Jitsu University
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -22 kg
(Saturday)
2-21
已完成
Тимур Гайнутдинов
Strela Team (official)
Won by Submission - 00:41
Даниил Кравец Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Saturday)
已完成
Давид Тхазаплижев Реан
Gymnasium
Алексей Семенников АСЕ Ястреб Won by Walkover
2012-2013 (NoGi) / Girls / White / -28 kg
(Saturday)
1-22
已完成
Яна Ткачева
Supernova BJJ Academy
Won by points - 03:00
Anna Kuznetsova MATA LEAO
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -22 kg
(Saturday)
22
已完成
Сулейман Ибрагимов
LEGION SPB
Won by points - 03:00
Фёдор Кулев Ludus GoJira
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Saturday)
22
已完成
Константин Халатин
Gymnasium
Bogdan Zhuravlev BHJJC-SAMARA Won by Submission - 00:05
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -25 kg
(Saturday)
24
已完成
Александр Внуков
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 00:27
Александр Абдуллин Dragon's Den Velikiy Novgorod
2014-2015 (NoGi) / Girls / White / -19 kg
(Saturday)
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -22 kg
(Saturday)
27
已完成
Maksim Pinchuk
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Александр Поклад A Force BJJ Won by points - 02:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
2-24
已完成
Zakhar Fedunov
Куровское Fedunov Team
Won by Submission - 01:17
Андрей Дементьев Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -19 kg
(Saturday)
24
已完成
Agvan Boskholov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Won by Submission - 00:17
Timur Alekseev Strela Team (official)
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -39 kg
(Saturday)
22
已完成
GOLOVATIY ARTEM
Ludus GoJira
Артемий Егоров Ludus GoJira Won by points - 03:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
25
已完成
Omar Agaev
LEGION SPB
Peter Fedorov СК РОСТ Won by points - 02:00
2014-2015 (NoGi) / Girls / Grey / -22 kg
(Saturday)
27
已完成
Вероника Кеменова
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 00:24
Александра Абдуллина ZR Team
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Saturday)
23
已完成
Kirill Chernov
АСЕ Ястреб
Алексей Семенников АСЕ Ястреб Won by points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
22
已完成
Рауль Исмаилов
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 02:11
Данил Василенко АСЕ Ястреб
2012-2013 (NoGi) / Girls / White / -28 kg
(Saturday)
1-23
已完成
Пименова Ульяна
Supernova BJJ Academy
Darina Kuzmenko АСЕ Ястреб Won by points - 03:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
2-25
已完成
Damir Kuzmenko
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 01:08
Тимур Ложкин Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -33 kg
(Saturday)
28
已完成
Юрий Perevozchikov
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Eli Paniashvili Gymnasium Won by points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Girls / Grey / -31 kg
(Saturday)
21
已完成
Kira Khomaza
Ludus GoJira
Won by points - 03:00
Лейла Алиева Gymnasium
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -22 kg
(Saturday)
28
已完成
Амаль Валиуллин
CHECKMAT INTERNATIONAL
Лаврентий Васильев Strela Team (official) Won by points - 02:00