Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Дмитрий Окунев
Senna Fight Academy
Аскар Урманов Strela Team (official) Vann på Walkover
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -38 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Alan Greulich
Samurai Academy
Vann på Walkover
Александр Михлин S.P.O.R.T. Generation
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -38 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Ярослав Дубровин
Strela Team (official)
Vann på Walkover
Александр Михлин S.P.O.R.T. Generation
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -30 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Вячеслав Журавлев
AkumovTeam
Хайдар Музафаров MATA LEAO Vann på Walkover
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -25 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Степан Савчук
АСЕ Ястреб
Vann på Walkover
Матвей Китков ZR Team Association
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -31 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Тимур Хегай
MATA LEAO
Vann på Walkover
Дмитрий Окунев Senna Fight Academy
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -66 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Dmitrii Zavarzin
Gymnasium
Vann på Walkover
Юрий (Yuri) Алексютин (Aleksiutin) Strela Team (official)
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -66 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Егор Иванов
Senna Fight Academy
Vann på Walkover
Юрий (Yuri) Алексютин (Aleksiutin) Strela Team (official)
2010-2011 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -32 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Вячеслав Журавлев
AkumovTeam
Мирон Мельников LEGION SPB Vann på Walkover
Male (Gi) / White / Master 2 / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Сергей Белёнов
Supernova BJJ Academy
Vann på Walkover
ALEKSEY RYBINSKOV LEGION SPB
Male (Gi) / Blue / Adult / Light Feather -64 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Исломжон Мусахонов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Bogdan Panchoshin Senna Fight Academy
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -35 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Maksim Bataev
SAPSAN TEAM
Vann på Walkover
Timur Gazizov Strela Team (official)
Male (Gi) / Purple / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Yury Ivaniukovich
Holy Family gym
Sergei Lunkov Senna Fight Academy Vann på Walkover
Male (Gi) / Purple / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Yury Ivaniukovich
Holy Family gym
Ян Чуриков Titan Jiu Jitsu Moscow Vann på Walkover
2006-2007 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -53 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Sofia Apolskaya
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Vann på Walkover
Софья Самсонова АСЕ Ястреб
2006-2007 (NoGi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -51 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Софья Самсонова
АСЕ Ястреб
Sofia Apolskaya КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Vann på Walkover
Male (NoGi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Дмитрий Токарев
Strela Team (official)
Vann på Walkover
Исломжон Мусахонов CHECKMAT INTERNATIONAL
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-10)
Färdig
Alkhazurov Amerkhan
Sunja BJJ
Vann på Walkover
Исломжон Мусахонов CHECKMAT INTERNATIONAL
Male (NoGi) Absolute / Purple / Absolute
(Mat 1-10)
Färdig
Иван Литин
Strela Team (official)
Vann på Walkover
Yury Ivaniukovich Holy Family gym
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Василий Федоров
Nevskiy Fightclub
Иван Дуткин АСЕ Ястреб Vann på Walkover
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -34 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Daniil Antonov
Yaroslav Baryshev Supernova BJJ Academy Vann på Walkover
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Maksim Bataev
SAPSAN TEAM
Vann på Walkover
Timur Gazizov Strela Team (official)
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Даниил Кравец
Gymnasium
Vann på Walkover
Матвей Китков ZR Team Association
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -59 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Данил Коломыцев
Ludus Perm
Тихон Мацуганов Supernova BJJ Academy Vann på Walkover
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -59 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Данил Коломыцев
Ludus Perm
Postnikov Jakov STONEGUARD Vann på Walkover
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -60 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Данил Коломыцев
Ludus Perm
Postnikov Jakov STONEGUARD Vann på Walkover
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -45 kg
(Mat 1-10)
Färdig
Даниэль Кричкивский
Scramble
Maksim Bryksin Gymnasium Vann på Walkover
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
1
Färdig
Никита Дорофеев
BHJJ Togliatty
Vann på Submission - 00:15
Daniel Sevostianov Strela Team (official)
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -22 kg
(Mat 1-10)
2-1
Färdig
Александр Радюк
Сибирский След
Maria Chmutova SAPSAN TEAM Vann på poäng - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
1
Färdig
Алексей Балов
Gymnasium
Вероника Кеменова АСЕ Ястреб Vann på Submission - 00:52
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
1
Färdig
Тимофей Филиппов
Universal Jiu Jitsu
Vann på poäng - 02:00
Георгий Никонов S.P.O.R.T. Generation
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -18 kg
(Mat 1-10)
1-1
Färdig
Nikita Semenov
Universal Jiu Jitsu
Vann på poäng - 02:00
Aktemir Ungarbayev Samurai Academy