Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Mat 1-10)
2
Dokončeno
Александр Дахин
Supernova BJJ Academy
Won by points
Роман Тимаков Nevskiy Fightclub
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(Mat 1-10)
2
Dokončeno
Иван Демидов
КСЕ СПАРТАНЕЦ
Won by points - 02:00
Rostislav Danilin CHECKMAT INTERNATIONAL
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
Dokončeno
Казбек Курчаев
Won by Walkover
Платон Виноградов Gymnasium
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
Dokončeno
Магомедимин Гасанов
Won by Walkover
Рамид Мамедов Dragon's Den Pskov
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
4
Dokončeno
Gleb Biryukov
Kimura GRAPPLING team
Гордей Шашков S.P.O.R.T. Generation Won by points - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Mat 1-10)
2
Dokončeno
Джамал Абдуллаев
Pridebjj
Даниил Мартынов Senna Fight Academy Won by Decision - 02:00
2013-2014 (Gi) / Girls / White / -21 kg
(Mat 1-10)
4
Dokončeno
Елизавета Монахова
Gymnasium
Маргарита Радулевич S.P.O.R.T. Generation Won by points - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Mat 1-10)
2
Dokončeno
Илья Сертаков
Eli Paniashvili Gymnasium Won by points - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
3
Dokončeno
Ilia Samoilenko
LEGION SPB
Григорий Билык S.P.O.R.T. Generation Won by points - 02:00
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
3
Dokončeno
Лев Ерёменко
Центр Госинкан
Won by points
Матвей Шевелев STONEGUARD
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Mat 1-10)
3
Dokončeno
Евстафий Панцерев
S.P.O.R.T. Generation
Филипп Попов СК "Спарта" Won by points
2015-2016 (Gi) / Kids / White / -18 kg
(Mat 1-10)
1-5
Dokončeno
Sofia Matushkina
Gymnasium
Tarakanov Artemii LEGION SPB Won by Decision - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
2-2
Dokončeno
Peter Kuznetsov
Gymnasium
Won by points - 02:00
Максим Седых
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
5
Dokončeno
Елисей Бурлеев
LEGION SPB
Кирилл Мангутов Won by points - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Mat 1-10)
3
Dokončeno
Алексей Москалев
Савва Аркадьев S.P.O.R.T. Generation Won by points - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Mat 1-10)
3
Dokončeno
Максим Спирин
VALETUDO г. Ковров
Won by points - 02:00
Александр Кучурин Gymnasium
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
2-3
Dokončeno
Казбек Курчаев
Won by points
Платон Середа Gymnasium
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
Dokončeno
Danila Ryzhkov
Gymnasium
Won by Walkover
Федор Гулько Senna Fight Academy
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
2015-2016 (Gi) / Kids / White / -22 kg
(Mat 1-10)
1-3
Dokončeno
Захар Котов
S.P.O.R.T. Generation
Won by points - 02:00
Gordey Astrakhanskiy
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
4
Dokončeno
Максим Копиев
LEGION SPB
Won by Submission - 01:53
Константин Ким LEGION SPB
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Mat 1-10)
4
Dokončeno
Demid Romanov
S.P.O.R.T. Generation
Won by points - 02:00
Fedor Martashov
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
7
Dokončeno
Гордей Шашков
S.P.O.R.T. Generation
Won by points - 02:00
Кирилл Мангутов
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(Mat 1-10)
Dokončeno
Timur Sharifov
LEGION SPB
Rostislav Danilin CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Walkover
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Mat 1-10)
4
Dokončeno
Богдан Скороходов
Martial Arts Center GENERAL
Won by Submission
Devid Sanaia Orion`s Belt
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Mat 1-10)
4
Dokončeno
Даниил Мартынов
Senna Fight Academy
Won by points - 02:00
Iaromir Grishko Gymnasium
2013-2014 (Gi) / Girls / White / -21 kg
(Mat 1-10)
5
Dokončeno
Олеся Бурлеева
LEGION SPB
Won by points - 02:00
Маргарита Радулевич S.P.O.R.T. Generation
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
Dokončeno
Stepan Soshilov
Strela Team (official)
Амир Али Голубинов Won by Walkover - 01:47
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
4
Dokončeno
Kozlov Artёm
Senna Fight Academy
Rasul Shamsutdinov S.P.O.R.T. Generation Won by points - 02:00