Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
26
انتهى
Эмир Мусин
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 00:17
Leo Solovyev АСЕ Ястреб
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -19 kg
(Saturday)
25
انتهى
Mikael Ter-Avanesov
Gymnasium
Won by Submission - 01:15
Agvan Boskholov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2012-2013 (Gi) / Girls / White / -25 kg
(Saturday)
1-21
انتهى
Яна Егошина
MATA LEAO
Кристина Кокшарова LION ACADEMY Won by points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Girls / White / -28 kg
(Saturday)
24
انتهى
Полина Поздеева
Gymnasium
Won by Submission - 00:26
Елизавета Горина Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -22 kg
(Saturday)
23
انتهى
Сулейман Ибрагимов
LEGION SPB
Никита Петров Strela Team (official) Won by points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -22 kg
(Saturday)
2-23
انتهى
Тимур Гайнутдинов
Strela Team (official)
Степан Савчук АСЕ Ястреб Won by points - 03:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -22 kg
(Saturday)
29
انتهى
Георгий Больнов
АСЕ Ястреб
Александр Поклад A Force BJJ Won by points - 00:55
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
26
انتهى
Igor Bondarenko
АСЕ Ястреб
Won by points - 03:00
Никита Неласов АСЕ Ястреб
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -33 kg
(Saturday)
24
انتهى
Данияр Очилов
LEGION SPB
Илья Кузнецов Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
25
انتهى
Андрей Савицкий
Alex Alves jiu Jitsu
Самат Фаляхиев CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 02:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
27
انتهى
Эмир Мусин
CHECKMAT INTERNATIONAL
Aleksandr Fatkin Ludus GoJira Won by Submission - 00:36
2010-2011 (Gi) / Girls / Grey / -38 kg
(Saturday)
31
انتهى
Дарья Александрова
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Won by Submission - 02:19
Sofya Glazyrina Supernova BJJ Academy
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
26
انتهى
Егор Руденко
ZENIT TEAM
Won by points - 03:00
Яков Ломаев Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
26
انتهى
Вадим Бабец
АСЕ Ястреб
Роман Лихачев ZENIT TEAM Won by points - 02:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
28
انتهى
Дамир Мусаев
Gracie Barra Ekaterinburg
Won by Submission - 00:51
Никита Дорофеев BHJJ Togliatty
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -33 kg
(Saturday)
25
انتهى
Pavel Blagodatov
AForce Russia
Alexander Shpikalov Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -38 kg
(Saturday)
1-25
انتهى
Артемий Егоров
Ludus GoJira
Won by Submission - 00:48
Aleksey Zotov BHJJC-SAMARA
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
2-26
انتهى
Zakhar Fedunov
Куровское Fedunov Team
Damir Kuzmenko АСЕ Ястреб Won by points - 02:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -22 kg
(Saturday)
30
انتهى
Лаврентий Васильев
Strela Team (official)
Won by Submission - 00:44
Александр Поклад A Force BJJ
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
26
انتهى
Руслан Долматов
Checkmat Adygea
Won by points - 03:00
Рауль Исмаилов АСЕ Ястреб
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
30
انتهى
Sangariev Baisangur
CHECKMAT INTERNATIONAL
Тимур Хегай MATA LEAO Won by points - 03:00
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -33 kg
(Saturday)
29
انتهى
Фёдор Жихорев
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Won by points - 02:54
DANILA MARIN Supernova BJJ Academy
2012-2013 (NoGi) / Girls / White / -28 kg
(Saturday)
1-24
انتهى
Яна Ткачева
Supernova BJJ Academy
Darina Kuzmenko АСЕ Ястреб Won by points - 03:00
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
28
انتهى
NIKITA NIKITIN
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 02:12
Филипп Попов СК "Спарта"
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Saturday)
24
انتهى
Bogdan Zhuravlev
BHJJC-SAMARA
Won by points - 03:00
Алексей Семенников АСЕ Ястреб
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
2-27
انتهى
Igor Kotov
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 01:24
Иван Тополев Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2010-2011 (Gi) / Girls / Grey / -38 kg
(Saturday)
32
انتهى
Дарья Александрова
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Won by Submission - 00:40
Арина Романова СК БОЕЦ
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
27
انتهى
Егор Абатуров
АСЕ Ястреб
Won by points - 02:11
Макаров Тимофей Gracie Barra Ekaterinburg
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
31
انتهى
Савва Тунёв
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 01:41
Никита Кузнецов Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 kg
(Saturday)
34
انتهى
Maxim Sim
Gracie Barra Northridge
Won by points - 03:00
Artyom Belenov Supernova BJJ Academy
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
29
انتهى
Aleksandr Fatkin
Ludus GoJira
Дамир Мусаев Gracie Barra Ekaterinburg Won by Submission - 01:19
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -38 kg
(Saturday)
1-26
انتهى
Тимур Голубев
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Vladislav Pinchuk Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Won by Submission - 02:40