Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
27
Färdig
Егор Руденко
ZENIT TEAM
Ardan Boskholov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Vann på poäng - 03:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
27
Färdig
Самат Фаляхиев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Роман Лихачев ZENIT TEAM Vann på poäng - 02:00
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
2-28
Färdig
Артём Фокин
Supernova BJJ Academy
Джамал Магомедов LEGION SPB Vann på poäng - 03:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -22 kg
(Saturday)
25
Färdig
Захар Фонарев
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Vann på domslut - 02:00
Даниэль Долина ART OF FIGHT
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
28
Färdig
Данил Василенко
АСЕ Ястреб
Vann på Submission - 02:58
Никита Неласов АСЕ Ястреб
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
32
Färdig
Захар Митякин
АСЕ Ястреб
Исмаил Мамедов LUDUS ALLIANCE RUSSIA Vann på Submission - 00:22
2010-2011 (Gi) / Girls / Grey / -38 kg
(Saturday)
33
Färdig
Sofya Glazyrina
Supernova BJJ Academy
Vann på Submission - 00:27
Арина Романова СК БОЕЦ
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -22 kg
(Saturday)
24
Färdig
Фёдор Кулев
Ludus GoJira
Никита Петров Strela Team (official) Vann på Submission - 02:03
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
28
Färdig
Артём Зубаровский
АСЕ Ястреб
Амин Катчиев Ludus Team Vann på Submission - 00:43
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -33 kg
(Saturday)
30
Färdig
Eli Paniashvili
Gymnasium
Vann på poäng - 03:00
Фёдор Жихорев Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
29
Färdig
Александр Кузин
Gymnasium
Vann på Submission - 02:18
Илья Богатов CHECKMAT INTERNATIONAL
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 kg
(Saturday)
35
Färdig
Дима Перевалов
АСЕ Ястреб
Никита Козлов Supernova BJJ Academy Vann på poäng - 03:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -35 kg
(Saturday)
29
Färdig
Ilya Shkodin
Supernova BJJ Academy
Александр Киселев ZENIT TEAM Vann på Submission - 01:18
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
31
Färdig
Тимур Хегай
MATA LEAO
Степан Прохорчик Supernova BJJ Academy Vann på Submission - 00:53
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -33 kg
(Saturday)
26
Färdig
Aron Yarkov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Vann på poäng - 03:00
Fedor Pribylov Supernova BJJ Academy
2012-2013 (NoGi) / Girls / White / -25 kg
(Saturday)
1-28
Färdig
Яна Егошина
MATA LEAO
Варвара Хожайнова Куровское Fedunov Team Vann på poäng - 03:00
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
2-29
Färdig
Igor Kotov
Supernova BJJ Academy
Vann på poäng - 03:00
Иван Черкашин АСЕ Ястреб
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
29
Färdig
Максим Зайцев
АСЕ Ястреб
Умар Анчоков LUDUS ALLIANCE RUSSIA Vann på Submission - 00:50
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
30
Färdig
Михаил Милосердов
Strela Team (official)
Vann på poäng - 03:00
Николай Крутихин Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
32
Färdig
Константин Шевцов
Gracie Barra Ekaterinburg
Марк Яровой АСЕ Ястреб Vann på Submission - 02:52
2012-2013 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 kg
(Saturday)
Färdig
Авдеев Владимир
Budo-Center
Vladislav Lyubomirov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Vann på Walkover
2012-2013 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 kg
(Saturday)
30
Färdig
ELMAN IBAKOV
Gymnasium
Vann på Submission - 00:36
Eremei Shaevskyi Gracie Barra Ekaterinburg
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -33 kg
(Saturday)
27
Färdig
Илья Кузнецов
Supernova BJJ Academy
Alexander Shpikalov Supernova BJJ Academy Vann på poäng - 03:00
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
33
Färdig
Igor Bondarenko
АСЕ Ястреб
Vann på Submission - 02:07
Захар Вазюков CHECKMAT INTERNATIONAL
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
30
Färdig
Руслан Долматов
Checkmat Adygea
Егор Абатуров АСЕ Ястреб Vann på poäng - 03:00
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
2-30
Färdig
Александр Ильин
Supernova BJJ Academy
Тимофей Савиных АСЕ Ястреб Vann på Submission - 01:11
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -22 kg
(Saturday)
32
Färdig
Тимур Гайнутдинов
Strela Team (official)
Степан Савчук АСЕ Ястреб Vann på poäng - 03:00
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -25 kg
(Saturday)
37
Färdig
Kirill Chernov
АСЕ Ястреб
Lev Sitnikov BJJ FRX Vann på poäng - 03:00
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
31
Färdig
Ardan Boskholov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
NIKITA NIKITIN АСЕ Ястреб Vann på poäng - 03:00
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
33
Färdig
Илья Раскостов
Gracie Barra Ekaterinburg
Тимур Тимин LION ACADEMY Vann på poäng - 03:00
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
34
Färdig
Савва Тунёв
АСЕ Ястреб
Исмаил Мамедов LUDUS ALLIANCE RUSSIA Vann på Submission - 00:15
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
2-31
Färdig
Джамал Магомедов
LEGION SPB
Никита Тунёв АСЕ Ястреб Vann på poäng - 03:00