Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (Gi) Absolute / Purple / Absolute
(Mat 1-10)
1-67
Закінчено
Georgii Sarkisov
Gymnasium
Тимур Пшихопов LEGION SPB Won by points - 05:00
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -58 kg
(Mat 1-10)
59
Закінчено
Темирлан Микаелян
Gymnasium
Maksim Razumov Gymnasium Won by points - 04:00
2004-2005 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 kg
(Mat 1-10)
69
Закінчено
Ruslan Bairov
Pit-Bull
Won by points - 05:00
Georgy Kononykhin АСЕ Ястреб
Female (Gi) / White / Adult / Light -64 kg
(Mat 1-10)
2-66
Закінчено
Militta Kolesnikova
SAPSAN TEAM
Won by points - 05:00
Татьяна Феклистова GRACIE BARRA OZERKI - ST. PETERSBURG
2006-2007 (NoGi) / Boys / Grey / -56 kg
(Mat 1-10)
65
Закінчено
Александр Пак
Samurai Academy
Расамбек Гёзалов Strela Team (official) Won by Submission - 02:45
2006-2007 (Gi) / Boys / White / -64 kg
(Mat 1-10)
60
Закінчено
Bogdan Skomoroshenko
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by Disqualification (disqualification) - 00:24
Аким Перышкин АСЕ Ястреб
Male (NoGi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
66
Закінчено
Roman Tarkil
Strela Team (official)
Won by Submission - 03:35
Vladimir Kozyrev Universal Jiu Jitsu
2006-2007 (NoGi) / Boys / Grey / -45 kg
(Mat 1-10)
61
Закінчено
Антон Васильев
Jungle Bjj
Won by Decision - 04:00
Александр Пачин MATA LEAO
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Mat 1-10)
68
Закінчено
Dmitry Kopyltsov
Universal Jiu Jitsu
FEDOR KONONYKHIN АСЕ Ястреб Won by Submission - 02:24
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
2-67
Закінчено
Эльдар Гайдаров
Sc abubakarova
Won by points - 05:00
Dmitriy Nazarenko Strela Team (official)
Male (NoGi) / White / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
66
Закінчено
Сергей Белёнов
Supernova BJJ Academy
Вадим Яскевич КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by Submission - 01:13
Male (Gi) Absolute / Purple / Absolute
(Mat 1-10)
1-69
Закінчено
Тимур Пшихопов
LEGION SPB
Won by points - 05:00
Иван Литин Strela Team (official)
2004-2005 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 kg
(Mat 1-10)
71
Закінчено
Ruslan Bairov
Pit-Bull
Won by points - 05:00
Мухаммад Ибрагимов Agate team
Male (NoGi) / White / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
71
Закінчено
Вадим Яскевич
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Iosif Lipalo КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by Decision
Male (NoGi) / White / Master 1 / Light -76 kg
(Mat 1-10)
67
Закінчено
Александр Мангутов
STRELA TEAM
Won by points - 05:00
Олег Беклемешев
Female (NoGi) / White / Adult / Light -64 kg
(Mat 1-10)
70
Закінчено
Екатерина Аликина
Universal Jiu Jitsu
Won by Submission - 04:28
Galina Kulikova Strela Team (official)
Female (Gi) / White / Adult / Light -64 kg
(Mat 1-10)
2-68
Закінчено
Ольга Сидорук
Holy Family gym
Won by Submission - 01:00
Militta Kolesnikova SAPSAN TEAM
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -51 kg
(Mat 1-10)
62
Закінчено
Абдулкадыр Абдулкадыров
Sc abubakarova
Won by Disqualification (disqualification)
Peter Shlepov Gymnasium
Male (NoGi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
64
Закінчено
Сергей Михайлов
Strela Team (official)
Won by points - 05:00
Aleksandr Starkov Universal Jiu Jitsu
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Mat 1-10)
70
Закінчено
Владислав Гаузер
CHECKMAT INTERNATIONAL
FEDOR KONONYKHIN АСЕ Ястреб Won by points - 04:00
Male (NoGi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
65
Закінчено
Roman Gamayunov
SAPSAN TEAM
Kirill Sergeev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by Submission - 00:20
Male (NoGi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Mat 1-10)
72
Закінчено
Alkhazurov Amerkhan
Sunja BJJ
Unknown User Samurai Academy Won by points - 05:00
Male (NoGi) / Blue / Master 2 / Medium Heavy -88 kg
(Mat 1-10)
68
Закінчено
Evgenii Ivanov
Strela Team (official)
Роман Железцов ICON (Айкон) Won by Submission - 03:33
Male (NoGi) / Blue / Master 1 / Feather -70 kg
(Mat 1-10)
1-70
Закінчено
Максим Кныш
Strela Team (official)
Александр Вахлеев Senna Fight Academy Won by Submission - 01:23
Male (NoGi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
69
Закінчено
Leonid Garbuzov
Gymnasium
Roman Tarkil Strela Team (official) Won by Submission - 01:10
Female (NoGi) / White / Adult / Light -64 kg
(Mat 1-10)
69
Закінчено
Militta Kolesnikova
SAPSAN TEAM
Ольга Сидорук Holy Family gym Won by Submission - 03:20
Male (NoGi) / White / Master 1 / Light -76 kg
(Mat 1-10)
70
Закінчено
Александр Мангутов
STRELA TEAM
Aleksandr Efimov Senna Fight Academy Won by Submission - 00:25
Male (NoGi) / Purple / Adult / Ultra Heavy +100
(Mat 1-10)
66
Закінчено
Билал Курбабагамаев
Gymnasium
Won by Submission - 00:17
Georgii Sarkisov Gymnasium
Male (NoGi) / Blue / Master 2 / Medium Heavy -88 kg
(Mat 1-10)
71
Закінчено
Evgenii Ivanov
Strela Team (official)
Дмитрий Ковалев SAPSAN TEAM Won by Submission - 03:45
2004-2005 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 kg
(Mat 1-10)
73
Закінчено
Georgy Kononykhin
АСЕ Ястреб
Won by points - 05:00
Мухаммад Ибрагимов Agate team
Male (NoGi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
67
Закінчено
Сергей Михайлов
Strela Team (official)
Kirill Sergeev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by Submission - 01:53
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
2-70
Закінчено
Dmitriy Nazarenko
Strela Team (official)
Won by points - 05:00
Аким Мусин Jungle Bjj