Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
6
Gotowy
Александр Поклад
LEGION SPB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Андрей Дементьев Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -34 kg
(Saturday)
1-5
Gotowy
Фёдор Жихорев
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Wygrana na punkty - 03:00
Юрий Perevozchikov Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(Saturday)
6
Gotowy
Артём Зубаровский
АСЕ Ястреб
Максим Ким Gymnasium Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
6
Gotowy
Глеб Царегородцев
Gymnasium
Ярослав Кобеняков Gymnasium Wygrana na punkty - 02:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Saturday)
11
Gotowy
Илья Кузнецов
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Никита Тунёв АСЕ Ястреб
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Saturday)
8
Gotowy
Omar Agaev
LEGION SPB
Wygrana na punkty - 02:00
Stanislav Dontsov Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Saturday)
5
Gotowy
Андроник Арсений
ZR Team
Wygrana na punkty - 02:00
Mikael Ter-Avanesov Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
10
Gotowy
Ilya Gubenko
Ludus GoJira
Захар Митякин АСЕ Ястреб Wygrana na punkty - 03:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
7
Gotowy
Филипп Матузов
Gymnasium
Тимур Ложкин Академия единоборств "VICTORY TEAM" Wygrana na punkty - 02:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -36 kg
(Saturday)
1-7
Gotowy
Eremei Shaevskyi
Gracie Barra Ekaterinburg
Wygrana na punkty - 03:00
Vladislav Pinchuk Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(Saturday)
7
Gotowy
Гасан Казиахмедов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Амин Катчиев Ludus Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -24 kg
(Saturday)
2-6
Gotowy
Арсений Рудских
LEGION SPB
Wygrana na punkty - 02:00
Lev Sokolov Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
6
Gotowy
Георгий Больнов
АСЕ Ястреб
Wygrana na punkty - 02:00
Mark Kostyrkin Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
7
Gotowy
Алексей Балов
Gymnasium
Игорь Базарнов Ludus GoJira Wygrana na punkty - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Saturday)
9
Gotowy
Темур Темуров
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Wygrana na punkty - 02:00
Fedor ANNENKOV Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
8
Gotowy
Артем Задорожный
ZR Team
Daniil Пулин Gymnasium Wygrana na punkty - 02:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
7
Gotowy
Филарет Мочалов
GF Team Russia
Гордей Кузовенков Supernova BJJ Academy Wygrana na punkty - 03:00
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Saturday)
9
Gotowy
Danil Kurdyukov
АСЕ Ястреб
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Александр Абдуллин Dragon's Den Velikiy Novgorod
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(Saturday)
8
Gotowy
Damir Kuzmenko
АСЕ Ястреб
Максим Ким Gymnasium Wygrana na punkty - 02:00
2014-2015 (Gi) / Girls / Grey / -21 kg
(Saturday)
10
Gotowy
Вероника Кеменова
АСЕ Ястреб
Wygrana na punkty - 02:00
ALEKSIIA KONIUKHOVA Strela Team (official)
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
2-9
Gotowy
Тимур Хегай
MATA LEAO
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Alexandr Trukhonin Ludus GoJira
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
7
Gotowy
Лаврентий Васильев
Strela Team (official)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Богдан Поликарпов Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Saturday)
7
Gotowy
Александр Внуков
АСЕ Ястреб
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Danila Ryzhkov Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
8
Gotowy
Aleksandr Fatkin
Ludus GoJira
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Ярослав Кобеняков Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
11
Gotowy
Никита Кузнецов
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Никита Неласов АСЕ Ястреб Wygrana na punkty - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -36 kg
(Saturday)
1-8
Gotowy
Aleksey Zotov
BHJJC-SAMARA
Eli Paniashvili Gymnasium Wygrana na punkty - 03:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
9
Gotowy
Михаил Шурайц
Gymnasium
Maksim Pinchuk Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
10
Gotowy
Джамал Магомедов
LEGION SPB
Artem Ozaryan КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Saturday)
12
Gotowy
Илья Кузнецов
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Даниель Левин Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Saturday)
6
Gotowy
Яромир Глазырин
Supernova BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Андроник Арсений ZR Team
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -25 kg
(Saturday)
11
Gotowy
Макар Савин
S.P.O.R.T. Generation
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Aleksandr Gorelov Supernova BJJ Academy
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
10
Gotowy
Руслан Долматов
Checkmat Adygea
Рауль Исмаилов АСЕ Ястреб Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24