Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
19
Terminé
Константин Киреев
Gymnasium
Савва Тунёв АСЕ Ястреб Gagné par points
2016-2017 (NoGi) / Kids / White / -16 kg
(Saturday)
1-16
Terminé
Tigran Amiryan
AForce Russia
Gagné par points - 02:00
Nikita Semenov Universal Jiu Jitsu
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
16
Terminé
Александр Поклад
LEGION SPB
Gagné par points - 02:00
Тимур Ложкин Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Saturday)
17
Terminé
Aron Yarkov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Евгений Изюмов АСЕ Ястреб Gagné par soumission - 00:44
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 kg
(Saturday)
17
Terminé
Fedoseev Matvey
ART OF FIGHT
Амирхан Мамедов Gracie Barra Moscow Gagné par points - 03:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
14
Terminé
Фёдор Лупинос
Ludus GoJira
Никита Дорофеев BHJJ Togliatty Gagné par soumission - 01:18
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
18
Terminé
Igor Kotov
Supernova BJJ Academy
Gagné par Disqualification - 00:31
Rodion Nikolenko Moscow Hero School
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
15
Terminé
Tair Kasymzhanov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Данил Василенко АСЕ Ястреб Gagné par points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
15
Terminé
NIKITA NIKITIN
АСЕ Ястреб
Gagné par soumission - 00:13
Яков Ломаев Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
19
Terminé
Виталий Ерамасов
АСЕ Ястреб
Gagné par soumission - 00:23
Иван Кузнецов Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 kg
(Saturday)
17
Terminé
Nikos Panfilov
ART OF FIGHT
Gagné par points - 03:00
Zakhar Frolov Ludus GoJira
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
2-16
Terminé
Тимур Тимин
LION ACADEMY
Степан Прохорчик Supernova BJJ Academy Gagné par soumission - 00:16
2012-2013 (Gi) / Girls / White / -28 kg
(Saturday)
19
Terminé
Darina Kuzmenko
АСЕ Ястреб
Яна Ткачева Supernova BJJ Academy Gagné par points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
16
Terminé
Илья Богатов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ardan Boskholov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Gagné par points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -36 kg
(Saturday)
1-14
Terminé
Мурат Карабулут
CHECKMAT INTERNATIONAL
Фёдор Черных Gymnasium Gagné par points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 kg
(Saturday)
19
Terminé
Роман Тимаков
Gagné par soumission - 00:20
Timur Abrekov Severa Fight Club
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
20
Terminé
Artem Ozaryan
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Gagné par soumission - 00:50
Александр Ильин Supernova BJJ Academy
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
2-17
Terminé
Марк Яровой
АСЕ Ястреб
Gagné par soumission - 01:53
Ruben Ter-Avanesov Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
16
Terminé
Рауль Исмаилов
АСЕ Ястреб
Gagné par soumission - 01:30
Мирослав Капитанюк АСЕ Ястреб
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -44 kg
(Saturday)
16
Terminé
Никита Баранов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gagné par points - 03:00
Leon Arshba Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
15
Terminé
Maksim Samoylov
Gymnasium
Gagné par points - 02:00
Artem Klimenko Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
21
Terminé
Igor Kotov
Supernova BJJ Academy
Виталий Ерамасов АСЕ Ястреб Gagné par points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
17
Terminé
Максим Осипов
PERSEUS
Gagné par points - 03:00
Roman Yavorovskiy Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Girls / White / -28 kg
(Saturday)
20
Terminé
Полина Поздеева
Gymnasium
Gagné par points - 03:00
Пименова Ульяна Supernova BJJ Academy
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
17
Terminé
Leonard Gasten
Gymnasium
Gagné par points - 03:00
Николай Крутихин Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
2-18
Terminé
Amir Kurbanov
GoJIRa team
Gagné par points - 03:00
Тимур Хегай MATA LEAO
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Saturday)
18
Terminé
Nikita Sotskiy
GF Team Russia
Константин Халатин Gymnasium Gagné par points - 03:00
2016-2017 (NoGi) / Kids / White / -16 kg
(Saturday)
1-17
Terminé
Tigran Amiryan
AForce Russia
Gagné par points - 02:00
Милана Растягаева Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
16
Terminé
Владимир Журонов
Gymnasium
Лаврентий Васильев Strela Team (official) Gagné par soumission - 01:55
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
20
Terminé
Захар Митякин
АСЕ Ястреб
Gagné par points - 03:00
Михаил Островский Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 kg
(Saturday)
18
Terminé
Амирхан Мамедов
Gracie Barra Moscow
Gagné par points - 03:00
Иван Буташин Сибирский барс
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -22 kg
(Saturday)
23
Terminé
Артем Задорожный
ZR Team
Амаль Валиуллин CHECKMAT INTERNATIONAL Gagné par soumission - 00:28