Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Saturday)
4
Färdig
Enrique Guerrero Trujillano
Gymnasium
Vann på poäng - 02:00
Максим Карпинский Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Saturday)
2
Färdig
Robert Kaygulov
Jungle Bjj
Vann på Submission - 00:15
Timur Alekseev Strela Team (official)
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
4
Färdig
Арсений Пожарский
LEGION SPB
Vann på poäng - 02:00
Igor Krupenko Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Saturday)
5
Färdig
Александр Абдуллин
Dragon's Den Velikiy Novgorod
Vann på poäng - 02:00
Ауес Шогенов Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(Saturday)
Färdig
Гасан Казиахмедов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på Walkover
Александр Борисевич Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
4
Färdig
Лев Галыгин
CHEKMAT INTERNATIONAL
Алексей Балов Gymnasium Vann på poäng - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
3
Färdig
Лаврентий Васильев
Strela Team (official)
Vann på Submission - 01:30
Амаль Валиуллин CHECKMAT INTERNATIONAL
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Saturday)
6
Färdig
Peter Fedorov
СК РОСТ
Vann på poäng - 02:00
Александр Киселев ZENIT TEAM
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(Saturday)
4
Färdig
Амин Катчиев
Ludus Team
Vann på poäng - 02:00
Лапутин Егор Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Saturday)
Färdig
Худоев Феликс
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Андроник Арсений ZR Team Vann på Walkover - 02:00
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -20 kg
(Saturday)
2-3
Färdig
Демьян Крымов
Gymnasium
Максим Слабковский GF Team Russia Vann på Submission - 00:08
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Saturday)
6
Färdig
Даниэль Долина
ART OF FIGHT
Vann på Submission - 01:21
Vladimir Nak Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
5
Färdig
максим чубукин
Jungle Bjj
Vann på Submission - 00:59
Aaron Top Titan Jiu Jitsu Moscow
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -34 kg
(Saturday)
Färdig
Муслим Алиев
JGBJJ-TEAM
Vann på Walkover
DANILA MARIN Supernova BJJ Academy
2014-2015 (Gi) / Girls / White / -21 kg
(Saturday)
7
Färdig
To be decided
Sofia Matushkina Gymnasium Vann via diskvalificering
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Saturday)
5
Färdig
Андрей Савицкий
Alex Alves jiu Jitsu
Александр Внуков АСЕ Ястреб Vann på Submission - 00:58
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
Färdig
Игорь Базарнов
Ludus GoJira
Vann på Walkover
David Khalatin Gymnasium
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -24 kg
(Saturday)
2-5
Färdig
Глеб Горин
Gymnasium
Lev Sokolov Gymnasium Vann på poäng - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
4
Färdig
Фёдор Лупинос
Ludus GoJira
Vann på Submission - 01:06
Василий Шаровар CHECKMAT INTERNATIONAL
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(Saturday)
5
Färdig
Damir Kuzmenko
АСЕ Ястреб
Vann på poäng - 02:00
Велимир Кубышкин
2014-2015 (Gi) / Girls / Grey / -21 kg
(Saturday)
8
Färdig
Вероника Кеменова
АСЕ Ястреб
Vann på Submission - 00:26
Александра Абдуллина ZR Team
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -18 kg
(Saturday)
1-4
Färdig
Tigran Amiryan
AForce Russia
Vann på poäng - 02:00
Nikita Semenov Universal Jiu Jitsu
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Saturday)
7
Färdig
Danil Kurdyukov
АСЕ Ястреб
Vann på Submission - 01:05
Yusuf Sadykov Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Saturday)
Färdig
Mikael Ter-Avanesov
Gymnasium
Vann på Walkover
Vasily Sharov Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
5
Färdig
Aleksandr Fatkin
Ludus GoJira
Vann på Submission - 01:02
Ваагн Оганесян Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Saturday)
4
Färdig
Robert Kaygulov
Jungle Bjj
Яромир Глазырин Supernova BJJ Academy Vann på poäng - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Saturday)
6
Färdig
Danila Ryzhkov
Gymnasium
Vann på Submission - 01:02
Enrique Guerrero Trujillano Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
2-8
Färdig
Глеб Растягаев
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Sangariev Baisangur CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på poäng - 03:00
2014-2015 (Gi) / Girls / Grey / -21 kg
(Saturday)
9
Färdig
ALEKSIIA KONIUKHOVA
Strela Team (official)
Vann på poäng - 02:00
Лисиченкова Арина Titan Jiu Jitsu Moscow
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
Färdig
Платон Антоненко
Ribeiro Jiu Jitsu University
Vann på Walkover
Petr Striletskiy Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Saturday)
8
Färdig
Александр Абдуллин
Dragon's Den Velikiy Novgorod
Vann på poäng - 02:00
Даниэль Долина ART OF FIGHT
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
5
Färdig
Леонид Грехнёв
Jungle Bjj
Владимир Журонов Gymnasium Vann på poäng - 02:00