Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -22 kg
(Mat 1-10)
2-2
Afgelopen
Александр Радюк
Сибирский След
Gewonnen via Punten - 02:00
Тимофей Бабец SHADOWS WAY
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
3
Afgelopen
Danil Kurdyukov
SHADOWS WAY
Gewonnen via Overgave - 01:13
Чингиз Гасымов Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
1
Afgelopen
Семен Трофимов
SHADOWS WAY
Gewonnen via Punten
Artem Klimenko Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
2
Afgelopen
Амаль Валиуллин
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gewonnen via Overgave - 00:34
Глеб Царегородцев Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
2
Afgelopen
Лаврентий Васильев
Strela Team (official)
Gewonnen via Punten - 02:00
Михаил Шурайц Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
2
Afgelopen
Никита Дорофеев
BHJJ Togliatty
Gewonnen via Overgave - 00:09
Unknown User Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
3
Afgelopen
Эмир Мусин
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gewonnen via Punten - 02:00
Степан Баландин Strela Team (official)
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Mat 1-10)
1-2
Afgelopen
Мирон Барябин
Gewonnen via Overgave - 01:02
Захар Котов LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
3
Afgelopen
Адриан Жолобов
Gymnasium
Тимофей Барабаш АСЕ Ястреб Gewonnen via Overgave - 00:51
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
2
Afgelopen
Тимофей Филиппов
Universal Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 02:00
Глеб Габур
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Mat 1-10)
1-4
Afgelopen
Vladimir Nak
Gymnasium
Александр Абдуллин Dragon's Den Velikiy Novgorod Gewonnen via Overgave - 01:30
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
4
Afgelopen
Ivan Leshchenko
Gymnasium
Gewonnen op Beslissing - 02:00
Данил Батищев
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
4
Afgelopen
Вероника Кеменова
АСЕ Ястреб
Gewonnen via Overgave - 00:36
Амаль Валиуллин CHECKMAT INTERNATIONAL
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
Afgelopen
Arsenij Zaitsev
Universal Jiu Jitsu
Gewonnen via Walkover
Daniil Пулин Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -38 kg
(Mat 1-10)
2-4
Afgelopen
Адьян Адучиев
Strela Team (official)
Александр Киселев АСЕ Ястреб Gewonnen via Punten - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
4
Afgelopen
Андрей Савицкий
Universal Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 02:00
Степан Карпеченков Strela Team (official)
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
3
Afgelopen
Дмитрий Перегудов
Gymnasium
Гарри Маргарян Gymnasium Gewonnen via Overgave - 01:19
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
5
Afgelopen
Эмир Мусин
CHECKMAT INTERNATIONAL
Mikael Ter-Avanesov Gymnasium Gewonnen via Overgave - 00:32
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Mat 1-10)
1-3
Afgelopen
Мирон Барябин
Gewonnen via Overgave - 00:56
Fedor ANNENKOV Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
5
Afgelopen
Олег Михайлов
Gymnasium
Артемий Зубец SHADOWS WAY Gewonnen via Punten - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
4
Afgelopen
Семен Трофимов
SHADOWS WAY
Лаврентий Васильев Strela Team (official) Gewonnen via Punten - 02:00
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -22 kg
(Mat 1-10)
2-3
Afgelopen
Maria Chmutova
SAPSAN TEAM
Gewonnen via Punten - 02:00
Тимофей Бабец SHADOWS WAY
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
5
Afgelopen
Robert Kaygulov
Jungle Bjj
Gewonnen via Overgave - 01:17
Lev Sokolov Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Mat 1-10)
7
Afgelopen
Абдулали Musaev
Strela Team (official)
Igor Bondarenko SHADOWS WAY Gewonnen via Overgave - 01:08
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Mat 1-10)
1-6
Afgelopen
Вадим Бабец
SHADOWS WAY
Gewonnen op Beslissing - 02:00
Роман Лихачев ZENIT TEAM
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
6
Afgelopen
Никита Дорофеев
BHJJ Togliatty
Тимофей Барабаш АСЕ Ястреб Gewonnen via Punten - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
6
Afgelopen
Тимофей Филиппов
Universal Jiu Jitsu
Danil Kurdyukov SHADOWS WAY Gewonnen via Overgave - 01:32
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
6
Afgelopen
Вероника Кеменова
АСЕ Ястреб
Gewonnen via Overgave - 01:04
Mikael Ter-Avanesov Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -38 kg
(Mat 1-10)
2-5
Afgelopen
Адьян Адучиев
Strela Team (official)
Peter Fedorov SHADOWS WAY Gewonnen via Overgave - 00:41
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
5
Afgelopen
Arsenij Zaitsev
Universal Jiu Jitsu
Gewonnen op Beslissing - 02:00
Гарри Маргарян Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Mat 1-10)
8
Afgelopen
Михаил Артемов
Gymnasium
Gewonnen via Punten - 03:00
Алишер Холиков GRACIE BARRA OZERKI - ST. PETERSBURG
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
7
Afgelopen
Ivan Leshchenko
Gymnasium
Артемий Зубец SHADOWS WAY Gewonnen via Overgave - 01:07