Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Mat 1-10)
2
Färdig
Александр Дахин
Supernova BJJ Academy
Vann på poäng
Роман Тимаков Nevskiy Fightclub
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(Mat 1-10)
2
Färdig
Иван Демидов
КСЕ СПАРТАНЕЦ
Vann på poäng - 02:00
Rostislav Danilin CHECKMAT INTERNATIONAL
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Казбек Курчаев
Vann på Walkover
Платон Виноградов Gymnasium
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Магомедимин Гасанов
Vann på Walkover
Рамид Мамедов Dragon's Den Pskov
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
4
Färdig
Gleb Biryukov
Kimura GRAPPLING team
Гордей Шашков S.P.O.R.T. Generation Vann på poäng - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Mat 1-10)
2
Färdig
Джамал Абдуллаев
Pridebjj
Даниил Мартынов Senna Fight Academy Vann på domslut - 02:00
2013-2014 (Gi) / Girls / White / -21 kg
(Mat 1-10)
4
Färdig
Елизавета Монахова
Gymnasium
Маргарита Радулевич S.P.O.R.T. Generation Vann på poäng - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Mat 1-10)
2
Färdig
Илья Сертаков
Eli Paniashvili Gymnasium Vann på poäng - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
3
Färdig
Ilia Samoilenko
LEGION SPB
Григорий Билык S.P.O.R.T. Generation Vann på poäng - 02:00
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
3
Färdig
Лев Ерёменко
Центр Госинкан
Vann på poäng
Матвей Шевелев STONEGUARD
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Mat 1-10)
3
Färdig
Евстафий Панцерев
S.P.O.R.T. Generation
Филипп Попов СК "Спарта" Vann på poäng
2015-2016 (Gi) / Kids / White / -18 kg
(Mat 1-10)
1-5
Färdig
Sofia Matushkina
Gymnasium
Tarakanov Artemii LEGION SPB Vann på domslut - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
2-2
Färdig
Peter Kuznetsov
Gymnasium
Vann på poäng - 02:00
Максим Седых
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
5
Färdig
Елисей Бурлеев
LEGION SPB
Кирилл Мангутов Vann på poäng - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Mat 1-10)
3
Färdig
Алексей Москалев
Савва Аркадьев S.P.O.R.T. Generation Vann på poäng - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Mat 1-10)
3
Färdig
Максим Спирин
VALETUDO г. Ковров
Vann på poäng - 02:00
Александр Кучурин Gymnasium
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
2-3
Färdig
Казбек Курчаев
Vann på poäng
Платон Середа Gymnasium
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Danila Ryzhkov
Gymnasium
Vann på Walkover
Федор Гулько Senna Fight Academy
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
2015-2016 (Gi) / Kids / White / -22 kg
(Mat 1-10)
1-3
Färdig
Захар Котов
S.P.O.R.T. Generation
Vann på poäng - 02:00
Gordey Astrakhanskiy
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
4
Färdig
Максим Копиев
LEGION SPB
Vann på Submission - 01:53
Константин Ким LEGION SPB
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Mat 1-10)
4
Färdig
Demid Romanov
S.P.O.R.T. Generation
Vann på poäng - 02:00
Fedor Martashov
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
7
Färdig
Гордей Шашков
S.P.O.R.T. Generation
Vann på poäng - 02:00
Кирилл Мангутов
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Timur Sharifov
LEGION SPB
Rostislav Danilin CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på Walkover
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Mat 1-10)
4
Färdig
Богдан Скороходов
Martial Arts Center GENERAL
Vann på Submission
Devid Sanaia Orion`s Belt
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Mat 1-10)
4
Färdig
Даниил Мартынов
Senna Fight Academy
Vann på poäng - 02:00
Iaromir Grishko Gymnasium
2013-2014 (Gi) / Girls / White / -21 kg
(Mat 1-10)
5
Färdig
Олеся Бурлеева
LEGION SPB
Vann på poäng - 02:00
Маргарита Радулевич S.P.O.R.T. Generation
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Stepan Soshilov
Strela Team (official)
Амир Али Голубинов Vann på Walkover - 01:47
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
4
Färdig
Kozlov Artёm
Senna Fight Academy
Rasul Shamsutdinov S.P.O.R.T. Generation Vann på poäng - 02:00