Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
26
Gotowy
Эмир Мусин
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Leo Solovyev АСЕ Ястреб
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -19 kg
(Saturday)
25
Gotowy
Mikael Ter-Avanesov
Gymnasium
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Agvan Boskholov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2012-2013 (Gi) / Girls / White / -25 kg
(Saturday)
1-21
Gotowy
Яна Егошина
MATA LEAO
Кристина Кокшарова LION ACADEMY Wygrana na punkty - 03:00
2012-2013 (Gi) / Girls / White / -28 kg
(Saturday)
24
Gotowy
Полина Поздеева
Gymnasium
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Елизавета Горина Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -22 kg
(Saturday)
23
Gotowy
Сулейман Ибрагимов
LEGION SPB
Никита Петров Strela Team (official) Wygrana na punkty - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -22 kg
(Saturday)
2-23
Gotowy
Тимур Гайнутдинов
Strela Team (official)
Степан Савчук АСЕ Ястреб Wygrana na punkty - 03:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -22 kg
(Saturday)
29
Gotowy
Георгий Больнов
АСЕ Ястреб
Александр Поклад A Force BJJ Wygrana na punkty - 00:55
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
26
Gotowy
Igor Bondarenko
АСЕ Ястреб
Wygrana na punkty - 03:00
Никита Неласов АСЕ Ястреб
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -33 kg
(Saturday)
24
Gotowy
Данияр Очилов
LEGION SPB
Илья Кузнецов Supernova BJJ Academy Wygrana na punkty - 03:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
25
Gotowy
Андрей Савицкий
Alex Alves jiu Jitsu
Самат Фаляхиев CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 02:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
27
Gotowy
Эмир Мусин
CHECKMAT INTERNATIONAL
Aleksandr Fatkin Ludus GoJira Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
2010-2011 (Gi) / Girls / Grey / -38 kg
(Saturday)
31
Gotowy
Дарья Александрова
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Sofya Glazyrina Supernova BJJ Academy
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
26
Gotowy
Егор Руденко
ZENIT TEAM
Wygrana na punkty - 03:00
Яков Ломаев Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
26
Gotowy
Вадим Бабец
АСЕ Ястреб
Роман Лихачев ZENIT TEAM Wygrana na punkty - 02:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
28
Gotowy
Дамир Мусаев
Gracie Barra Ekaterinburg
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Никита Дорофеев BHJJ Togliatty
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -33 kg
(Saturday)
25
Gotowy
Pavel Blagodatov
AForce Russia
Alexander Shpikalov Supernova BJJ Academy Wygrana na punkty - 03:00
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -38 kg
(Saturday)
1-25
Gotowy
Артемий Егоров
Ludus GoJira
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Aleksey Zotov BHJJC-SAMARA
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
2-26
Gotowy
Zakhar Fedunov
Куровское Fedunov Team
Damir Kuzmenko АСЕ Ястреб Wygrana na punkty - 02:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -22 kg
(Saturday)
30
Gotowy
Лаврентий Васильев
Strela Team (official)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Александр Поклад A Force BJJ
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
26
Gotowy
Руслан Долматов
Checkmat Adygea
Wygrana na punkty - 03:00
Рауль Исмаилов АСЕ Ястреб
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
30
Gotowy
Sangariev Baisangur
CHECKMAT INTERNATIONAL
Тимур Хегай MATA LEAO Wygrana na punkty - 03:00
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -33 kg
(Saturday)
29
Gotowy
Фёдор Жихорев
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Wygrana na punkty - 02:54
DANILA MARIN Supernova BJJ Academy
2012-2013 (NoGi) / Girls / White / -28 kg
(Saturday)
1-24
Gotowy
Яна Ткачева
Supernova BJJ Academy
Darina Kuzmenko АСЕ Ястреб Wygrana na punkty - 03:00
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
28
Gotowy
NIKITA NIKITIN
АСЕ Ястреб
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Филипп Попов СК "Спарта"
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Saturday)
24
Gotowy
Bogdan Zhuravlev
BHJJC-SAMARA
Wygrana na punkty - 03:00
Алексей Семенников АСЕ Ястреб
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
2-27
Gotowy
Igor Kotov
Supernova BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Иван Тополев Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2010-2011 (Gi) / Girls / Grey / -38 kg
(Saturday)
32
Gotowy
Дарья Александрова
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Арина Романова СК БОЕЦ
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
27
Gotowy
Егор Абатуров
АСЕ Ястреб
Wygrana na punkty - 02:11
Макаров Тимофей Gracie Barra Ekaterinburg
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
31
Gotowy
Савва Тунёв
АСЕ Ястреб
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Никита Кузнецов Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 kg
(Saturday)
34
Gotowy
Maxim Sim
Gracie Barra Northridge
Wygrana na punkty - 03:00
Artyom Belenov Supernova BJJ Academy
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
29
Gotowy
Aleksandr Fatkin
Ludus GoJira
Дамир Мусаев Gracie Barra Ekaterinburg Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -38 kg
(Saturday)
1-26
Gotowy
Тимур Голубев
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Vladislav Pinchuk Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40