Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (Gi) Absolute / Purple / Absolute
(Mat 1-10)
1-67
Färdig
Georgii Sarkisov
Gymnasium
Тимур Пшихопов LEGION SPB Vann på poäng - 05:00
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -58 kg
(Mat 1-10)
59
Färdig
Темирлан Микаелян
Gymnasium
Maksim Razumov Gymnasium Vann på poäng - 04:00
2004-2005 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 kg
(Mat 1-10)
69
Färdig
Ruslan Bairov
Pit-Bull
Vann på poäng - 05:00
Georgy Kononykhin АСЕ Ястреб
Female (Gi) / White / Adult / Light -64 kg
(Mat 1-10)
2-66
Färdig
Militta Kolesnikova
SAPSAN TEAM
Vann på poäng - 05:00
Татьяна Феклистова GRACIE BARRA OZERKI - ST. PETERSBURG
2006-2007 (NoGi) / Boys / Grey / -56 kg
(Mat 1-10)
65
Färdig
Александр Пак
Samurai Academy
Расамбек Гёзалов Strela Team (official) Vann på Submission - 02:45
2006-2007 (Gi) / Boys / White / -64 kg
(Mat 1-10)
60
Färdig
Bogdan Skomoroshenko
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Vann via diskvalificering - 00:24
Аким Перышкин АСЕ Ястреб
Male (NoGi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
66
Färdig
Roman Tarkil
Strela Team (official)
Vann på Submission - 03:35
Vladimir Kozyrev Universal Jiu Jitsu
2006-2007 (NoGi) / Boys / Grey / -45 kg
(Mat 1-10)
61
Färdig
Антон Васильев
Jungle Bjj
Vann på domslut - 04:00
Александр Пачин MATA LEAO
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Mat 1-10)
68
Färdig
Dmitry Kopyltsov
Universal Jiu Jitsu
FEDOR KONONYKHIN АСЕ Ястреб Vann på Submission - 02:24
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
2-67
Färdig
Эльдар Гайдаров
Sc abubakarova
Vann på poäng - 05:00
Dmitriy Nazarenko Strela Team (official)
Male (NoGi) / White / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
66
Färdig
Сергей Белёнов
Supernova BJJ Academy
Вадим Яскевич КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Vann på Submission - 01:13
Male (Gi) Absolute / Purple / Absolute
(Mat 1-10)
1-69
Färdig
Тимур Пшихопов
LEGION SPB
Vann på poäng - 05:00
Иван Литин Strela Team (official)
2004-2005 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 kg
(Mat 1-10)
71
Färdig
Ruslan Bairov
Pit-Bull
Vann på poäng - 05:00
Мухаммад Ибрагимов Agate team
Male (NoGi) / White / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
71
Färdig
Вадим Яскевич
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Iosif Lipalo КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Vann på domslut
Male (NoGi) / White / Master 1 / Light -76 kg
(Mat 1-10)
67
Färdig
Александр Мангутов
STRELA TEAM
Vann på poäng - 05:00
Олег Беклемешев
Female (NoGi) / White / Adult / Light -64 kg
(Mat 1-10)
70
Färdig
Екатерина Аликина
Universal Jiu Jitsu
Vann på Submission - 04:28
Galina Kulikova Strela Team (official)
Female (Gi) / White / Adult / Light -64 kg
(Mat 1-10)
2-68
Färdig
Ольга Сидорук
Holy Family gym
Vann på Submission - 01:00
Militta Kolesnikova SAPSAN TEAM
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -51 kg
(Mat 1-10)
62
Färdig
Абдулкадыр Абдулкадыров
Sc abubakarova
Vann via diskvalificering
Peter Shlepov Gymnasium
Male (NoGi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
64
Färdig
Сергей Михайлов
Strela Team (official)
Vann på poäng - 05:00
Aleksandr Starkov Universal Jiu Jitsu
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Mat 1-10)
70
Färdig
Владислав Гаузер
CHECKMAT INTERNATIONAL
FEDOR KONONYKHIN АСЕ Ястреб Vann på poäng - 04:00
Male (NoGi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
65
Färdig
Roman Gamayunov
SAPSAN TEAM
Kirill Sergeev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Vann på Submission - 00:20
Male (NoGi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Mat 1-10)
72
Färdig
Alkhazurov Amerkhan
Sunja BJJ
Unknown User Samurai Academy Vann på poäng - 05:00
Male (NoGi) / Blue / Master 2 / Medium Heavy -88 kg
(Mat 1-10)
68
Färdig
Evgenii Ivanov
Strela Team (official)
Роман Железцов ICON (Айкон) Vann på Submission - 03:33
Male (NoGi) / Blue / Master 1 / Feather -70 kg
(Mat 1-10)
1-70
Färdig
Максим Кныш
Strela Team (official)
Александр Вахлеев Senna Fight Academy Vann på Submission - 01:23
Male (NoGi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
69
Färdig
Leonid Garbuzov
Gymnasium
Roman Tarkil Strela Team (official) Vann på Submission - 01:10
Female (NoGi) / White / Adult / Light -64 kg
(Mat 1-10)
69
Färdig
Militta Kolesnikova
SAPSAN TEAM
Ольга Сидорук Holy Family gym Vann på Submission - 03:20
Male (NoGi) / White / Master 1 / Light -76 kg
(Mat 1-10)
70
Färdig
Александр Мангутов
STRELA TEAM
Aleksandr Efimov Senna Fight Academy Vann på Submission - 00:25
Male (NoGi) / Purple / Adult / Ultra Heavy +100
(Mat 1-10)
66
Färdig
Билал Курбабагамаев
Gymnasium
Vann på Submission - 00:17
Georgii Sarkisov Gymnasium
Male (NoGi) / Blue / Master 2 / Medium Heavy -88 kg
(Mat 1-10)
71
Färdig
Evgenii Ivanov
Strela Team (official)
Дмитрий Ковалев SAPSAN TEAM Vann på Submission - 03:45
2004-2005 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 kg
(Mat 1-10)
73
Färdig
Georgy Kononykhin
АСЕ Ястреб
Vann på poäng - 05:00
Мухаммад Ибрагимов Agate team
Male (NoGi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
67
Färdig
Сергей Михайлов
Strela Team (official)
Kirill Sergeev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Vann på Submission - 01:53
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
2-70
Färdig
Dmitriy Nazarenko
Strela Team (official)
Vann på poäng - 05:00
Аким Мусин Jungle Bjj