Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
10
Färdig
Арсений Пожарский
LEGION SPB
максим чубукин Jungle Bjj Vann på poäng - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(Saturday)
9
Färdig
Амин Катчиев
Ludus Team
Vann på domslut - 02:00
Максим Ким Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -34 kg
(Saturday)
1-6
Färdig
Муслим Алиев
JGBJJ-TEAM
Фёдор Жихорев Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Vann på poäng - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
2-10
Färdig
Makar Egorov
Gymnasium
Egor Akulov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Vann på poäng - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
8
Färdig
Leonard Gasten
Gymnasium
Vann på poäng - 03:00
Михаил Милосердов Strela Team (official)
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -19 kg
(Saturday)
9
Färdig
Игорь Базарнов
Ludus GoJira
Aleksandr Fatkin Ludus GoJira Vann på Submission - 01:02
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Saturday)
13
Färdig
Alexander Shpikalov
Supernova BJJ Academy
Vann på Submission - 02:18
Данияр Очилов LEGION SPB
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
12
Färdig
Захар Митякин
АСЕ Ястреб
Vann på Submission - 00:30
Savva Indienko Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
8
Färdig
Mark Smirnov
Gymnasium
Дамир Мусаев Gracie Barra Ekaterinburg Vann på poäng - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Saturday)
10
Färdig
Omar Agaev
LEGION SPB
Vann på poäng - 02:00
Темур Темуров Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
11
Färdig
Платон Антоненко
Ribeiro Jiu Jitsu University
Александр Поклад LEGION SPB Vann på Submission - 01:35
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
11
Färdig
Рамазан Казиахмедов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Тимофей Савиных АСЕ Ястреб Vann på Submission - 00:30
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
13
Färdig
Михаил Островский
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Vann på poäng - 03:00
Maxim Shiferson Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -39 kg
(Saturday)
1-10
Färdig
ELMAN IBAKOV
Gymnasium
Vann på Submission - 01:19
Vladislav Lyubomirov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
2-11
Färdig
Илья Раскостов
Gracie Barra Ekaterinburg
Тимур Тимин LION ACADEMY Vann på poäng - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Saturday)
14
Färdig
Aron Yarkov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Vann på poäng - 03:00
Pavel Blagodatov AForce Russia
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -25 kg
(Saturday)
12
Färdig
Макар Савин
S.P.O.R.T. Generation
Vann på poäng - 03:00
Арслан Хаматов Jungle Bjj
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
11
Färdig
Макаров Тимофей
Gracie Barra Ekaterinburg
Мирослав Капитанюк АСЕ Ястреб Vann på poäng - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
9
Färdig
Арсений Соболев
Philipp Shabunin Gymnasium Vann på poäng - 03:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
9
Färdig
Фёдор Лупинос
Ludus GoJira
Vann på Submission - 00:39
Alim Musaev Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
12
Färdig
Александр Ильин
Supernova BJJ Academy
Vann på poäng - 03:00
Никита Батаев АСЕ Ястреб
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
12
Färdig
Иван Володов
GoJIRa team
Тимур Ложкин Академия единоборств "VICTORY TEAM" Vann på poäng - 02:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -36 kg
(Saturday)
1-9
Färdig
Eremei Shaevskyi
Gracie Barra Ekaterinburg
Eli Paniashvili Gymnasium Vann via diskvalificering - 01:13
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
14
Färdig
Захар Вазюков
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på Submission - 00:43
Luka Berestov Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
2-12
Färdig
Artem Muranov
S.P.O.R.T. Generation
Степан Прохорчик Supernova BJJ Academy Vann på Submission - 01:47
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
12
Färdig
Максим Осипов
PERSEUS
Vann på poäng - 03:00
Unknown User Strela Team (official)
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
10
Färdig
Филипп Попов
СК "Спарта"
NIKITA NIKITIN АСЕ Ястреб Vann på Submission - 00:58
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -31 kg
(Saturday)
14
Färdig
Артём Чуприян
Martial Arts Center GENERAL
Михаил Павлов Vann på poäng - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
13
Färdig
Igor Kotov
Supernova BJJ Academy
Vann på poäng - 03:00
Иван Черкашин АСЕ Ястреб
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
13
Färdig
Daniil Пулин
Gymnasium
Vann på poäng - 02:00
Maksim Pinchuk Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
10
Färdig
Никита Дорофеев
BHJJ Togliatty
Vann på poäng - 02:00
Олег Михайлов Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
15
Färdig
Артём Селезенев
Jungle Bjj
Igor Bondarenko АСЕ Ястреб Vann på Submission - 00:47