Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Дмитрий Окунев
Senna Fight Academy
Аскар Урманов Strela Team (official) Gewonnen via Walkover
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -38 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Alan Greulich
Samurai Academy
Gewonnen via Walkover
Александр Михлин S.P.O.R.T. Generation
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -38 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Ярослав Дубровин
Strela Team (official)
Gewonnen via Walkover
Александр Михлин S.P.O.R.T. Generation
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -30 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Вячеслав Журавлев
AkumovTeam
Хайдар Музафаров MATA LEAO Gewonnen via Walkover
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -25 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Степан Савчук
АСЕ Ястреб
Gewonnen via Walkover
Матвей Китков ZR Team Association
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -31 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Тимур Хегай
MATA LEAO
Gewonnen via Walkover
Дмитрий Окунев Senna Fight Academy
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -66 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Dmitrii Zavarzin
Gymnasium
Gewonnen via Walkover
Юрий (Yuri) Алексютин (Aleksiutin) Strela Team (official)
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -66 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Егор Иванов
Senna Fight Academy
Gewonnen via Walkover
Юрий (Yuri) Алексютин (Aleksiutin) Strela Team (official)
2010-2011 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -32 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Вячеслав Журавлев
AkumovTeam
Мирон Мельников LEGION SPB Gewonnen via Walkover
Male (Gi) / White / Master 2 / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Сергей Белёнов
Supernova BJJ Academy
Gewonnen via Walkover
ALEKSEY RYBINSKOV LEGION SPB
Male (Gi) / Blue / Adult / Light Feather -64 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Исломжон Мусахонов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Bogdan Panchoshin Senna Fight Academy
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -35 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Maksim Bataev
SAPSAN TEAM
Gewonnen via Walkover
Timur Gazizov Strela Team (official)
Male (Gi) / Purple / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Yury Ivaniukovich
Holy Family gym
Sergei Lunkov Senna Fight Academy Gewonnen via Walkover
Male (Gi) / Purple / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Yury Ivaniukovich
Holy Family gym
Ян Чуриков Titan Jiu Jitsu Moscow Gewonnen via Walkover
2006-2007 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -53 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Sofia Apolskaya
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Gewonnen via Walkover
Софья Самсонова АСЕ Ястреб
2006-2007 (NoGi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -51 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Софья Самсонова
АСЕ Ястреб
Sofia Apolskaya КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Gewonnen via Walkover
Male (NoGi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Дмитрий Токарев
Strela Team (official)
Gewonnen via Walkover
Исломжон Мусахонов CHECKMAT INTERNATIONAL
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-10)
Afgelopen
Alkhazurov Amerkhan
Sunja BJJ
Gewonnen via Walkover
Исломжон Мусахонов CHECKMAT INTERNATIONAL
Male (NoGi) Absolute / Purple / Absolute
(Mat 1-10)
Afgelopen
Иван Литин
Strela Team (official)
Gewonnen via Walkover
Yury Ivaniukovich Holy Family gym
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Василий Федоров
Nevskiy Fightclub
Иван Дуткин АСЕ Ястреб Gewonnen via Walkover
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -34 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Daniil Antonov
Yaroslav Baryshev Supernova BJJ Academy Gewonnen via Walkover
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Maksim Bataev
SAPSAN TEAM
Gewonnen via Walkover
Timur Gazizov Strela Team (official)
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Даниил Кравец
Gymnasium
Gewonnen via Walkover
Матвей Китков ZR Team Association
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -59 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Данил Коломыцев
Ludus Perm
Тихон Мацуганов Supernova BJJ Academy Gewonnen via Walkover
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -59 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Данил Коломыцев
Ludus Perm
Postnikov Jakov STONEGUARD Gewonnen via Walkover
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -60 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Данил Коломыцев
Ludus Perm
Postnikov Jakov STONEGUARD Gewonnen via Walkover
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -45 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Даниэль Кричкивский
Scramble
Maksim Bryksin Gymnasium Gewonnen via Walkover
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
1
Afgelopen
Никита Дорофеев
BHJJ Togliatty
Gewonnen via Overgave - 00:15
Daniel Sevostianov Strela Team (official)
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -22 kg
(Mat 1-10)
2-1
Afgelopen
Александр Радюк
Сибирский След
Maria Chmutova SAPSAN TEAM Gewonnen via Punten - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
1
Afgelopen
Алексей Балов
Gymnasium
Вероника Кеменова АСЕ Ястреб Gewonnen via Overgave - 00:52
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
1
Afgelopen
Тимофей Филиппов
Universal Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 02:00
Георгий Никонов S.P.O.R.T. Generation
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -18 kg
(Mat 1-10)
1-1
Afgelopen
Nikita Semenov
Universal Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 02:00
Aktemir Ungarbayev Samurai Academy