Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (Gi) Absolute / Purple / Absolute
(Mat 1-10)
1-67
Ferdig
Georgii Sarkisov
Gymnasium
Тимур Пшихопов LEGION SPB Seier med poeng - 05:00
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -58 kg
(Mat 1-10)
59
Ferdig
Темирлан Микаелян
Gymnasium
Maksim Razumov Gymnasium Seier med poeng - 04:00
2004-2005 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 kg
(Mat 1-10)
69
Ferdig
Ruslan Bairov
Pit-Bull
Seier med poeng - 05:00
Georgy Kononykhin АСЕ Ястреб
Female (Gi) / White / Adult / Light -64 kg
(Mat 1-10)
2-66
Ferdig
Militta Kolesnikova
SAPSAN TEAM
Seier med poeng - 05:00
Татьяна Феклистова GRACIE BARRA OZERKI - ST. PETERSBURG
2006-2007 (NoGi) / Boys / Grey / -56 kg
(Mat 1-10)
65
Ferdig
Александр Пак
Samurai Academy
Расамбек Гёзалов Strela Team (official) Seier på submission - 02:45
2006-2007 (Gi) / Boys / White / -64 kg
(Mat 1-10)
60
Ferdig
Bogdan Skomoroshenko
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:24
Аким Перышкин АСЕ Ястреб
Male (NoGi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
66
Ferdig
Roman Tarkil
Strela Team (official)
Seier på submission - 03:35
Vladimir Kozyrev Universal Jiu Jitsu
2006-2007 (NoGi) / Boys / Grey / -45 kg
(Mat 1-10)
61
Ferdig
Антон Васильев
Jungle Bjj
Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Александр Пачин MATA LEAO
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Mat 1-10)
68
Ferdig
Dmitry Kopyltsov
Universal Jiu Jitsu
FEDOR KONONYKHIN АСЕ Ястреб Seier på submission - 02:24
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
2-67
Ferdig
Эльдар Гайдаров
Sc abubakarova
Seier med poeng - 05:00
Dmitriy Nazarenko Strela Team (official)
Male (NoGi) / White / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
66
Ferdig
Сергей Белёнов
Supernova BJJ Academy
Вадим Яскевич КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Seier på submission - 01:13
Male (Gi) Absolute / Purple / Absolute
(Mat 1-10)
1-69
Ferdig
Тимур Пшихопов
LEGION SPB
Seier med poeng - 05:00
Иван Литин Strela Team (official)
2004-2005 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 kg
(Mat 1-10)
71
Ferdig
Ruslan Bairov
Pit-Bull
Seier med poeng - 05:00
Мухаммад Ибрагимов Agate team
Male (NoGi) / White / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
71
Ferdig
Вадим Яскевич
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Iosif Lipalo КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Seier ved dommeravgjørelse
Male (NoGi) / White / Master 1 / Light -76 kg
(Mat 1-10)
67
Ferdig
Александр Мангутов
STRELA TEAM
Seier med poeng - 05:00
Олег Беклемешев
Female (NoGi) / White / Adult / Light -64 kg
(Mat 1-10)
70
Ferdig
Екатерина Аликина
Universal Jiu Jitsu
Seier på submission - 04:28
Galina Kulikova Strela Team (official)
Female (Gi) / White / Adult / Light -64 kg
(Mat 1-10)
2-68
Ferdig
Ольга Сидорук
Holy Family gym
Seier på submission - 01:00
Militta Kolesnikova SAPSAN TEAM
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -51 kg
(Mat 1-10)
62
Ferdig
Абдулкадыр Абдулкадыров
Sc abubakarova
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Peter Shlepov Gymnasium
Male (NoGi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
64
Ferdig
Сергей Михайлов
Strela Team (official)
Seier med poeng - 05:00
Aleksandr Starkov Universal Jiu Jitsu
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Mat 1-10)
70
Ferdig
Владислав Гаузер
CHECKMAT INTERNATIONAL
FEDOR KONONYKHIN АСЕ Ястреб Seier med poeng - 04:00
Male (NoGi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
65
Ferdig
Roman Gamayunov
SAPSAN TEAM
Kirill Sergeev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Seier på submission - 00:20
Male (NoGi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Mat 1-10)
72
Ferdig
Alkhazurov Amerkhan
Sunja BJJ
Unknown User Samurai Academy Seier med poeng - 05:00
Male (NoGi) / Blue / Master 2 / Medium Heavy -88 kg
(Mat 1-10)
68
Ferdig
Evgenii Ivanov
Strela Team (official)
Роман Железцов ICON (Айкон) Seier på submission - 03:33
Male (NoGi) / Blue / Master 1 / Feather -70 kg
(Mat 1-10)
1-70
Ferdig
Максим Кныш
Strela Team (official)
Александр Вахлеев Senna Fight Academy Seier på submission - 01:23
Male (NoGi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
69
Ferdig
Leonid Garbuzov
Gymnasium
Roman Tarkil Strela Team (official) Seier på submission - 01:10
Female (NoGi) / White / Adult / Light -64 kg
(Mat 1-10)
69
Ferdig
Militta Kolesnikova
SAPSAN TEAM
Ольга Сидорук Holy Family gym Seier på submission - 03:20
Male (NoGi) / White / Master 1 / Light -76 kg
(Mat 1-10)
70
Ferdig
Александр Мангутов
STRELA TEAM
Aleksandr Efimov Senna Fight Academy Seier på submission - 00:25
Male (NoGi) / Purple / Adult / Ultra Heavy +100
(Mat 1-10)
66
Ferdig
Билал Курбабагамаев
Gymnasium
Seier på submission - 00:17
Georgii Sarkisov Gymnasium
Male (NoGi) / Blue / Master 2 / Medium Heavy -88 kg
(Mat 1-10)
71
Ferdig
Evgenii Ivanov
Strela Team (official)
Дмитрий Ковалев SAPSAN TEAM Seier på submission - 03:45
2004-2005 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 kg
(Mat 1-10)
73
Ferdig
Georgy Kononykhin
АСЕ Ястреб
Seier med poeng - 05:00
Мухаммад Ибрагимов Agate team
Male (NoGi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
67
Ferdig
Сергей Михайлов
Strela Team (official)
Kirill Sergeev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Seier på submission - 01:53
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
2-70
Ferdig
Dmitriy Nazarenko
Strela Team (official)
Seier med poeng - 05:00
Аким Мусин Jungle Bjj