Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (Gi) / White / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
1-48
Färdig
Кирилл Блохин
Strela Team (official)
Vann på poäng - 05:00
Aleksandr Efimov Senna Fight Academy
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
48
Färdig
Антон Шабалин
Team Strela
Igor Lipenskiy КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Vann på Submission - 02:24
Male (Gi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
2-50
Färdig
Aleksandr Starkov
Universal Jiu Jitsu
Roman Gamayunov SAPSAN TEAM Vann via diskvalificering - 03:28
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Feather -70 kg
(Mat 1-10)
51
Färdig
Александр Вахлеев
Senna Fight Academy
Vann på Submission - 01:07
Максим Кныш Strela Team (official)
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Medium Heavy -88 kg
(Mat 1-10)
46
Färdig
Evgenii Ivanov
Strela Team (official)
Роман Железцов ICON (Айкон) Vann på poäng - 05:00
Male (Gi) / White / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
49
Färdig
Iosif Lipalo
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Vann på poäng - 05:00
Орхан Гафилзадэ Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
52
Färdig
Эльдар Гайдаров
Sc abubakarova
Аким Мусин Jungle Bjj Vann på Walkover
Male (Gi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
2-51
Färdig
Владимир Воронов
Pit-Bull
Kirill Sergeev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Vann på Submission - 04:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
52
Färdig
Roman Tarkil
Strela Team (official)
Vann på poäng - 06:00
Leonid Garbuzov Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Mat 1-10)
1-51
Färdig
Дмитрий Токарев
Strela Team (official)
Vann på poäng - 06:00
Aleksandr Porokhnya Strela Team (official)
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -59 kg
(Mat 1-10)
47
Färdig
Тихон Мацуганов
Supernova BJJ Academy
Vann på poäng - 04:00
Postnikov Jakov STONEGUARD
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
50
Färdig
Антон Шабалин
Team Strela
Petr Grigorev SAPSAN TEAM Vann på Submission - 01:07
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -35 kg
(Mat 1-10)
2-52
Färdig
Оганнес Асатрян
SHADOWS WAY
Dmitry Pravednikov Gymnasium Vann på Submission - 00:28
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-10)
53
Färdig
Sergey Sarkisov
Gymnasium
Руслан Хашба AF Academy Vann på Submission - 03:32
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -44 kg
(Mat 1-10)
53
Färdig
Айк Казарян
SHADOWS WAY
Vann på poäng - 04:00
Александр Маневич Gymnasium
Male (Gi) / Brown / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
1-52
Färdig
Albert Adiyarov
Samurai Academy
Vann på poäng - 06:00
Александр Карманов Universal Jiu Jitsu
Male (Gi) / Purple / Adult / Ultra Heavy +100
(Mat 1-10)
2-53
Färdig
Билал Курбабагамаев
Gymnasium
Vann på poäng - 06:00
Тимур Пшихопов LEGION SPB
Male (Gi) / White / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
51
Färdig
Kirill Kostylev
Team Strela
Орхан Гафилзадэ Gymnasium Vann på poäng - 05:00
Male (Gi) / Blue / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
49
Färdig
Maksim Dolin
UNION Grappling Team
Vann på poäng - 06:00
Nikolay Balboshin Titan Jiu Jitsu Moscow
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-10)
54
Färdig
Гасан Джамалутдинов
Agate team
Demid Zolin КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Vann på poäng - 05:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 kg
(Mat 1-10)
54
Färdig
Алексей Ковтанюк
АСЕ Ястреб
Aleksandr Serbinov Vann på Submission - 01:35
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -69 kg
(Mat 1-10)
1-53
Färdig
Karen Surinov
Gymnasium
Vann på Submission - 02:20
Renat Gaibatov Pit-Bull
Male (Gi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
2-54
Färdig
Roman Gamayunov
SAPSAN TEAM
Kirill Sergeev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Vann på poäng - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
52
Färdig
Igor Lipenskiy
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Vann på Submission - 01:54
Petr Grigorev SAPSAN TEAM
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -44 kg
(Mat 1-10)
55
Färdig
Айк Казарян
SHADOWS WAY
Vann på poäng - 04:00
Maksim Bryksin Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Medium Heavy -88 kg
(Mat 1-10)
48
Färdig
Evgenii Ivanov
Strela Team (official)
Vann på poäng - 05:00
Дмитрий Ковалев SAPSAN TEAM
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Light -76 kg
(Mat 1-10)
53
Färdig
Артем Шкуратов
Senna Fight Academy
Vann på Submission - 00:17
Sergey Vyalkin Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Mat 1-10)
1-54
Färdig
Дмитрий Донской
Strela Team (official)
Vann på Submission - 01:53
Дмитрий Токарев Strela Team (official)
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-10)
55
Färdig
Руслан Хашба
AF Academy
Сергей Михайлов Strela Team (official) Vann på Submission - 01:31
Male (Gi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
56
Färdig
Иван Литин
Strela Team (official)
Roman Tarkil Strela Team (official) Vann på poäng - 06:00
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -69 kg
(Mat 1-10)
1-55
Färdig
Karen Surinov
Gymnasium
Ian Khokhlov Gymnasium Vann på domslut
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -35 kg
(Mat 1-10)
2-55
Färdig
Dmitry Pravednikov
Gymnasium
Vann på poäng - 02:04
Pavel Plotnikov SAPSAN TEAM