Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
19
Acabado
Константин Киреев
Gymnasium
Савва Тунёв АСЕ Ястреб Won by points
2016-2017 (NoGi) / Kids / White / -16 kg
(Saturday)
1-16
Acabado
Tigran Amiryan
AForce Russia
Won by points - 02:00
Nikita Semenov Universal Jiu Jitsu
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
16
Acabado
Александр Поклад
LEGION SPB
Won by points - 02:00
Тимур Ложкин Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Saturday)
17
Acabado
Aron Yarkov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Евгений Изюмов АСЕ Ястреб Won by Submission - 00:44
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 kg
(Saturday)
17
Acabado
Fedoseev Matvey
ART OF FIGHT
Амирхан Мамедов Gracie Barra Moscow Won by points - 03:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
14
Acabado
Фёдор Лупинос
Ludus GoJira
Никита Дорофеев BHJJ Togliatty Won by Submission - 01:18
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
18
Acabado
Igor Kotov
Supernova BJJ Academy
Won by Disqualification (disqualification) - 00:31
Rodion Nikolenko Moscow Hero School
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
15
Acabado
Tair Kasymzhanov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Данил Василенко АСЕ Ястреб Won by points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
15
Acabado
NIKITA NIKITIN
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 00:13
Яков Ломаев Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
19
Acabado
Виталий Ерамасов
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 00:23
Иван Кузнецов Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 kg
(Saturday)
17
Acabado
Nikos Panfilov
ART OF FIGHT
Won by points - 03:00
Zakhar Frolov Ludus GoJira
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
2-16
Acabado
Тимур Тимин
LION ACADEMY
Степан Прохорчик Supernova BJJ Academy Won by Submission - 00:16
2012-2013 (Gi) / Girls / White / -28 kg
(Saturday)
19
Acabado
Darina Kuzmenko
АСЕ Ястреб
Яна Ткачева Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
16
Acabado
Илья Богатов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ardan Boskholov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Won by points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -36 kg
(Saturday)
1-14
Acabado
Мурат Карабулут
CHECKMAT INTERNATIONAL
Фёдор Черных Gymnasium Won by points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 kg
(Saturday)
19
Acabado
Роман Тимаков
Won by Submission - 00:20
Timur Abrekov Severa Fight Club
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
20
Acabado
Artem Ozaryan
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by Submission - 00:50
Александр Ильин Supernova BJJ Academy
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
2-17
Acabado
Марк Яровой
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 01:53
Ruben Ter-Avanesov Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
16
Acabado
Рауль Исмаилов
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 01:30
Мирослав Капитанюк АСЕ Ястреб
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -44 kg
(Saturday)
16
Acabado
Никита Баранов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 03:00
Leon Arshba Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
15
Acabado
Maksim Samoylov
Gymnasium
Won by points - 02:00
Artem Klimenko Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
21
Acabado
Igor Kotov
Supernova BJJ Academy
Виталий Ерамасов АСЕ Ястреб Won by points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
17
Acabado
Максим Осипов
PERSEUS
Won by points - 03:00
Roman Yavorovskiy Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Girls / White / -28 kg
(Saturday)
20
Acabado
Полина Поздеева
Gymnasium
Won by points - 03:00
Пименова Ульяна Supernova BJJ Academy
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
17
Acabado
Leonard Gasten
Gymnasium
Won by points - 03:00
Николай Крутихин Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
2-18
Acabado
Amir Kurbanov
GoJIRa team
Won by points - 03:00
Тимур Хегай MATA LEAO
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Saturday)
18
Acabado
Nikita Sotskiy
GF Team Russia
Константин Халатин Gymnasium Won by points - 03:00
2016-2017 (NoGi) / Kids / White / -16 kg
(Saturday)
1-17
Acabado
Tigran Amiryan
AForce Russia
Won by points - 02:00
Милана Растягаева Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
16
Acabado
Владимир Журонов
Gymnasium
Лаврентий Васильев Strela Team (official) Won by Submission - 01:55
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
20
Acabado
Захар Митякин
АСЕ Ястреб
Won by points - 03:00
Михаил Островский Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 kg
(Saturday)
18
Acabado
Амирхан Мамедов
Gracie Barra Moscow
Won by points - 03:00
Иван Буташин Сибирский барс
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -22 kg
(Saturday)
23
Acabado
Артем Задорожный
ZR Team
Амаль Валиуллин CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 00:28