Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (Gi) / White / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
1-48
Dokončeno
Кирилл Блохин
Strela Team (official)
Won by points - 05:00
Aleksandr Efimov Senna Fight Academy
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
48
Dokončeno
Антон Шабалин
Team Strela
Igor Lipenskiy КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by Submission - 02:24
Male (Gi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
2-50
Dokončeno
Aleksandr Starkov
Universal Jiu Jitsu
Roman Gamayunov SAPSAN TEAM Won by Disqualification (disqualification) - 03:28
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Feather -70 kg
(Mat 1-10)
51
Dokončeno
Александр Вахлеев
Senna Fight Academy
Won by Submission - 01:07
Максим Кныш Strela Team (official)
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Medium Heavy -88 kg
(Mat 1-10)
46
Dokončeno
Evgenii Ivanov
Strela Team (official)
Роман Железцов ICON (Айкон) Won by points - 05:00
Male (Gi) / White / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
49
Dokončeno
Iosif Lipalo
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by points - 05:00
Орхан Гафилзадэ Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
52
Dokončeno
Эльдар Гайдаров
Sc abubakarova
Аким Мусин Jungle Bjj Won by Walkover
Male (Gi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
2-51
Dokončeno
Владимир Воронов
Pit-Bull
Kirill Sergeev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by Submission - 04:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
52
Dokončeno
Roman Tarkil
Strela Team (official)
Won by points - 06:00
Leonid Garbuzov Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Mat 1-10)
1-51
Dokončeno
Дмитрий Токарев
Strela Team (official)
Won by points - 06:00
Aleksandr Porokhnya Strela Team (official)
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -59 kg
(Mat 1-10)
47
Dokončeno
Тихон Мацуганов
Supernova BJJ Academy
Won by points - 04:00
Postnikov Jakov STONEGUARD
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
50
Dokončeno
Антон Шабалин
Team Strela
Petr Grigorev SAPSAN TEAM Won by Submission - 01:07
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -35 kg
(Mat 1-10)
2-52
Dokončeno
Оганнес Асатрян
SHADOWS WAY
Dmitry Pravednikov Gymnasium Won by Submission - 00:28
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-10)
53
Dokončeno
Sergey Sarkisov
Gymnasium
Руслан Хашба AF Academy Won by Submission - 03:32
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -44 kg
(Mat 1-10)
53
Dokončeno
Айк Казарян
SHADOWS WAY
Won by points - 04:00
Александр Маневич Gymnasium
Male (Gi) / Brown / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
1-52
Dokončeno
Albert Adiyarov
Samurai Academy
Won by points - 06:00
Александр Карманов Universal Jiu Jitsu
Male (Gi) / Purple / Adult / Ultra Heavy +100
(Mat 1-10)
2-53
Dokončeno
Билал Курбабагамаев
Gymnasium
Won by points - 06:00
Тимур Пшихопов LEGION SPB
Male (Gi) / White / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
51
Dokončeno
Kirill Kostylev
Team Strela
Орхан Гафилзадэ Gymnasium Won by points - 05:00
Male (Gi) / Blue / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
49
Dokončeno
Maksim Dolin
UNION Grappling Team
Won by points - 06:00
Nikolay Balboshin Titan Jiu Jitsu Moscow
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-10)
54
Dokončeno
Гасан Джамалутдинов
Agate team
Demid Zolin КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by points - 05:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 kg
(Mat 1-10)
54
Dokončeno
Алексей Ковтанюк
АСЕ Ястреб
Aleksandr Serbinov Won by Submission - 01:35
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -69 kg
(Mat 1-10)
1-53
Dokončeno
Karen Surinov
Gymnasium
Won by Submission - 02:20
Renat Gaibatov Pit-Bull
Male (Gi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
2-54
Dokončeno
Roman Gamayunov
SAPSAN TEAM
Kirill Sergeev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by points - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
52
Dokončeno
Igor Lipenskiy
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by Submission - 01:54
Petr Grigorev SAPSAN TEAM
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -44 kg
(Mat 1-10)
55
Dokončeno
Айк Казарян
SHADOWS WAY
Won by points - 04:00
Maksim Bryksin Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Medium Heavy -88 kg
(Mat 1-10)
48
Dokončeno
Evgenii Ivanov
Strela Team (official)
Won by points - 05:00
Дмитрий Ковалев SAPSAN TEAM
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Light -76 kg
(Mat 1-10)
53
Dokončeno
Артем Шкуратов
Senna Fight Academy
Won by Submission - 00:17
Sergey Vyalkin Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Mat 1-10)
1-54
Dokončeno
Дмитрий Донской
Strela Team (official)
Won by Submission - 01:53
Дмитрий Токарев Strela Team (official)
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-10)
55
Dokončeno
Руслан Хашба
AF Academy
Сергей Михайлов Strela Team (official) Won by Submission - 01:31
Male (Gi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
56
Dokončeno
Иван Литин
Strela Team (official)
Roman Tarkil Strela Team (official) Won by points - 06:00
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -69 kg
(Mat 1-10)
1-55
Dokončeno
Karen Surinov
Gymnasium
Ian Khokhlov Gymnasium Won by Decision
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -35 kg
(Mat 1-10)
2-55
Dokončeno
Dmitry Pravednikov
Gymnasium
Won by points - 02:04
Pavel Plotnikov SAPSAN TEAM