Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
19
Gotowy
Константин Киреев
Gymnasium
Савва Тунёв АСЕ Ястреб Wygrana na punkty
2016-2017 (NoGi) / Kids / White / -16 kg
(Saturday)
1-16
Gotowy
Tigran Amiryan
AForce Russia
Wygrana na punkty - 02:00
Nikita Semenov Universal Jiu Jitsu
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
16
Gotowy
Александр Поклад
LEGION SPB
Wygrana na punkty - 02:00
Тимур Ложкин Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Saturday)
17
Gotowy
Aron Yarkov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Евгений Изюмов АСЕ Ястреб Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 kg
(Saturday)
17
Gotowy
Fedoseev Matvey
ART OF FIGHT
Амирхан Мамедов Gracie Barra Moscow Wygrana na punkty - 03:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
14
Gotowy
Фёдор Лупинос
Ludus GoJira
Никита Дорофеев BHJJ Togliatty Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
18
Gotowy
Igor Kotov
Supernova BJJ Academy
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:31
Rodion Nikolenko Moscow Hero School
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
15
Gotowy
Tair Kasymzhanov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Данил Василенко АСЕ Ястреб Wygrana na punkty - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
15
Gotowy
NIKITA NIKITIN
АСЕ Ястреб
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Яков Ломаев Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
19
Gotowy
Виталий Ерамасов
АСЕ Ястреб
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Иван Кузнецов Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 kg
(Saturday)
17
Gotowy
Nikos Panfilov
ART OF FIGHT
Wygrana na punkty - 03:00
Zakhar Frolov Ludus GoJira
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
2-16
Gotowy
Тимур Тимин
LION ACADEMY
Степан Прохорчик Supernova BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
2012-2013 (Gi) / Girls / White / -28 kg
(Saturday)
19
Gotowy
Darina Kuzmenko
АСЕ Ястреб
Яна Ткачева Supernova BJJ Academy Wygrana na punkty - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
16
Gotowy
Илья Богатов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ardan Boskholov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrana na punkty - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -36 kg
(Saturday)
1-14
Gotowy
Мурат Карабулут
CHECKMAT INTERNATIONAL
Фёдор Черных Gymnasium Wygrana na punkty - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 kg
(Saturday)
19
Gotowy
Роман Тимаков
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Timur Abrekov Severa Fight Club
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
20
Gotowy
Artem Ozaryan
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Александр Ильин Supernova BJJ Academy
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
2-17
Gotowy
Марк Яровой
АСЕ Ястреб
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Ruben Ter-Avanesov Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
16
Gotowy
Рауль Исмаилов
АСЕ Ястреб
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Мирослав Капитанюк АСЕ Ястреб
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -44 kg
(Saturday)
16
Gotowy
Никита Баранов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 03:00
Leon Arshba Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
15
Gotowy
Maksim Samoylov
Gymnasium
Wygrana na punkty - 02:00
Artem Klimenko Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
21
Gotowy
Igor Kotov
Supernova BJJ Academy
Виталий Ерамасов АСЕ Ястреб Wygrana na punkty - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
17
Gotowy
Максим Осипов
PERSEUS
Wygrana na punkty - 03:00
Roman Yavorovskiy Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Girls / White / -28 kg
(Saturday)
20
Gotowy
Полина Поздеева
Gymnasium
Wygrana na punkty - 03:00
Пименова Ульяна Supernova BJJ Academy
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
17
Gotowy
Leonard Gasten
Gymnasium
Wygrana na punkty - 03:00
Николай Крутихин Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
2-18
Gotowy
Amir Kurbanov
GoJIRa team
Wygrana na punkty - 03:00
Тимур Хегай MATA LEAO
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Saturday)
18
Gotowy
Nikita Sotskiy
GF Team Russia
Константин Халатин Gymnasium Wygrana na punkty - 03:00
2016-2017 (NoGi) / Kids / White / -16 kg
(Saturday)
1-17
Gotowy
Tigran Amiryan
AForce Russia
Wygrana na punkty - 02:00
Милана Растягаева Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
16
Gotowy
Владимир Журонов
Gymnasium
Лаврентий Васильев Strela Team (official) Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
20
Gotowy
Захар Митякин
АСЕ Ястреб
Wygrana na punkty - 03:00
Михаил Островский Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 kg
(Saturday)
18
Gotowy
Амирхан Мамедов
Gracie Barra Moscow
Wygrana na punkty - 03:00
Иван Буташин Сибирский барс
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -22 kg
(Saturday)
23
Gotowy
Артем Задорожный
ZR Team
Амаль Валиуллин CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28