Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
6
已完成
Александр Поклад
LEGION SPB
Won by Submission - 00:17
Андрей Дементьев Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -34 kg
(Saturday)
1-5
已完成
Фёдор Жихорев
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Won by points - 03:00
Юрий Perevozchikov Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(Saturday)
6
已完成
Артём Зубаровский
АСЕ Ястреб
Максим Ким Gymnasium Won by Decision - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
6
已完成
Глеб Царегородцев
Gymnasium
Ярослав Кобеняков Gymnasium Won by points - 02:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Saturday)
11
已完成
Илья Кузнецов
Supernova BJJ Academy
Won by points - 03:00
Никита Тунёв АСЕ Ястреб
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Saturday)
8
已完成
Omar Agaev
LEGION SPB
Won by points - 02:00
Stanislav Dontsov Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Saturday)
5
已完成
Андроник Арсений
ZR Team
Won by points - 02:00
Mikael Ter-Avanesov Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
10
已完成
Ilya Gubenko
Ludus GoJira
Захар Митякин АСЕ Ястреб Won by points - 03:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
7
已完成
Филипп Матузов
Gymnasium
Тимур Ложкин Академия единоборств "VICTORY TEAM" Won by points - 02:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -36 kg
(Saturday)
1-7
已完成
Eremei Shaevskyi
Gracie Barra Ekaterinburg
Won by points - 03:00
Vladislav Pinchuk Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(Saturday)
7
已完成
Гасан Казиахмедов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Амин Катчиев Ludus Team Won by Submission - 01:37
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -24 kg
(Saturday)
2-6
已完成
Арсений Рудских
LEGION SPB
Won by points - 02:00
Lev Sokolov Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
6
已完成
Георгий Больнов
АСЕ Ястреб
Won by points - 02:00
Mark Kostyrkin Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
7
已完成
Алексей Балов
Gymnasium
Игорь Базарнов Ludus GoJira Won by points - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Saturday)
9
已完成
Темур Темуров
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Won by points - 02:00
Fedor ANNENKOV Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
8
已完成
Артем Задорожный
ZR Team
Daniil Пулин Gymnasium Won by points - 02:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
7
已完成
Филарет Мочалов
GF Team Russia
Гордей Кузовенков Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Saturday)
9
已完成
Danil Kurdyukov
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 00:54
Александр Абдуллин Dragon's Den Velikiy Novgorod
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(Saturday)
8
已完成
Damir Kuzmenko
АСЕ Ястреб
Максим Ким Gymnasium Won by points - 02:00
2014-2015 (Gi) / Girls / Grey / -21 kg
(Saturday)
10
已完成
Вероника Кеменова
АСЕ Ястреб
Won by points - 02:00
ALEKSIIA KONIUKHOVA Strela Team (official)
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
2-9
已完成
Тимур Хегай
MATA LEAO
Won by Submission - 01:25
Alexandr Trukhonin Ludus GoJira
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
7
已完成
Лаврентий Васильев
Strela Team (official)
Won by Submission - 01:31
Богдан Поликарпов Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Saturday)
7
已完成
Александр Внуков
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 00:58
Danila Ryzhkov Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
8
已完成
Aleksandr Fatkin
Ludus GoJira
Won by Submission - 01:01
Ярослав Кобеняков Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
11
已完成
Никита Кузнецов
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Никита Неласов АСЕ Ястреб Won by points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -36 kg
(Saturday)
1-8
已完成
Aleksey Zotov
BHJJC-SAMARA
Eli Paniashvili Gymnasium Won by points - 03:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
9
已完成
Михаил Шурайц
Gymnasium
Maksim Pinchuk Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Won by Submission - 01:34
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
10
已完成
Джамал Магомедов
LEGION SPB
Artem Ozaryan КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by Submission - 00:22
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Saturday)
12
已完成
Илья Кузнецов
Supernova BJJ Academy
Won by points - 03:00
Даниель Левин Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Saturday)
6
已完成
Яромир Глазырин
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 01:24
Андроник Арсений ZR Team
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -25 kg
(Saturday)
11
已完成
Макар Савин
S.P.O.R.T. Generation
Won by Submission - 03:00
Aleksandr Gorelov Supernova BJJ Academy
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
10
已完成
Руслан Долматов
Checkmat Adygea
Рауль Исмаилов АСЕ Ястреб Won by Submission - 01:24