Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Saturday)
4
Gotowy
Enrique Guerrero Trujillano
Gymnasium
Wygrana na punkty - 02:00
Максим Карпинский Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Saturday)
2
Gotowy
Robert Kaygulov
Jungle Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Timur Alekseev Strela Team (official)
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
4
Gotowy
Арсений Пожарский
LEGION SPB
Wygrana na punkty - 02:00
Igor Krupenko Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Saturday)
5
Gotowy
Александр Абдуллин
Dragon's Den Velikiy Novgorod
Wygrana na punkty - 02:00
Ауес Шогенов Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(Saturday)
Gotowy
Гасан Казиахмедов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana walkowerem
Александр Борисевич Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
4
Gotowy
Лев Галыгин
CHEKMAT INTERNATIONAL
Алексей Балов Gymnasium Wygrana na punkty - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
3
Gotowy
Лаврентий Васильев
Strela Team (official)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Амаль Валиуллин CHECKMAT INTERNATIONAL
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Saturday)
6
Gotowy
Peter Fedorov
СК РОСТ
Wygrana na punkty - 02:00
Александр Киселев ZENIT TEAM
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(Saturday)
4
Gotowy
Амин Катчиев
Ludus Team
Wygrana na punkty - 02:00
Лапутин Егор Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Saturday)
Gotowy
Худоев Феликс
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Андроник Арсений ZR Team Wygrana walkowerem - 02:00
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -20 kg
(Saturday)
2-3
Gotowy
Демьян Крымов
Gymnasium
Максим Слабковский GF Team Russia Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:08
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Saturday)
6
Gotowy
Даниэль Долина
ART OF FIGHT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Vladimir Nak Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
5
Gotowy
максим чубукин
Jungle Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Aaron Top Titan Jiu Jitsu Moscow
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -34 kg
(Saturday)
Gotowy
Муслим Алиев
JGBJJ-TEAM
Wygrana walkowerem
DANILA MARIN Supernova BJJ Academy
2014-2015 (Gi) / Girls / White / -21 kg
(Saturday)
7
Gotowy
To be decided
Sofia Matushkina Gymnasium Zwycięstwo przez dyskwalifikację
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Saturday)
5
Gotowy
Андрей Савицкий
Alex Alves jiu Jitsu
Александр Внуков АСЕ Ястреб Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
Gotowy
Игорь Базарнов
Ludus GoJira
Wygrana walkowerem
David Khalatin Gymnasium
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -24 kg
(Saturday)
2-5
Gotowy
Глеб Горин
Gymnasium
Lev Sokolov Gymnasium Wygrana na punkty - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
4
Gotowy
Фёдор Лупинос
Ludus GoJira
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Василий Шаровар CHECKMAT INTERNATIONAL
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(Saturday)
5
Gotowy
Damir Kuzmenko
АСЕ Ястреб
Wygrana na punkty - 02:00
Велимир Кубышкин
2014-2015 (Gi) / Girls / Grey / -21 kg
(Saturday)
8
Gotowy
Вероника Кеменова
АСЕ Ястреб
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Александра Абдуллина ZR Team
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -18 kg
(Saturday)
1-4
Gotowy
Tigran Amiryan
AForce Russia
Wygrana na punkty - 02:00
Nikita Semenov Universal Jiu Jitsu
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Saturday)
7
Gotowy
Danil Kurdyukov
АСЕ Ястреб
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Yusuf Sadykov Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Saturday)
Gotowy
Mikael Ter-Avanesov
Gymnasium
Wygrana walkowerem
Vasily Sharov Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
5
Gotowy
Aleksandr Fatkin
Ludus GoJira
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Ваагн Оганесян Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Saturday)
4
Gotowy
Robert Kaygulov
Jungle Bjj
Яромир Глазырин Supernova BJJ Academy Wygrana na punkty - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Saturday)
6
Gotowy
Danila Ryzhkov
Gymnasium
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Enrique Guerrero Trujillano Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
2-8
Gotowy
Глеб Растягаев
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Sangariev Baisangur CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 03:00
2014-2015 (Gi) / Girls / Grey / -21 kg
(Saturday)
9
Gotowy
ALEKSIIA KONIUKHOVA
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 02:00
Лисиченкова Арина Titan Jiu Jitsu Moscow
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
Gotowy
Платон Антоненко
Ribeiro Jiu Jitsu University
Wygrana walkowerem
Petr Striletskiy Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Saturday)
8
Gotowy
Александр Абдуллин
Dragon's Den Velikiy Novgorod
Wygrana na punkty - 02:00
Даниэль Долина ART OF FIGHT
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
5
Gotowy
Леонид Грехнёв
Jungle Bjj
Владимир Журонов Gymnasium Wygrana na punkty - 02:00